Spoľahlivý osobný alarm

Kód: DS85100917
€13,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Mini vreckový osobný alarm je spoľahlivá bezpečnostná pomôcka pre ľudí, ktorí potrebujú okamžitú pomoc. Majte ho v prípade núdze hneď pri sebe, keďže je vo forme kľúčenky. Vydáva hlasný zvuk, čo môže prilákať pozornosť aj na diaľku.

Noste ho neustále so sebou pri cestovaní, na turistike, kempovaní, alebo ho dajte vašim deťom, ak chcete aby sa cítili v bezpečí. Je vhodný  pre všetkých, ktorí majú obavy z tmavých, či menej frekventovaných miest.

Osobný alarm ponúka aj LED svetlo, ktoré je núdzovým riešením pri slabom osvetlení. Slúži na to stlačenie jednoduchého tlačidla, ktoré keď pustíte, svetlo sa vypne. Alarm aktivujete vytiahnutím kolíka a pri vložení naspäť ho deaktivujete.

Je určený pre všetky vekové kategórie, zvyšuje vašu bezpečnosť a pomáha v núdzových situáciách. Zvuk alarmu je hlasitý, až 90 dB a trvá dostatočne dlho na privolanie pomoci. Už sa viac nemusíte obávať chodiť domov večer z práce, alebo niekam sami cestovať.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

SPOĽAHLIVÝ A BEZPEČNÝ OSOBNÝ ALARM

Ponúkame vám bezpečnosť a spoľahlivosť v jednom. Osobný alarm je skvelá pomôcka, ktorá slúži ako prvá pomoc v núdzovej situácii, ak bývate na odľahlejšom mieste, alebo máte strach chodiť sami. Účinne odradí útočníka a umožní spoľahlivo vyhľadať pomoc. Odteraz budete na takéto situácie pripravení.

osobny-alarm

MALÝ A ĽAHKO PRENOSNÝ

Vďaka praktickej veľkosti sa zmestí do každého vrecka aj tašky. Je pripevnený na kovový krúžok, takže si ho jednoducho môžete zavesiť na kľúče, peňaženku, k opasku, alebo o kufor. Preto ho nezabudnete vždy vziať so sebou.

 

URČENÝ PRE VŠETKÝCH

Keďže je jednoduchý na používanie, bez problémov s ním budú vedieť zaobchádzať deti aj starší ľudia, pre ktorých môže byť skvelým darčekom, a oni sa tak budú cítiť bezpečne v každej situácii. Praktická a vhodná pomôcka pre ženy a mužov každej vekovej kategórie

 

HLASNÝ ZVUK PRE OKAMŽITÚ POMOC

Osobný alarm aktivujete vytiahnutím kolíka. Po aktivovaní vytvára hlasitý zvuk, až 90 dB, čo je dostatočne nahlas, aby odlákalo útočníka, alebo privolalo pomoc aj na väčšiu vzdialenosť. Zvuk trvá nepretržite niekoľko minút a deaktivujete ho opätovným vložením kolíka.

 

osobny-alarm-jedinecny

VSTAVANÉ LED SVETLO

Malé vstavané LED svetlo môže poslúžiť ako núdzová baterka v miestach s nedostatočným osvetlením. Je to praktické a pohodlné, napríklad pri večernom venčení psa, prechádzkach, alebo ak si potrebujete v noci osvetliť cestu domov. Stlačením tlačidla jednoducho použijete svetlo, a keď ho pustíte, vypne sa.

 

ODOLNÝ MATERIÁL

Alarm je vyrobený z kvalitného plastu, odolnému voči pádu, nárazom, napätiu, vysokej teplote a mrazom. Je nenápadný, univerzálnej čiernej farby, ľahko sa používa a kolík nehrdzavie. Alarm je vybavený batériami, ktoré zaručujú dlhú životnosť a výdrž.

 

VŠADE S VAMI

Nech už sa vyberiete kamkoľvek, alarm bude ako váš osobný strážca. S ním budete mať pocit bezpečia pri cestovaní, turistike, kempovaní, alebo ak sa rozhodnete športovať v prírode. Môže vám zachrániť život v prípade núdze. Darujte ho vašim blízkym a buďte si istí, že budú vždy chránení

jedinecny-osobny-alarm

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Vydáva hlasné nepretržité pípanie, až 90 dB
  • Jednoduchý a nenápadný vzhľad
  • Rozmery 70 x 45 mm
  • Materiál: plast
  • Vrátane gombíkových batérií
  • Farba: čierna

 

NÁŠ TIP

JEDINEČNÉ INTELIGENTNÉ DETSKÉ HODINKY S GPS

 

detské inteligentné hodinky s gps

 

Spoznajte tieto jedinečné inteligentné hodinky s GPS lokátorom, ktoré sú navrhnuté na zvýšenie bezpečnosti vašich detí. Hodinky disponujú všetkými potrebnými funkciami vrátane volania, SOS tlačidla, fotoaparátu a iné.

 

 

PRAKTICKÝ GPS OBOJOK PRE PSA A MAČKY

 

gps obojok pre psa a mačky

 

Spoznajte spoľahlivý GPS obojok pre psov a mačky a získate dokonalý prehľad o pohybe vášho štvornohého miláčika.

 

 

VYNIKAJÚCI BLUETOOTH HĽADAČ KĽÚČOV

 

hľadač kľúčov bluetooth s lokalizáciou

 

Vyskúšajte excelentný hľadač kľúčov bluetooth a vaše kľúče nájdete v priebehu okamihu. Navyše vám pomôže lokalizovať aj váš mobil, či iné predmety, ako batoh, kufor, kabelku a podobne.

 

 

KVALITNÁ VYSIELAČKA

 

vysielačky

 

Objavte jedinečnú vysokokvalitnú vysielačku, ktorá v sebe zahŕňa značnú kvalitu prevedenia a zároveň jednoduchosť ovládania.

 

 

VYNIKAJÚCI SMART FITNESS NÁRAMOK

 

smart fitness náramok

 

Spoznajte aj vy populárny smart fitnes náramok, vďaka ktorému si zlepšíte váš životný štýl. Poskytne vám kontrolu vášho zdravotného stavu a zároveň vám umožní využívať dokonalejšie funkcie vďaka prepojeniu na váš mobilný telefón.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: