Unikátna súprava na dokonalé čistenie bazéna

Kód: DS45360103
€40,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vyskúšajte unikátnu sadu na dokonalé čistenie bazéna a užite si kúpanie sa v čistej vode a to priamo vo vašom bazéne. Čistenie bazéna je jednoduché a veľmi účinné.

Pomocou teleskopickej tyče si nastavíte dĺžku palice podľa potreby až do dĺžky 161 cm. Poľahky dosiahnete vyloviť nečistoty aj zo stredu bazéna.

Na teleskopickú tyč môžete upevniť jeden z dvoch nástavcov.

Pre rýchle čistenie hladiny vody a nánosov plávajúcich vo vode je vhodný nástavec so sieťkou. Ľahko a pohodlne sa s ním manipuluje, takže takéto čistenie zvládnete v okamihu.

Pre dokonalé čistenie nánosov na spodnej časti bazéna je vhodný nástavec vysávač. Pomocou ventila na hlavici tohto praktického vysávača do vody sa k vysávaču pripevní hadica s vodou. Prúd vody vytvorí podtlak a nečistoty sa zbierajú do vrecúška.

Manipulácia s jednotlivými časťami zo sady na čistenie bazéna a samotné čistenie bazéna skutočne veľmi jednoduché.

Užite si leto v čistom bazéne.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

PERFEKTNÁ SADA NA ČISTENIE BAZÉNA

Chcete si užívať letný relax v čistej vode priamo u vás, vo vašom bazéne? S touto perfektnou sadou na čistenie bazéna to nebude žiaden problém. Jednoducho, rýchlo a účinne vám pomôže udržiavať váš bazén v čistote. Vy si budete môcť užívať vysnívaný oddych.

 

 sada-na-cistenie-bazena

 

DLHÁ HLINÍKOVÁ TYČ

Vynikajúca čistiaca sada do bazéna obsahuje teleskopickú hliníkovú tyč. Dĺžka tyče môže byť podľa potreby až 161 cm. Je veľmi ľahká a preto sa s ňou jednoducho a pohodlne manipuluje. Je praktická pri čistení veľkých bazénov.

Pomocou regulácii dĺžky tyče bude môcť každý vyčistiť bazén od rôznych nečistôt, ktoré sú aj vzdialenejšie od kraja.

 

SADA S DVOMI NÁSTAVCAMI

Ku teleskopickej tyči je možné pripevniť jeden z dvoch nástavcov. Je to veľmi jednoduché, praktické a rýchle. Zvolený nástavec zasuniete na hliníkovú tyč tak, že sa vysunie poistka. Pri výmene nástavcov stačí poistku stlačiť a pôvodný nástavec vysunúť.

Táto praktická sada na čistenie bazénov obsahuje 2 nástavce:

  • sieťka na rýchle čistenie
  • vysávač na dokonalé čistenie bazéna

 

SIEŤKA NA RÝCHLE ČISTENIE

Vďaka tomuto skutočne užitočnému nástavcu, sieťky na rýchle čistenie bazéna, si kedykoľvek rýchlo a jednoducho prečistíte bazén.

Pred vstupom do bazéna ľahko odstránite akékoľvek nečistoty plávajúce na hladine vody. Pomocou sieťky pripevnenej na teleskopickej palici ľahko dosiahnete aj dovnútra bazéna a jemnými pohybmi odstránite aj tie najvzdialenejšie nečistoty.

Nástavec sieťka spolu s teleskopickou tyčou sú ideálne na pravidelné prečisťovanie bazéna.

 

 sada-na-cistenie-bazena-dokonala

 

VYSÁVAČ NA DOKONALÉ ČISTENIE BAZÉNA

Vo vhodných časových intervaloch je potrebné a veľmi užitočné dokonalejšie čistenie bazéna. Na takýto účel je vhodný nástavec vysávač. Ak sa bazén pravidelne a správne čistí a voda sa ošetruje, nie je potrebné vodu v bazéne príliš často meniť. Ušetríte váš čas i peniaze.

Úchvatný nástavec vysávač sa pripevní k teleskopickej tyči. Na hlavici tohto vodného vysávača je ventil, na ktorý sa napojí záhradná hadica s prítokom vody. Tlak vody z hadice vytvorí podtlak, ktorý spôsobí roztočenie vody. S jeho pomocou tak v okamihu pozbierate nečistoty z dna bazéna do malej sieťky pripevnenej k nástavcu.

Potom stačí zo sieťky vybrať nečistoty a len ju očistiť.

 

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA

Manipulácia s touto unikátnou čistiacou sadou do bazéna je veľmi jednoduchá. Nástavce sieťka a vysávač je možné kedykoľvek jednoducho, pohodlne a rýchlo namontovať i demontovať. Stačí ich nasunúť na teleskopickú tyč.

Toto špeciálne zariadenie je v okamihu pripravené na použitie. Je vhodné pre bežné i intenzívne čistenia bazéna.

 

PRAKTICKÁ SADA AJ PRE VÄČŠIE BAZÉNY

Jedinečná sada na dokonalé čistenie bazénov je vhodná aj pre väčšie bazény.

Vďaka svojej sivo – modrej farbe bude nielen praktickým, ale aj estetickým doplnkom vášho bazéna.  Taktiež súčasťou balenia je plávajúci teplomer, korý určí teplotu vody v bazéne. Teplomer môže voľne plávať na vodnej hladine a zobrazovať získané výsledky v stupňoch Celzia. Je vyrobený z extrémne odolného plastu a má šnúrku, vďaka ktorej ho môžeme pripevniť na dno bazéna. 

50 PH TESTEROV - vďaka týmto ľahko ovládateľným a praktickým testerom si môžete skontrolovať hladinu pH v bazénovej vode, navyše určí aj hladinu chlóru a zásaditosť. Je to určite nevyhnutný doplnok každej efektívnej bazénovej zostavy. Súčasťou balenia je až 50 testerov, takže parametre vody môžete kontrolovať počas celej sezóny!

 

 sada-na-dokonale-cistenie-bazena

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • tyč
  • sieťka
  • hrot vysávača
  • dávkovač chémie
  • teplomer
  • 50 x pH testery
  • opravné záplaty

 

NÁŠ TIP

 

SUPER SILNÉ NÁPLASTI NA OPRAVU BAZÉNOV

 

náplasti na opravu bazénov

 

Nemusíte vyhadzovať svoj nafukovací bazén kvôli poškodeniu. Tieto náplasti na opravu bazénov okamžite zachránia situáciu a bazén môžete pokojne používať aj naďalej.

 

 

PODMANIVÉ PLÁVAJÚCE LED SVETLO DO BAZÉNA

 

plávajúce LED svetlo do bazéna

 

Vyskúšajte očarujúce plávajúce LED svetlo do bazéna a vykúzlite si aj u vás doma fantastickú atmosféru. Hodí sa do každého typu bazéna a určite vám spraví radosť pri pohľade na bazén i počas kúpania.

 

 

VÝKONNÁ PLÁVAJÚCA FONTÁNA

 

plávajúca solárna fontána do jazierka

 

Unikátna plávajúca solárna fontána je skvelý dizajnový kúsok do vašej záhrady. Hodí sa do všetkých záhradných jazierok, bazénov, na rôzne vodné plochy a všade tam kde chcete mať svoju záhradnú fontánu.

 

 

JEDINEČNÉ NAFUKOVACIE LEHÁTKO DO BAZÉNA

 

nafukovacie lehátko do bazéna

 

Doprajte si maximálne pohodlie počas dovolenky. Nechajte sa unášať hladinou a užite si bezstarostný oddych. Nafukovacie lehátko do bazéna je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú vyzdvihnúť leňošenie pri vode na vyššiu úroveň.

 

 

FANTASTICKÁ NABÍJATEĽNÁ PUMPA

 

akumulátorová pumpa na nafukovanie

 

Potrebujete rýchlo a jednoducho nafúknuť nafukovačku či loptu na pláži, alebo matrac v kempe? V takýchto prípadoch je ideálnym riešením práve táto akumulátorová pumpa na nafukovanie.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: