Univerzálna detská hojdačka pre malé aj veľké deti 3v1

Kód: DS14115803
€24,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Darujete deťom jedinečnú detskú hojdačku, na ktorej sa budú môcť spokojne hojdať. Užijú si veľa zábavy či vo svojej izbičke, alebo vonku na záhrade

Unikátna hojdačka pre deti je perfektným zdrojom zábavy, ale aj jedinečným spôsobom, ako dieťa naučiť správne koordinovať svoje telo.

Vyššiu stabilitu pri sedení získa vaše dieťatko vďaka operadlu a špeciálnej prednej bariére, ktoré sa dajú neskôr odmontovať. Pri najmenších deťoch oceníte aj popruhy.

Radosť z hojdania na závesnej hojdačke si budú môcť užívať deti od 6 mesiacov i školského veku od 5 rokov. Dĺžka lana sa dá tiež pohodlne predĺžiť, alebo skrátiť podľa potreby. Je to skvelý darček na niekoľko rokov.

Podmanivá detská hojdačka je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, čo zaisťuje jej spoľahlivosť a bezpečnosť.

Zaveste túto praktickú hojdačku pre deti do ich izby, alebo do záhrady, pribaľte im ju na dovolenku či na prázdniny k starým rodičom. Určite si užijú veľa zábavy.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

VYNIKAJÚCA UNIVERZÁLNA DETSKÁ HOJDAČKA 3V1

Hľadáte vhodný darček pre deti? Táto vynikajúca detská hojdačka urobí radosť skutočne každému dieťaťu. Zaručene sa postará o zábavu v interiéri detskej izby, ako aj vonku v záhrade.

 • skvelá zábava
 • ergonomické sedadlo
 • odnímateľné operadlo a predná bariéra
 • výškové nastavenie
 • do interiéru i exteriéru
 • kvalita a bezpečnosť

 

 skvelá detská hojdačka pre malé aj veľké deti 3v1

SKVELÁ ZÁBAVA

Hojdanie na hojdačke je zábavná hra, na ktorú každý rád spomína aj v dospelosti. V detskom veku je jedinečným zdrojom zábavy, ale aj spôsobu, ako sa naučiť správne koordinovať svoje telo. Vynikajúca detská hojdačka je medzi deťmi veľmi obľúbená.

 

ERGONOMICKÉ SEDADLO

Táto špeciálna hojdačka pre deti disponuje kvalitným ergonomickým sedadlom. Je totiž navrhnuté presne tak, aby jeho tvar zabezpečoval potrebné pohodlie a komfort pri používaní.

 

VÝŠKOVÉ NASTAVENIE

Zábavu na tejto vynikajúcej detskej hojdačke si budú môcť vaše deti užívať niekoľko rokov. Hojdačku je možné pomocou špeciálneho pevného lana znížiť alebo zdvihnúť v závislosti od výšky vášho dieťaťa. Je vhodná pre deti od 6 mesiacov až do 5 a viac rokov.

Hojdačku môžete jednoducho prispôsobiť veku, a to vďaka odnímateľnej prednej bariére a operadlu. Pre tie najmenšie detičky máte k dispozícii aj bezpečnostné popruhy.

 

vynimočná detská hojdačka pre malé aj veľké deti 3v1

DO INTERIÉRU I EXTERIÉRU

Pomocou perfektnej detskej hojdačky dokážete spríjemniť voľné chvíle vašim deťom či vnúčatám. Všetky deti sa spoľahlivo zabavia či už vnútri, alebo vonku. Táto hojdačka je totiž univerzálna do interiéru i exteriéru.

 

KVALITA A BEZPEČNOSŤ

Kvalita a bezpečnosť sú pri každej detskej hračke veľmi dôležité. Ergonomické sedadlo je vyrobené z kvalitného odolného plastu. Pevné a odolné laná zaisťujú spoľahlivosť a bezpečnosť.

 

JEDNODUCHÉ PRENÁŠANIE

Táto jedinečná, obľúbená a praktická detská hojdačka je vďaka svojej nízkej hmotnosti a jednoduchému spôsobu inštalácie dobre a ľahko prenosná. Môžete si ju pribaliť na dovolenku, na prázdniny k starým rodičom a podobne, kde sa môžu bezpečne hojdať.

S touto podmanivou hojdačkou pre deti zažijú vaše ratolesti veľa dobrej a kvalitnej zábavy.

 

kvalitná detská hojdačka pre malé aj veľké deti 3v1 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • rozmery: 43 x 35 x 38 cm
 • materiál: plast
 • dĺžka lana: od 100 do 180 cm
 • vek: 6 mesiacov - 5 a viac rokov
 • maximálne zaťaženie: 40kg
 • odnímateľná bariéra a operadlo
 • bezpečnostné popruhy: áno

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: