Výkonná vodná hmla

Kód: DS46192649
€22,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Unikátna vodná hmla na ochladzovanie vzduchu je určená na rýchle schladenie vzduchu až na 20°C, pre celkovú kvalitu vzduchu a príjemnú klímu v exteriéri. Užite si chladný, čistý a svieži vzduch nech ste kdekoľvek.

Vodná hmla je bez hluku, elektrickej energie, netoxická a opakovateľne použiteľná. Navyše, tento jedinečný ochladzovač zároveň zvlhčuje a čistí vzduch. Takto prispieva k zdravšej klíme, chráni pred komármi, muchami, peľmi a iné. To ocenia najmä všetci alergici, deti, starší a chorí ľudia.

Vodná hmla sa hodí do akýchkoľvek exteriérov, na terasy, záhrady, balkóny. Využijete ju pri grilovačkách, stretnutiach s priateľmi a po celé leto. Je vhodná do záhrad ako zavlažovací systém na polievanie kvetinových záhonov, ovlažovanie ovocných sadov, do skleníkov a zeleninových záhonov.

  • Pomáha v ochladiť vzduch v exteriéry
  • Zabezpečuje ideálnu vlhkosť
  • Zlepšuje fyzickú a psychickú pohodu
  • Vytvára príjemnú klímu
  • Čistí a zvlhčuje vzduch

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNA VODNÁ HMLA

Užite si leto, grilovačky, posedenie na terase s touto skvelou vodnou hmlou. Ideálne pre voľné chvíle na terase, posedenia s priateľmi, skvelé pre domáce zvieratá či zalievanie rastlín. Tento skvelý systém dodáva veľmi jemnú hmlu, ktorá výrazne ochladzuje záhradné terasy, verandy, paluby, bazény, ihriská alebo iný vonkajší priestor.

 

 unikatna-zahradna-klimatizacia

EFEKTÍVNA ZÁHRADNÁ KLIMATIZÁCIA

Schlaďte sa v letných horúčavách. S touto vodnou bránou, ktorú máte nainštalovanú za 10 minút efektívne ochladíte teplotu okolitého vzduchu až na 20 °. Túto mimoriadne príjemnú teplotu oceníte v letných horúčavách.

 

AKO VODNÁ HMLA FUNGUJE?

Vodná hmla funguje na jednoduchom princípe. Špeciálne trysky rozprašujú vodu na miniatúrne kvapôčky vody. Tie sa odparujú do vzduchu. Voda sa zmení z kvapalného na plynný stav. Pri procese odparovania sa odoberá teplo z okolitého vzduchu, čím sa znižuje okolitá teplota.

Je to v podstate to isté, ako sa vaše telo ochladzuje. Potíte sa, pot sa odparí a vaša telesná teplota sa zníži. Pri správnom nainštalovaní a správnom používaní môže tento systém na chladenie hmly znižovať teploty až o 15 ° C závislosti od účinnosti systému zahmlievania, relatívnej vlhkosti a vonkajšej teploty.

 

AJ AKO ZAVLAŽOVAČ ZÁHRAD

Hmlový systém sa dá použiť aj ako súprava na zavlažovanie záhrady. Je to skvelé riešenie pre poľnohospodárstvo, trávnik, záhradu, kvetinové záhony, skleník a iné zavlažovanie pomocou vodnej hmly.

vykonna-vodna-hmla 

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Inštalácia je mimoriadne jednoduchá a zvládne ju pohodlne každý. Nainštalujte si svoju vodnú hmlu a schlaďte sa v horúcich letných dňoch.

 

ÚSPORA ENERGIE A VODY

Vodný chladiaci systém priamo využíva vodu z vodovodu na striekanie a ochladenie ovzdušia a to bez spotreby elektrickej energie. V porovnaní s manuálnym zalievaním pri zavlažovaní ušetríte 70% vody. V porovnaní so zvlhčovacím strojom pracuje rýchlejšie a efektívnejšie.

 

OCHRÁNI PRED HMYZOM A ALERGIAMI

Chcete sa zbaviť otravného hmyzu, komárov či peľov. Vodná hmla funguje ako skvelá mechanická bariéra pred otravným hmyzom a pred peľmi a inými alergénmi. Užite si čistejšie a zdravšie ovzdušie. Zdravý, čistý a svieži vzduch je cestou k fyzickej a psychickej pohode.

 

 hmla-na-ochladzovanie-vzduchu

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Vylepšená sada na vodnú hmlu obsahuje odolné flexibilné potrubie, vonkajší konektor pre kohútik, 10 výkonných hmlových trysiek. Pri výrobe boli použité najkvalitnejšie materiály s dôrazom na dlhú výdrž produktu a opakovateľné používanie. Preto Vám výrobok bude slúžiť po množstvo použití. Navyše dizajn výrobku je nadčasový a štýlový, preto sa hodí aj ako vkusný doplnok do každej záhrady.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Dĺžka: 10 metrov
  • Trysky: 10 (rozmiestnenie približne každých 90 cm)
  • Pripojenie k záhradnej hadici
  • Sada svoriek pre montáž hadice

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: