Prenosná klimatizácia a zvlhčovač vzduchu

Kód: DS66755471
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Unikátna prenosná klimatizácia a zvlhčovač vzduchu 2v1 je určená na rýchle schladenie vzduchu, zlepšenie jeho kvality a dosiahnutie príjemnej klímy v interiéri.

Prenosná klimatizácia je bez hluku, akéhokoľvek zápachu, je netoxická a opakovane použiteľná. Užite si chladný, čistý a svieži vzduch, nech ste kdekoľvek.

Navyše, táto jedinečná klimatizácia zároveň zvlhčuje a čistí vzduch. Takto prispieva k zdravšej klíme vo vašej domácnosti. To ocenia najmä všetci alergici, deti, starší a chorí ľudia.

Prenosný ochladzovač a zvlhčovač vzduchu sa hodí do akýchkoľvek izieb, kancelárií, spální, pracovní a iných priestorov. Vďaka kompaktným rozmerom a štýlovému dizajnu je z tohto ochladzovača zaujímavý a štýlový doplnok do domácnosti.

 • Pomáha ochladiť vzduch v miestnosti
 • Zabezpečuje ideálnu vlhkosť
 • Zlepšuje fyzickú a psychickú pohodu
 • Vytvára príjemnú klímu
 • Čistí a zvlhčuje vzduch
 • Supertichý s reguláciou prietoku vzduchu
 • Funguje bezdrôtovo
 • Otáča sa o 360°

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNA PRENOSNÁ KLIMATIZÁCIA A ZVLHČOVAČ VZDUCHU 

Prinášame Vám túto unikátnu prenosnú klimatizáciu so zvlhčovačom vzduchu, ktorá je najlepším riešením pre horúce letné dni. Dokonale, rýchlo a účinne pomáha schladiť horúci vzduch, dodá potrebnú vlhkosť a vytvára tak zdravú klímu.  Môžete ju nechať v miestnosti dlhodobo.

Táto prenosná klimatizácia so zvlhčovačom:

 • Zabezpečí ideálnu teplotu
 • Má minimálne prevádzkové náklady
 • Vytvára príjemnú klímu v byte, dome, kancelárii, salóne či galérii
 • Neškodí vášmu zdraviu

 

 skvelá prenosná klimatizácia a zvlhčovač vzduchu

 

PREČO OCHLADZOVAČE VZDUCHU?

Nadmerná teplota v interiéri  zvyšuje vznik negatívnych dôsledkov na vaše zdravie. Pri dlhodobom vystavení zvýšenej teplote je organizmus nadmerne unavený, vzniká bolesť hlavy, malátnosť, únava, dehydratácia. Obzvlášť citliví sú starší ľudia, chorí a deti. Pre nich môže mať dlhodobé vystavenie tropickým teplotám negatívne dôsledky na ich zdravie.

Oproti klasickým klimatizáciám sú náklady na prevádzku a obstaranie minimálne. Je tiež omnoho ekologickejší a neškodí zdraviu.

 

PRE ZDRAVŠÍ VZDUCH

Okrem chladenia vzduchu má táto klimatizácia jedinečnú vlastnosť, a tou je čistenie a zvlhčovanie vzduchu. To ocenia všetci alergici, ale aj starší a chorí. Zdravý, čistý a svieži vzduch je cestou k fyzickej a psychickej pohode.

 

PRE ČISTÝ, CHLADNÝ A SVIEŽI VZDUCH KDEKOĽVEK

Klimatizáciu so zvlhčovačom môžete používať všade,  napríklad v spálni a detskej izbe, obývačke, pracovni v podkroví. Je vhodný pre každého, kto túži po rýchlom a zaručenom ochladení, kto pracuje na teplom mieste, pre všetky rodiny s deťmi, starých, chorých, na cesty, do karavanu, kempu na internát, skrátka všade, kde sa chcete cítiť príjemne.

 

 profesionálna prenosná klimatizácia a zvlhčovač vzduchu

 

ŠETRNÁ K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU

Prenosná klimatizácia je oveľa účinnejšia ako ventilátor, no na rozdiel od klasických klimatizácií nepoužíva chemické chladivo, freóny. Využíva technológiu hydrochladenia, takže je energeticky účinná a ekologická. Takto ho môžete používať aj v detskej izbe bez obáv o zdravie našich najmenších.

 

AKO SA OCHLADZOVAČ POUŽÍVA

Ochladzovač umiestnite v požadovanej miestnosti. Do zásobníka pridajte vodu. Zásobník má kapacitu 20 ml, čo stačí na približne 12 hodín chladenia. Zapnite ho a nechajte pôsobiť.

Chladenie odparovaním je jedno z najefektívnejších spôsobov, ako prirodzene ochladiť vzduch. Táto prenosná klimatizácia vťahuje horúci vzduch, pomocou moderných filtrov ho ochladí a následne ho okamžite premieňa na vlhký a svieži studený vzduch.

 

KOMPAKTNÉ ROZMERY

Táto mobilná klimatizácia je mimoriadne ľahká, skladná, no maximálne účinná. Ľahko sa prenáša a môžete ju umiestniť kdekoľvek na stôl u užívať si príjemný komfort. Je napájaná prostredníctvom USB kábla a vďaka vstavanej nabíjateľnej batérii môže fungovať bezdrôtovo.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY A ŠTÝLOVÝ DIZAJN

Pri výrobe boli použité najkvalitnejšie materiály s dôrazom na dlhú výdrž produktu a opakované používanie. Preto Vám výrobok bude slúžiť dlhú dobu. Navyše, dizajn výrobku je nadčasový a štýlový, preto sa hodí aj ako vkusný doplnok do každej domácnosti a pracovne.

 prémiova prenosná klimatizácia a zvlhčovač vzduchu

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Prenosná, skladná
 • Má trojstupňovú reguláciu prietoku vzduchu
 • Kompatibilný s USB 2.0 a vyššie
 • Napájanie cez USB
 • Napĺňa sa vodou - plná nádržka vydrží 12 hodín
 • Nádržka 20 ml
 • Otáča sa o 360° 
 • Kapacita batérie: 2 000 mAh
 • Výkon: 7,5W

 

NÁŠ TIP

PRENOSNÝ VÝKONNÝ OCHLADZOVAČ VZDUCHU

prenosný ochladzovač vzduchu

Unikátny ochladzovač vzduchu Artic air je určený na rýchle schladenie vzduchu až o 8 °C, pre celkovú kvalitu vzduchu a príjemnú klímu v interiéri.

 

 

JEDINEČNÝ OCHLADZOVAČ, ZVLHČOVAČ A ČISTIČKA VZDUCHU 3V1

prenosná klimatizácia, zvlhčovač vzduchu a čistička vzduchu 3v1

Doprajte si úžasné osvieženie v horúcich letných dňoch. Táto prenosná klimatizácia predstavuje skvelý spôsob, ako ochladiť, zvlhčiť a vyčistiť vzduch, a to všetko naraz.

 

 

ZVLHČOVAČ VZDUCHU S AROMATERAPIOU

zvlhčovač vzduchu s aromaterapiou

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu zvlhčuje a čistí vzduch. Kombinuje účinky vodnej hmly a esenciálnych olejov.

 

 

JEDINEČNÝ ULTRAZVUKOVÝ ZVLHČOVAČ VZDUCHU

ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

 

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu zvlhčuje a čistí vzduch. Pomocou jemného ultrasonického vlnenia rozkladá vodu na extrémne malé mikročastice bez toho, aby ich zahrieval.

 

 

KVALITNÁ ČISTIČKA VZDUCHU

 

čistička vzduchu

Vyskúšajte kvalitnú čističku vzduchu a váš domov získa zdravšie ovzdušie. Dokonalo sa zbavíte až 99,97 % znečisťujúcich látok v ovzduší, vrátane škodlivých plynov, baktérií a vírusov.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: