Otočný záhradný zavlažovač

Kód: DS25053850
€13,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Už vás nebaví zalievať záhradu a trávnik ručne? Chcete nástroj, ktorý vám pomôže poliať vaše rastliny pohodlne a rýchlo? Prinášame Vám účinný otočný zavlažovač za jedinečnú cenu.

Automatický záhradný zavlažovač sa pripája pomocou rýchlo spojky priamo na záhradnú hadicu. Potom stačí otvoriť prívod vody, tlakom vody sa zavlažovač začne sám otáčať a rozstrekovať vodu.

Môžete pohodlne zalievať váš trávnik, rastliny, kvety, zeleninu a ďalšie. Zavlažovač sa otáča o 360 stupňov, tak aby dokonale a pravidelne zavlažil celú plochu polievania.

Vďaka kvalitným materiálom odolným voči korózii tento odolný postrekovač trávnika poskytne dlhodobý výkon bez starostí.


NÁŠ TIP

Tu nájdete výhodné 2-balenie plašiča vtákov s ktorým ušetríte.

Tu nájdete výhodné 3-balenie ochranných protiporezových rukavíc, ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO

Pozrite sa na ďalšie skvelé produkty pre domácich majstrov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRE DOKONALÚ ZÁHRADU

Aby nás naša záhrada mohla tešiť dokonalým vzhľadom, musíme venovať veľkú pozornosť jej správnej starostlivosti. Jednou z najdôležitejších činností, ktorú treba vykonať, je hydratácia trávy a rastlín. S naším zavlažovačom to bude hračka.

Záhradné zavlažovače slúžia na komplexné zavlažovanie trávnika, záhonu, drevín, okrasných skaliek a podobne. Vhodne zvolený zavlažovač nahradí kanvu či záhradnú hadicu. Šetrí čas, námahu aj energiu a poskytne dostatočnú závlahu predovšetkým v obdobiach tepla a sucha.

 

UNIKÁTNY OTOČNÝ ZAVLAŽOVAČ

Automatický záhradný zavlažovač sa pripojí pomocou rýchlospojky priamo na záhradnú hadicu. Potom stačí otvoriť prívod vody, tlakom vody sa zavlažovač začne sám otáčať a rozstrekuje vodu. Výhodou je, že zavlažovač je možné zakaždým umiestniť na inú časť záhrady, ktorá je práve potreba zaliať.

 

VYSOKÁ KVALITA A DLHÁ ŽIVOTNOSŤ

Zavlažovač je vyrobený z kvalitných ABS plastov a komponentov odolným proti korózii. Spolu s modernou technológiou výroby je zaručená maximálna životnosť a bezproblémová funkčnosť produktu. Špeciálny kruhový dizajn zavlažovača zaistí, aby sa voda dostala práve tam, kam je treba. Zavlažovač je stabilný na každom povrchu. Základňa s kolesami uľahčuje premiestňovanie zavlažovača z miesta na miesto.

 

ÚSPORA ČASU A VODY

Tento vodný postrekovač sa veľmi ľahko používa a jeho nastavenie trvá niekoľko sekúnd. Využíva tiež technológiu na úsporu vody, ktorá dodáva rovnomernú vrstvu vody bez nadmerného postrekovania. Vďaka nastaviteľným tryskám je možné nastaviť požadovaný smer polievania.

 

JEDNODUCHÉ A RÝCHLE POUŽITIE

Zostavte zavlažovač dohromady tak, že otočnú časť pevne naskrutkujete na podstavu. Pripojte zavlažovač k záhradnej hadici pomocou konektora rýchlospojky alebo závitu. Pred pripojením zavlažovača k hadici majte vždy zatvorený prívod vody, aby nedošlo k zraneniu. Nastavte potrebný náklon trysiek. Potom, čo je všetko pevne nastavené, otvorte prívod vody a zavlažovač sa tlakom vody sám uvedie do chodu. Po skončení zalievania zastavte zavlažovač zatvorením prívodu vody.

 

OBSAH BALENIA:

 • 1x podstava 
 • 1x otočná kropiaca časť  
 • 1x rýchlo spojka  
 • 1x tesniaci krúžok  

   

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA:

 • Farba: modrá
 • Rozmery: 15,2 cm x 9 cm 
 • Zavlažená plocha: cca 4 m 
 • Dosah zavlažovača: cca 2m
 • Trysky možné otočiť o 45 ° 

   


Ilustračné video:


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: