Praktická obojstranná podložka na rezanie a modelovanie A3

Kód: DS56801139
€13,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

S praktickou obojstrannou podložkou na rezanie a modelovanie A3 získate spoľahlivý a praktický nástroj, ktorý vám pomôže dosiahnuť dokonalé výsledky pri rezaní vo vašich umelých i remeselných projektoch.

Už nikdy nebudete musieť riešiť hĺbku rezu. Naša podložka sa automaticky obnovuje, takže bude pripravená na opätovné použitie.

Unikátna obojstranná podložka na rezanie a modelovanie je protišmyková, čo zaistí vašu bezpečnosť. Môžete tak pracovať s istotou, že podložka ostane na svojom mieste.

Univerzálne využitie tejto špeciálnej rezacej a modelovacej podložky je ohromné. Je ideálna pre umelcov, dizajnérov, kutilov a pre každého, kto pracuje s reznými nástrojmi. Je navyše vhodná aj pre deti a to nielen na rezanie, ale aj ako modelovacia podložka.

Obojstranne tlačené programy vám zaistia dvojnásobný komfort a dvojnásobnú možnosť presnej práce využitím veľkého množstva predtlačených tvarov.

Praktický A3 formát špeciálnej rezacej a modelovacej podložky zaručí dostatok miesta pre vašu tvorbu. Navyše je kompaktný a ľahko prenosný.

Táto originálna podložka na rezanie a modelovanie A3 je nielen praktickým nástrojom, ale aj kreatívnym darčekom pre vás alebo vašich tvorivých priateľov.


 

NÁŠ TIP

Vyskúšajte tieto kvalitné  protiporezové ochranné rukavice.

Pozrite sa na ďalšie skvelé produkty pre domácich majstrov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ŠPECIÁLNA OBOJSTRANNÁ PODLOŽKA NA REZANIE A MODELOVANIE A3

Chcete, aby vaše umelé diela a remeselné projekty dosiahli novú úroveň presnosti a čistoty rezania? Predstavujeme vám špeciálnu obojstrannú podložku na rezanie a modelovanie A3, vybavenú unikátnymi vlastnosťami, ktoré z nej robia nenahraditeľného spoločníka pre každého tvorivého jedinca.

 • minimalizuje hĺbku rezu a obnovuje svoj povrch
 • protišmykový materiál
 • pre umelcov, dizajnérov, kutilov i deti
 • praktický formát A3

premiova obojstranná podložka na rezanie a modelovanie A3

ŠPECIÁLNA SAMOOPRAVNÁ PODLOŽKA

Originálna rezacia podložka je samoopravná, čo znamená, že je schopná minimalizovať hĺbku rezu a obnoviť svoj povrch po odstránení materiálu. Týmto spôsobom môžete podložku používať mnohokrát bez straty kvality. Vaša tvorba bude tak vždy vyzerať dokonale a profesionálne.

 

PROTIŠMYKOVÝ MATERIÁL

S protišmykovým materiálom nemusíte mať obavy o to, že sa táto praktická rezacia podložka posunie alebo šmykne, keď pracujete s reznými čepeľami. Vaša bezpečnosť a zaistenie možnosti precíznej práce sú samozrejme prioritou.

 

UNIVERZÁLNE VYUŽITIE

Dôvtipná obojstranná rezacia podložka je vďaka svojej univerzálnosti a praktickému formátu A3 ideálna pre:

 • umelcov
 • dizajnérov
 • kutilov 
 • každého, kto pracuje s reznými nástrojmi a potrebuje spoľahlivý povrch pre presné rezanie
 • pre deti pri modelovaní

Vaša kreativita nemá žiadne obmedzenia.

praktická obojstranná podložka na rezanie a modelovanie A3

OBOJSTRANNE TLAČENÉ PROGRAMY

S vynikajúcou podložkou na rezanie a modelovanie získate dvojnásobný komfort. Každá strana má inú užitočnú potlač s mierkami, pomocnými čiarami a číslami, ktoré vám pomôžu pri vašich projektoch. Je to praktický a efektívny spôsob, ako zvýšiť vašu produktivitu.

 

PRAKTICKÝ A3 FORMÁT

Táto špeciálna rezacia a modelovacia podložka je vo formáte A3, čo znamená, že má ideálne rozmery 30 x 45 cm. Je dostatočne veľká na to, aby vám poskytla dostatok priestoru pre vašu tvorbu, no zároveň je kompaktná a ľahko prenosná.

 

KREATÍVNY DARČEK

Ak hľadáte originálny darček pre svojich tvorivých priateľov, kolegov , alebo vaše deti, táto unikátna podložka na rezanie a modelovanie je ideálnou voľbou. Urobte ich šťastnými, inšpirujte ich k tvorivým činnostiam a podporte ich kreativitu.

účinná obojstranná podložka na rezanie a modelovanie A3

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • farba: zelená
 • počet vrstiev: 3
 • formát: A3
 • rozmery: 30 x 45 cm
 • hmotnosť: 575 g
 • hmotnosť v balení: 590 g

 

NÁŠ TIP

 

PROFESIONÁLNE 3D PERO S LCD DISPLEJOM

 

3D pero s LCD displejom

Spoznajte kúzlo 3D tlače s profesionálnym 3D perom. S týmto jedinečným 3D perom si užije veľa zábavy doslova každý.

 

 

UNIKÁTNE GRAVÍROVACIE PERO

 

gravírovacie pero

 

Spoznajte kúzlo gravírovania s profesionálnym gravírovacím peromS týmto jedinečným perom si užije veľa zábavy doslova každý. Vytvorte si jedinečné predmety alebo unikátne darčeky, ktoré nemá nikto iný.

 

 

VEĽKÁ SADA ZAŽEHĽOVACÍCH KORÁLIKOV

 

zažehľovacie koráliky

 

Objavte kúzlo nekonečnej fantázie. Zažehľovacie koráliky vám otvoria dvere do kreatívneho sveta. Prebuďte v sebe umelca a vytvorte jedinečné diela, ktoré očaria úplne všetkých.

 

 

KREATÍVNE DIAMANTOVÉ MAĽOVANIE

diamantové maľovanie - strom

Vyskúšajte očarujúce diamantové maľovanie, užite si hodiny relaxačnej činnosti a sami si vytvoríte vlastné umelecké dielo z drobných kamienkov.

 

 

PRAKTICKÁ TAVNÁ PIŠTOĽ

 

tavná pištoľ

 

Tavná lepiaca pištoľ pre kreatívnu tvorbu. Určená na aplikáciu pri modelovaní umenia, remesla, hračiek, umelých a slamených kvetov, vianočných stromčekov, kovu, dreva, papierov atď.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: