Protiporezové rukavice - ochranné rukavice - TROJBALENIE

Kód: DE99964673
Akcia Tip
€23,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Balenie obsahuje 3 ks ochranných protiporezových rukavíc

Spoznajte profesionálne protiporezové rukavice, ktoré zabezpečia maximálnu ochranu vašich rúk pri práci. Vďaka špeciálnym materiálom a patentovanému spôsobu výroby sú tieto rukavice s vysokou odolnosťou proti prerezu vhodné na akúkoľvek manuálnu prácu.

Dokonale vás ochráni pri práci, kde sa dostávate do styku s ostrými predmetmi, nožmi, sklom a inými ostrými predmetmi. Zabraňujú porezaniu, odreninám, otlakom a iným poraneniam.

Prioritne sa využívajú ako súčasť pracovného oblečenia, ale veľké uplatnenie nachádzajú stále častejšie aj medzi domácimi majstrami. Neváhajte a vyberte si vaše rukavice už dnes.


 

Pozrite sa na ďalšie skvelé produkty pre domácich majstrov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNE OCHRANNÉ PROTIPOREZOVÉ RUKAVICE

Unikátne ochranné rukavice vám umožnia pohodlne pracovať a pritom zaistia maximálnu ochranu. Sú vhodné na profesionálne použitie, ale aj pre domácich majstrov. Vďaka patentovanému dizajnu, maximálnej kvalite sa jedná o prémiový produkt.

 • Špeciálne protiporezové materiály
 • Unikátny dizajn
 • Najkvalitnejšie materiály
 • Vhodné pre mužov aj ženy
 • Univerzálna veľkosť

   

   rukavice---maximalna-ochrana-vasich-ruk

 

DOKONALE OCHRÁNIA PRED POREZENÍM, ODRENINAMI A ÚRAZMI

Ochranné rukavice sú komfortné a dobre sedia. Vďaka tomu je práca v nich jednoduchá a účinná. Vynikajúci komfort a obratnosť pri nosení. Rukavice sú dostatočne flexibilné a pevné v úchope tak, aby sa minimalizovalo kĺzanie.

 

MULTIFUNKČNÉ VYUŽITIE

Rukavice môžete využívať pri veľkom množstve činností. Môžete ich používať v kuchyni, záhrade, dielni v práci alebo všade, kde potrebujete ochranu pred čepeľami.

V práci - vo vašej práci potrebujete profesionálnu ochranu. Tieto rukavice vám ju poskytnú, či už sa jedná o akúkoľvek profesiu. Tesárstvo, stavbárstvo, klampiarstvo či iné profesie. Vaše ruky si zaslúžia dokonalú ochranu.

Okolo domu - či už je to záhrada, oprava domácnosti alebo práca v garáži, tieto rukavice proti porezaniu ochránia vaše ruky.

V kuchyni - manipulujte s nožmi všetkých tvarov a veľkostí, krájač a inými ostrými nástrojmi. Tieto rukavice vám spoľahlivo odstránia riziko porezania s akýmkoľvek nožom.

 protiporezove-ochranne-rukavice

 

ŽIADNE SPOTENÉ RUKY

Tento prémiový materiál proti prerezaniu tiež umožňuje maximálnu priedušnosť. Takže máte istotu že vaše ruky zostanú suché. Spolu s protišmykovým materiálom bude práca s týmito rukavicami maximálne komfortná.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY PRE MAXIMÁLNU FUNKČNOSŤ

Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov majú rukavice dlhú životnosť a výnimočnú funkčnosť. Bezpečné ochranné rukavice odolné proti prerezaniu sa vyrábajú s najvyššou úrovňou materiálu odolného proti prerezaniu. Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť, že rukavice vám budú slúžiť po množstve použití. Táto kombinácia robí z týchto rukavíc prémiový produkt.

 

MÔŽETE V NICH PREVÁDZAŤ VŠETKY ČINNOSTI

Špeciálne materiály a dizajn umožňujú v rukaviciach vykonávať akúkoľvek činnosť. Sú dokonca vhodné aj na detailné práce. Rukavice sú overený produkt s množstvom spokojných zákazníkov. Využívajú ich veľké firmy, fabriky ale aj domáci majstri.

 

protiporezove-rukavice-deminas

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA: 

   
 • Najdlhšia dĺžka rukavice: 24 cm
 • Najväčšia šírka rukavice: 14 cm 
 • Materiál: dacron / nerezová oceľ
 • Farba: čierna
 • Vhodné pre pravákov i ľavákov
 • Vhodné pre všetky kutilské práce
 • Rukavice sú odolné proti prerezaniu

   

 

Ilustračné video:


 

NÁŠ TIP

Nepáčia sa Vám zarastené a špinavé škáry na záhrade a vo vašich chodníkoch? Prinášame jednoduché a praktické riešenie - unikátny čistič špár.

S rovnomerným polievaním záhrady Vám pomôže tento záhradný rotačný zavlažovač.

Inšpirujte sa ďalšími vychytávkami pre kutilov alebo milovníkov záhrady.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: