Profesionálny elektrický hrebeň na vši a hnidy

Kód: DS93929032
€26,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Potrebujete sa zbaviť vší alebo hníd? Prinášame najmodernejšie riešenie. Profesionálny elektrický hrebeň na odstránenie vší a hníd je výkonné zariadenie, ktoré vám pomôže rýchlo, pohodlne a účinne zbaviť sa vší a hníd.

Na ošetrenie nie sú potrebné žiadne škodlivé chemikálie. Toto čisto prírodné riešenie zachytí a odstráni akékoľvek vši dokonca aj tie najmenšie vajíčka. Špeciálny hrebeň vši zachytí a výkonný vákuový nasávač ich umiestni do bezpečnostného filtra.

Rýchlo a pohodlne zvládnete akútne odvšivenie, kontrolu vlasov ako aj prevenciu. Výsledky vidíte okamžite. Elektrický hrebeň je určený na opätovné používanie na všetky typy vlasov. Je vhodný aj pre najmenších.

Vďaka najkvalitnejším materiálom a patentovanej technológii výroby je dosiahnutý maximálny výkon a životnosť produktu. Je vhodný ako bezpečná a účinná pomôcka proti všiam a hnidám.


 
 
NÁŠ TIP
 
 
 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

PROFESIONÁLNY ELEKTRICKÝ HREBEŇ NA VŠI

Spoznajte najmodernejšie, najjednoduchšie a čisto prírodné riešenie ako sa zbaviť vší. Už nebudete musieť podrobiť svoju rodinu chemickým látkam alebo pesticídom, ktoré sa nachádzajú v šampóne na vši alebo v iných kúrach na odstraňovanie vší. 

Tento výkonný elektrický hrebeň na vši je vhodný na opakované použitie a je vhodný pre deti i dospelých. Jemné, ale účinné ošetrenie je bezpečné pre domáce použitie.

 • Akútne odstránenie, kontrola vlasov a prevencia
 • Maximálny účinok
 • Prírodné riešenie
 • Pre všetky typy vlasov
 • Bezpečné aj pre najmenších
 • Ľahko dezinfikovateľné
 • Okamžité výsledky

 profesionalny-hreben-na-vsi-a-hnidy

 

PEDIKULÓZA - ZAVŠIVENIE

Pedikulóza –zavšivenie je častý jav. Rizikovou skupinou sú najmä deti. Vši vo vlasoch sú drobné parazity, ktoré dokážu znepríjemniť život v priebehu niekoľkých hodín. Nevýhodou ich rezistentnosť – stávajú sa odolné voči rôznym chemickým ošetreniam a šampóny na vši často nestačia. Tento hrebeň vám pomôže ako prírodné riešenie v boji proti pedikulóze ako hlavná ale aj doplnková terapia.

 

PREČO JE TENTO HREBEŇ TAKÝ VÝKONNÝ

Tajomstvo účinku sa ukrýva v špeciálnom tvare hrebeňa doplnenom o výkonné sacie zariadenie. Pomocou zaobleného hrebeňa ktorý dôkladne zachytáva vši a hnidy a výkonného sacieho zariadenia vši účinne zachytíte. Následne sú vši a hnidy zachytené vo filtri. Používanie nie je nijako nepríjemné ani drsné. Česanie je príjemné ako s klasickým hrebeňom.

 hreben-na-vsi-a-hnidy

 

TECHNOLOGICKY NEJVYSPELEJŠÍ HREBEŇ NA VŠI NA TRHU

Pri výrobe tohto elektrického hrebeňa na vši boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby, čo je zárukou maximálneho účinku a životnosti produktu. Vďaka ergonomickému riešeniu sa používa mimoriadne jednoducho a prakticky.

 

AKO SA HREBEŇ NA VŠI POUŽÍVA

Hrebeň zapnite stlačením tlačidla. Vlasy sa dôkladne rozčešú, zatiaľ čo hrebeň saje vši a hnidy vo vnútri a udržiava ich v uzavretej nádobe s filtrom, ktorý sa po použití vyprázdni, vyčistí a znova použije. Je dôležité vlasy prečesať poctivo. Vlasy berte prameň po prameni od korienkov až ku končekom. Aby sa predišlo opätovnému výskytu, odvšivovač používajte dvakrát týždenne!

 

IDEÁLNY AJ AKO PREVENCIA

Chcete zachytiť vši ihneď v začiatkoch? Využívajte tento hrebeň ako jedinečnú prírodnú prevenciu. Stačí raz za čas vyčesať vlasy vašich detí s týmto hrebeňom a máte istotu že nemajú vši. Je to ideálny, praktický a neškodný spôsob ako zachytiť tento problém ešte v začiatkoch.

 

 profesionalny-elektricky-hreben-na-hnidy-a-vsi

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Dva uhly česania
 • Žiadne chemikálie ani pesticídy
 • Napájanie: 220V
 • Dĺžka kábla: približne 140 cm
 • Rozmery: 21,5 x 6, 5 cm
 • variantu odosielame podľa skladovej dostupnosti

 

NÁŠ TIP

ORIGINÁLNA MULTIFUNKČNÁ KULMA A SUŠIČ VLASOV 8 V 1

 

multifunkčná kulma a sušič vlasov 8v1

 

Vyskúšajte perfektný spôsob starostlivosti o vaše vlasy s výnimočnou multifunkčnou kulmou a sušičom vlasov 8 v 1S výkonom 1000 W a keramickým povlakom na vyhrievacích telesách zabezpečuje táto jedinečná technológia rýchle a šetrné sušenie a styling vlasov.

 

 

REVOLUČNÁ AUTOMATICKÁ KULMA NA VLASY S NABÍJATEĽNOU BATÉRIOU

 

bezdrôtová automatická kulma na vlasy s powerbankou

 

Revolúcia vo svete vlasového stylingu! Ak patrí úprava vlasov k vašej každodennej rutine, akumulátorová automatická kulma na vlasy určite nesmie chýbať vo vašej výbave. Získajte nádherné vlny a kučery absolútne bez námahy.

 

 

KVALITNÉ KRIEDY NA VLASY - VEĽKÁ SADA

 

kriedy na vlasy

 

Spoznajte túto úžasnú sadu 24 kvalitných kried na vlasy v pastelových farbách, ktoré sú tohtoročným hitom. S nimi si môžete vykúzliť jedinečné účesy na každú príležitosť. Každý deň si tak môžete vytvoriť inú farbu vlasov a pritom neutrácať za farbenie pri kaderníčke.

 

 

JEDINEČNÝ ZASTRIHÁVAČ ROZŠTIEPENÝCH KONČEKOV

 

zastrihávač rozštiepených končekov

 

Vyskúšajte špeciálny zastrihávač rozštiepených končekov a vaše vlasy budú zdravšie, krajšie a príjemnejšie na dotyk. Nebudete potrebovať žiadne špeciálne účesy, vaše vlasy očaria každého svojou prirodzenou krásou.

 

 

SENZAČNÁ BEZDRÔTOVÁ ŽEHLIACA KEFA NA VLASY

 

bezdrôtová žehliaca kefa na vlasy

 

Spoznajte túto jedinečnú výkonnú akumulátorovú žehliacu kefu na vlasy, s ktorou budete mať dokonalé vlasy behom chvíle. Od teraz môže kedykoľvek každá žena vyzerať, akoby vyšla z kaderníckeho štúdia.

 

 

PERFEKTNÁ PREDLŽOVAČKA VLASOV

 

predlžovačka vlasov

 

Predstavujeme vám profesionálnu predlžovačku vlasov, ktorá sa stane vaším spoľahlivým partnerom pre krásu a sebavedomie na každý deňPredĺžte si svoje vlastné vlasy a tešte sa z nového účesu.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: