Profesionálna predlžovačka vlasov

Kód: DS94968427
€23,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Predstavujeme vám profesionálnu predlžovačku vlasov, ktorá sa stane vaším spoľahlivým partnerom pre krásu a sebavedomie na každý deň. Predĺžte si svoje vlastné vlasy a tešte sa z nového účesu.

S rýchlym ohrevom a špičkovou technológiou budú vaše vlasy vždy v perfektnom stave. Unikátna zváračka na predlženie vlasov využíva šetrnú, ale spoľahlivú keratínovú metódu pri predlžovaní a úprave vlasov.

Špeciálna zváračka na predlženie vlasov je vhodná na všetky typy vlasov, či už sú jemné, husté alebo farbené. Je navrhnutá tak, aby vaše vlasy zostali zdravé a krásne.

Vytvorte si jedinečný vzhľad bez námahy. S dlhým káblom a jednoduchým ovládaním je použitie nekomplikované a pohodlné. V rámci bezpečnosti vás signalizačná dióda informuje o prevádzke a ohreve, takže sa nemusíte obávať prehriatia.

Vytvorte sebe i svojim kamarátkam nový image v pohodlí domova s touto špeciálnou predlžovačkou vlasov. Skrášľujte svoj účes jednoducho a efektívne.


 
 
NÁŠ TIP
 
Tu nájdete kvalitnú loknovaciu kulmu na vlny.
 
Pozrite si aj naše ďalšie produkty pre krásu a zdravie

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PERFEKTNÁ PREDLŽOVAČKA VLASOV

Získať dokonalý účes už nie je len snom, ale skutočnosťou.

Naša perfektná predlžovačka vlasov je kľúčom k odolnému a úspešnému účesu, ktorý môžete nosiť kdekoľvek a kedykoľvek. Bezpečne a spoľahlivo si predĺžite svoje vlasy a vytvoríte nový účes podľa svojich predstáv a to v pohodlí domova.

 

jedinečná predlžovačka vlasov  

JEDNODUCHÁ ÚPRAVA VLASOV

Zabudnite na zložité účesy, ktoré trvajú hodiny. S touto unikátnou zváračkou na predlžovanie vlasov je úprava vlasov rýchla a jednoduchá. Rýchlo sa zahrieva a jej kvalitné výhrevné platne dokonalo rozvádzajú teplo, chrániac vaše vlasy pred poškodením. Váš účes bude v momente hotový.

 

UNIVERZÁLNA PRE VŠETKY TYPY VLASOV

Nezáleží na farbe, dĺžke či type vlasov. Špeciálna predlžovačka vlasov je univerzálna, takže je vhodná pre všetky typy vlasov:

 • rovné
 • kučeravé
 • husté
 • jemné
 • s trvalou onduláciou
 • farbené

 

BEZPEČNÉ A PRAKTICKÉ POUŽÍVANIE

So signalizačnou diódou budete vždy informovaní o prevádzke a ohreve. Takto je zaistená bezpečnosť. Nemusíte mať obavy z prehriatia prístroja a popálenia.

Navyše dlhý kábel vám poskytne slobodu pohybu pri manipulácii s prístrojom, čím sa jeho používanie stane omnoho praktickejšie.

 

profesionálna predlžovačka vlasov

 

KERATÍNOVÁ METÓDA PRE ZDRAVÉ VLASY

Táto unikátna zváračka na predĺženie vlasov je navrhnutá na samopredlžovanie vlasov keratínovou metódou. Predlžujúce pramene zakončené keratínom sa tepelnými kliešťami, predlžovačkou na vlasy, pripevňujú k vašim vlasom. Vaše vlasy sa vďaka využitiu tejto metódy nepoškodia a zostanú zdravé a krásne.

Navyše je táto keratínová metóda veľmi rýchla a účinná. Predlžovačkou si môžete dokonca upraviť a zregenerovať konce starých, už použitých prameňov a pripraviť si ich na opätovné použitie.

 

ODOLNÝ MATERIÁL PRE DLHÉ ROKY POUŽÍVANIA

Profesionálna predlžovačka vlasov je vyrobená z kvalitného žiaruvzdorného plastu, vďaka čomu sa táto zváračka stane vašim verným spoločníkom pri vytváraní nových účesov na dlhé roky. Účes sa mení, no spoľahlivosť zostáva.

 

PODMANIVÝ DARČEK

Hľadáte originálny darček pre dámu, ktorá má rada zaujímavé a nové účesy? Jedinečná predlžovačka vlasov je pripravená splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky na dosiahnutie perfektného účesu.

Krása a jednoduchosť sú spojené v jednom zariadení, ktorým je profesionálna zváračka na predlžovanie vlasov.

 

unikátna predlžovačka vlasov  

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Napájanie 230 V – 50 Hz (zo siete)
 • Tlačidlo zapnutia / vypnutia žehličky
 • LED signalizácia
 • Konštantná pracovná teplota
 • Balenie: farebný, estetický box
 • Čierna farba

 

NÁŠ TIP

ORIGINÁLNA MULTIFUNKČNÁ KULMA A SUŠIČ VLASOV 8 V 1

 

multifunkčná kulma a sušič vlasov 8v1

 

Vyskúšajte perfektný spôsob starostlivosti o vaše vlasy s výnimočnou multifunkčnou kulmou a sušičom vlasov 8 v 1S výkonom 1000 W a keramickým povlakom na vyhrievacích telesách zabezpečuje táto jedinečná technológia rýchle a šetrné sušenie a styling vlasov.

 

 

REVOLUČNÁ AUTOMATICKÁ KULMA NA VLASY S NABÍJATEĽNOU BATÉRIOU

 

bezdrôtová automatická kulma na vlasy s powerbankou

 

Revolúcia vo svete vlasového stylingu! Ak patrí úprava vlasov k vašej každodennej rutine, akumulátorová automatická kulma na vlasy určite nesmie chýbať vo vašej výbave. Získajte nádherné vlny a kučery absolútne bez námahy.

 

 

KVALITNÉ KRIEDY NA VLASY - VEĽKÁ SADA

 

kriedy na vlasy

 

Spoznajte túto úžasnú sadu 24 kvalitných kried na vlasy v pastelových farbách, ktoré sú tohtoročným hitom. S nimi si môžete vykúzliť jedinečné účesy na každú príležitosť. Každý deň si tak môžete vytvoriť inú farbu vlasov a pritom neutrácať za farbenie pri kaderníčke.

 

 

JEDINEČNÝ ZASTRIHÁVAČ ROZŠTIEPENÝCH KONČEKOV

 

zastrihávač rozštiepených končekov

 

Vyskúšajte špeciálny zastrihávač rozštiepených končekov a vaše vlasy budú zdravšie, krajšie a príjemnejšie na dotyk. Nebudete potrebovať žiadne špeciálne účesy, vaše vlasy očaria každého svojou prirodzenou krásou.

 

 

SENZAČNÁ BEZDRÔTOVÁ ŽEHLIACA KEFA NA VLASY

 

bezdrôtová žehliaca kefa na vlasy

 

Spoznajte túto jedinečnú výkonnú akumulátorovú žehliacu kefu na vlasy, s ktorou budete mať dokonalé vlasy behom chvíle. Od teraz môže kedykoľvek každá žena vyzerať, akoby vyšla z kaderníckeho štúdia.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: