Prípravky na obočie

PRE PERFEKTNÉ OBOČIE

Ak chcete zdokonaliť svoje obočie, ste na správnom mieste! V našom eshope nájdete širokú škálu prípravkov na obočie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť požadovaný vzhľad. Či už chcete výrazné a definované obočie, alebo prirodzenejší vzhľad, máme pre vás všetko.

Náš výber prípravkov na obočie zahŕňa všetko od ceruziek a gélov až po púdre a pomády. V ponuke máme aj rôzne odtiene, takže si môžete nájsť dokonalú kombináciu s vašou farbou vlasov a odtieňom pleti.


 

Najpredávanejšie

ceruzka na obocie
 
€12,99
2 položiek celkom

Cena

1219
11219
ceruzka na obočie s tetovacím efektom 2x
od €18,99

  Balenie obsahuje 2x ceruzku na obočie s tetovacím efektom Vyskúšajte unikátnu ceruzku na obočie s tetovacím efektom a získajte dokonalé obočie rýchlo, jednoducho a...

DA56509532
ceruzka na obocie
€12,99

  Vyskúšajte unikátnu ceruzku na obočie s tetovacím efektom a získajte dokonalé obočie rýchlo, jednoducho a bezbolestne. Navyše vám toto dokonalé líčenie vydrží v akomkoľvek...

DS32271681

Ak s prípravkami na obočie začínate, ceruzka alebo púder sú skvelým začiatkom. Tieto produkty vám umožnia vyplniť riedke miesta a precízne definovať tvar obočia. Naše ceruzky a púdre sa dodávajú v rôznych odtieňoch a textúrach, takže si môžete nájsť ten správny, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám.

Pre tých, ktorí chcú výraznejší vzhľad, je vhodnou voľbou pomáda alebo gél. Tieto produkty sú ideálne na vytvorenie výrazného, definovaného obočia, ktoré vydrží celý deň. Naše pomády a gély sa ľahko aplikujú a dodávajú sa v rôznych odtieňoch, takže si môžete nájsť dokonalý doplnok k svojej farbe vlasov.