Umelé riasy

PRIRODZENÝ A JEMNÝ EFEKT

Ak chcete vylepšiť svoje líčenie očí, ste na správnom mieste. Náš eshop ponúka široký sortiment umelých mihalníc, ktoré vám pomôžu bez námahy dosiahnuť požadovaný vzhľad. Či už sa snažíte o prirodzený a jemný efekt, alebo o odvážny a dramatický vzhľad, máme niečo pre vás.

Jedným z našich najobľúbenejších produktov je kulma na riasy Excellent. Tento praktický nástroj je určený na natáčanie vašich prirodzených rias, čím vytvára dokonalý základ na aplikáciu umelých rias. Vďaka pohodlnému držaniu a jemnému natáčaciemu mechanizmu je táto natáčacia pomôcka nevyhnutnou súčasťou vašej kozmetickej súpravy.


 

Najpredávanejšie

unikatna kulma na riasy
Excelentná kulma na mihalnice
Skladom (>5 ks)
DS41532375
 
€18,99
podmanive magneticke mihalnice
 
€16,99
2 položiek celkom

Cena

1619
11619
unikatna kulma na riasy
€18,99

  Vyskúšajte excelentnú kulmu na mihalnice a vaše oči sa behom okamihu rozžiaria, vďaka čomu docielite jedinečný, očarujúci a podmanivý pohľad. V pohodlí domova získate výzor...

DS41532375
podmanive magneticke mihalnice
€16,99

Vyskúšajte podmanivé magnetické mihalnice s linkou a vaše okolie očaríte svojim novým elegantným vzhľadom. Magnetické riasy ohromne zvýraznia vaše oči a vytvoria...

DS53176011

Pre tých, ktorí dávajú prednosť magnetickým riasam, ponúkame podmanivé magnetické riasy s linkou. Tieto riasy sú vyrobené z vysokokvalitných syntetických vlákien a dodávajú sa v rôznych štýloch, ktoré sa hodia na každú príležitosť. Najlepšie na tom je, že sa neuveriteľne ľahko nanášajú vďaka priloženej magnetickej linke na oči. Jednoducho si oči nalíčte magnetickou linkou a riasy k nej bez námahy priľnú.

Náš sortiment umelých mihalníc je ideálny pre tých, ktorí chcú zvýrazniť svoju prirodzenú krásu bez problémov s aplikáciou tradičných umelých mihalníc. Sú tiež skvelou alternatívou pre tých, ktorí sú alergickí na lepidlo na riasy alebo dávajú prednosť udržateľnejšej možnosti.