Príčesky

NA PREDLŽOVANIE VLASOV

Hľadáte spôsob, ako dodať vlasom dĺžku, objem alebo farbu bez nutnosti trvalej zmeny? Predlžovanie vlasov môže byť práve tým riešením, ktoré ste hľadali. V našom internetovom obchode ponúkame širokú škálu predlžovania vlasov, ktoré vyhovie vašim potrebám, preferenciám a rozpočtu.

Či už túžite po clip-in predlžovaní vlasov, ktoré sa dá na konci dňa ľahko odstrániť, alebo hľadáte semipermanentné možnosti, ktoré pri správnej starostlivosti vydržia celé mesiace, máme pre vás riešenie. Naše predlžovanie vlasov je dostupné v rôznych štruktúrach vrátane rovných, vlnitých a kučeravých vlasov, takže si môžete nájsť dokonalý doplnok k svojim prirodzeným vlasom.


 

Najpredávanejšie

príčesok drdol
Jedinečný príčesok drdol
Skladom (>5 ks)
DS65478134
 
€16,99
pricesok cop
Senzačný príčesok cop
Skladom (>5 ks)
DS74727048
 
od €20,99
2 položiek celkom

Cena

1621
11621
príčesok drdol
€16,99

  Objavte jedinečný príčesok drdol a vykúzlite si účes z  vlasov, po akom ste vždy túžili. Jedinečný, očarujúci a elegantný drdol je ozdobou každej ženy a teraz je tu aj pre...

DS65478134
pricesok cop
od €20,99

  Objavte senzačný príčesok cop a vykúzlite si účes z dlhých vlasov, po akom ste vždy túžili. Jedinečný, očarujúci a elegantný dlhý cop je ozdobou každej ženy a teraz je tu aj...

DS74727048

Okrem príčeskov ponúkame na výber aj rôzne farby, takže môžete pridať jemné odtiene alebo sa pustiť do dramatickej zmeny. Máme tiež možnosti pre rôzne typy vlasov vrátane syntetických a ľudských vlasov na predlžovanie. Zatiaľ čo predlžovanie syntetických vlasov je cenovo dostupnejšou možnosťou, predlžovanie ľudských vlasov ponúka prirodzenejší vzhľad a možno ho upravovať rovnako ako vaše vlastné vlasy.

V našom obchode chápeme, že hľadanie správneho predlžovania vlasov môže byť ohromujúce, a preto ponúkame celý rad zdrojov, ktoré vám pomôžu urobiť informované rozhodnutie. V našich popisoch produktov nájdete podrobné informácie o každom type predĺženia vrátane dĺžky, hmotnosti a počtu obsiahnutých útkov.