Kliešte na nechty

MÁTE PROBLÉMY SO ZARASTAJÚCIMI NECHTAMI A HĽADÁTE RIEŠENIE?

Nehľadajte nič iné ako nožničky na nechty! Tieto úžasné nástroje sú navrhnuté tak, aby vám pomohli udržať zdravé a upravené nechty, a sú obzvlášť účinné pri riešení nepríjemných problémov so zarastajúcimi nechtami.

K zarastaniu nechtov dochádza vtedy, keď okraje nechtov prerastajú do okolitej kože, čo spôsobuje začervenanie, opuch a bolesť. Tento stav môže byť spôsobený viacerými faktormi vrátane nesprávneho zastrihávania nechtov, tesne priliehajúcej obuvi a genetiky. Zarastajúce nechty môžu byť bolestivé a nevzhľadné, ale ak sa neliečia, môžu viesť aj k vážnejším infekciám.


 

Najpredávanejšie

jedinečná sada na zarastajúce nechty
Jedinečná sada na zarastajúce nechty
Skladom (>5 ks)
DS35679188
 
€19,99
jedinecna pomocka na zarastenie nechtov
Úžasná pomôcka na zarastanie nechtov
Skladom (>5 ks)
DS69454310
 
€15,99
2 položiek celkom

Cena

1520
11520
jedinečná sada na zarastajúce nechty
€19,99

  Spoznajte úžasnú pomôcku, ktorá vám pomôže získať nádherne vyzerajúce nechty na nohách a rukách. Jednoducho vyrieši váš problém so zarastaním nechtov do kože. Táto pomôcka...

DS35679188
jedinecna pomocka na zarastenie nechtov
€15,99

  Spoznajte úžasnú pomôcku, ktorá vám pomôže získať nádherne vyzerajúce nechty na nohách a rukách. Jednoducho vyrieši váš problém so zarastaním nechta do kože...

DS69454310

Nožnice na nechty sú základným nástrojom pre každého, kto sa potýka so zarastajúcimi nechtami. Sú špeciálne navrhnuté na čisté a efektívne zastrihávanie nechtov, čím sa znižuje riziko bolestivých záderov a zubatých hrán, ktoré môžu prispieť k zarastaniu nechtov. Okrem toho možno nožnice na nechty použiť na zastrihávanie rohov nechtov, čo pomáha zabrániť zarastaniu nechtov do okolitej kože.

Pri nákupe nožničiek na nechty je dôležité hľadať vysokokvalitnú a odolnú možnosť, ktorá je určená na presné strihanie. Obľúbenou voľbou sú nožnice z nehrdzavejúcej ocele, pretože sú odolné a ľahko sa čistia. Niektoré nožnice sú navyše vybavené ďalšími funkciami, ako sú zabudované pilníky alebo zachytávače, ktoré uľahčujú strihanie nechtov.