Senzačný plazmový zapaľovač

Kód: DS94001187
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Tento senzačný plazmový zapaľovač je skvelým vynálezom pre široký rozsah použitia. Nový bezplameňový elektrický zapaľovač nahradí klasické benzínové a plynové. Jedinečný zdroj tepla, ktorý dokonale zabezpečí rýchle a bezpečné zapálenie.

Obsahuje elektrický akumulátor, ktorý sa dobíja pomocou USB v priebehu niekoľkých minút a bude tak vždy pripravený na použitie, či už si chcete zapáliť cigaretu, alebo sviečku. Zapaľovač vás vďaka kontrolke informuje o aktuálnom stave baterky.

Na jedno nabitie vydrží približne 200 zapálení. Je bezpečný, takže nehrozí také riziko popálenia, ako pri klasickom zapaľovači s plameňom.

Je ľahký a odolný proti poveternostným podmienkam. Nemusíte ho plniť žiadnym plynom ani benzínom a jednoducho a prakticky ho viete ovládať aj jednou rukou. Skvelý typ na darček pre fajčiarov.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

SENZAČNÝ NOVODOBÝ PLAZMOVÝ ZAPAĽOVAČ

Plazmový zapaľovač je výdobytkom modernej technológie. Kvalitne prepracovaný variant nahrádzajúci klasické plynové, alebo benzínové zapaľovače. V tomto prípade plameň vytvára generovaný elektrický oblúk, ktorý má veľmi vysokú teplotu.

 

unikatny-plazmovy-zapalovac

 

ODOLNÝ VOČI VETRU

Keďže plazmový zapaľovač nedisponuje plameňom, má vynikajúci účinok odolný voči poveternostným podmienkam. Poskytuje tak jednoduchšie a ľahšie zapálenie sviečky alebo cigarety, keď vám to sťažuje vietor.

 

NESTRÁCAJTE ČAS PLNENÍM

Bezplameňový plazmový zapaľovač je nabíjateľný, preto viac nebudete strácať čas plnením  plynom, ani benzínom. Nemusíte míňať peniaze na náhradné náplne. Jeden zapaľovač tak používate dlhé roky.

 

ZAPAĽOVANIE JEDNÝM TLAČIDLOM

Pre zapnutie postačí jedno tlačidlo vypínača, ktorým aktivujete dvojité oblúkové lúče. Je to jednoduchšie a rýchlejšie, ako pri tradičných zapaľovačoch, ktoré nie vždy spolupracujú. Vypnúť ho je možné aj zatvorením vrchnej klapky. Horák je zdraviu nezávadný a bez zápachu.

 

plazmovy-zapalovac

 

NABÍJANIE POMOCOU USB

Praktický a vynaliezavý spôsob fungovania plazmového zapaľovača. Pre rýchle nabitie slúži USB kábel, ktorý pripojíte k počítaču, mobilu, do aute, alebo zásuvky. Na jedno nabitie zvládne približne 200 zapálení. LED diódy indikátora batérie informujú o potrebnom nabití.

 

PRAKTICKÝ, PRENOSNÝ A ELEGANTNÝ

Zapaľovač je plne kompaktný a praktický. Vezmete ho všade so sebou, pretože sa ľahko zmestí do vrecka nohavíc, či do kabelky. Na pohľad vyzerá elegantne a dizajnovo. Vrchný kryt zapaľovača slúži na spoľahlivú a bezpečnú manipuláciu a chráni pred rizikom popálenia.

 

INOVATÍVNE RIEŠENIE

Vymeňte staré nekvalitné zapaľovače za nový nadčasový plazmový zapaľovač. Kvalitný a odolný voči opotrebeniu a nárazom. Inovatívna technológia bezplameňového systému ponúka pohodlné a šetrné riešenie so zárukou dlhej životnosti.

 

 jedinecny-plazmovy-zapalovac

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Farba: expedujeme podľa skladovej dostupnosti.
  • Nabíjanie: USB port
  • LED indikátor batérie
  • Doba nabíjania: 1,5-2 hod.

 

NÁŠ TIP

 

PRAKTICKÝ ELEKTRICKÝ ZAPAĽOVAČ S FLEXIBILNOU HLAVICOU

 

flexibilný nabíjateľný elektrický zapaľovač

 

Spoznajte jedinečný elektrický zapaľovač, ktorý vás nikdy nesklame. Grilovačka, kempovanie či vytvorenie romantickej atmosféry vo vašej obývačke bude vďaka nemu hračka.

 

 

ŠPECIÁLNA ŠPIRÁLA NA OHREV DO AUTA

 

špirála na ohrev v aute

 

Bez ohľadu na to, kde ste alebo aké je počasie, či ako dlho trvá vaša cesta, táto špeciálna špirála na ohrev v aute uchová kávu, čaj a iné nápoje vždy teplé. Zohrieva a udržiava teplotu na dlhé hodiny.

 

  

ŠPECIÁLNY TERMO HRNČEK DO AUTA

 

termo hrnček do auta

 

Spríjemnite si vašu cestu špeciálnym hrnčekom do auta. Vďaka nemu znížite rýchlosť chladenia tekutiny. Ak cestujete celé hodiny, nemajte obavy, do pár minút vám zohreje nápoj a vy si ho tak môžete vychutnávať počas celej cesty autom.

 

 

JEDINEČNÝ ELEKTRICKÝ OHRIEVAČ HRNČEKOV

 

elektrický ohrievač hrnčekov

 

Vychutnajte si váš obľúbený nápoj vždy príjemne teplý so špeciálnym elektrickým ohrievačom hrnčekov. S jeho pokročilým systémom kontroly teploty už nikdy nebudete mať studený nápoj.

 

 

LENIVÝ HRNČEK - SAMOMIEŠAJÚCI HRNČEK 

lenivý hrnček - samomiešajúci hrnček

Spoznajte tento praktický samomiešajúci - lenivý hrnček, ktorý je určený pre všetkých ľudí, ktorí milujú komfort a pohodlie. Tento skvelý pomocník vám v okamihu dôkladne zamieša váš obľúbený nápoj. Či už sa jedná o kávu, čaj, alebo nejaký drink, hrnček na povel urobí všetku prácu za vás a vy si už len vychutnáte tú príjemnú chuť a sladké nič nerobenie.

  

 

VYNIKAJÚCE DÚCHADLO NA OHEŇ

 

dúchadlo na gril na oheň

 

Spoznajte praktické dúchadlo na oheň, ktoré vám uľahčí a spríjemní vaše grilovanie. Jednoducho, rýchlo a spoľahlivo vám pomôže pri zapálení ohňa a rozžeravení uhlia.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: