Špeciálny elektrický ohrievač hrnčekov

Kód: DS96152482
€13,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Vychutnajte si váš obľúbený nápoj vždy príjemne teplý so špeciálnym elektrickým ohrievačom hrnčekov. S jeho pokročilým systémom kontroly teploty už nikdy nebudete mať studený nápoj.

Praktický elektrický ohrievač hrnčekov udržuje ideálnu teplotu vášho nápoja, čo je 55°C. Táto teplota je na pitie najvhodnejšia.

S inteligentnou automatickou funkciou zapínania a vypínania je potešenie z každého dúšku ešte jednoduchšie, pretože o ohrev nápoja sa zariadenie postará úplne samo.

Nechajte sa ohromiť moderným dizajnom, ktorý zapadne do každého interiéru a samozrejme, ktorý je vhodný pre použitie s akýmkoľvek vašim obľúbeným hrnčekom.

Doprajte si tento originálny darček a užívajte si svoje teplé nápoje vďaka špeciálnemu elektrickému ohrievaču hrnčekov.


 

NÁŠ TIP

Vychutnajte si každý deň čerstvú kávukvalitným ručným mlynčekom na kávu.

Pozrite  si aj ďalšie prodkty z našej širovej ponuky kuchynských doplnkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

JEDINEČNÝ ELEKTRICKÝ OHRIEVAČ HRNČEKOV

Kávu, čaj a mlieko - už nikdy viac studený nápoj!

Vychutnajte si každý hlt horúcej kávy, lahodného čaju alebo krémového mlieka s jedinečným elektrickým ohrievačom hrnčekov. Toto vysoko výkonné zariadenie je navrhnuté tak, aby zabezpečilo dokonalú teplotu vášho obľúbeného nápoja až do poslednej kvapôčky.

 vynikajúci elektrický ohrievač hrnčekov

SYSTÉM KONTROLY TEPLOTY

Doprajte si teplý nápoj vo svojom hrnčeku s výnimočným pokročilým systémom kontroly teploty, ktorým disponuje tento špeciálny elektrický ohrievač hrnčekov.

Tento ohrievač účinne spomaľuje proces ochladzovania vášho nápoja, čím si môžete vychutnať každý dúšok v optimálnej teplote.

 

55 °C – IDEÁLNA TEPLOTA NA PITIE

S praktickým ohrievačom dosiahnete dokonalú teplotu vašej kvapaliny až na 55°C.

55 °C je totiž považovaných za optimálnu teplotu nápojov na pitie. Už nikdy nebudete musieť piť príliš horúci alebo príliš studený nápoj. Horúci nápoj vám automaticky vychladne a ohrievač sa následne postará, aby jeho teplota neklesla pod príjemných 55 °C.

 

INTELIGENTNÁ AUTOMATICKÁ FUNKCIA ZAPNUTIA A VYPNUTIA

Nechajte túto modernú technológiu pracovať za vás s inteligentnou automatickou funkciou zapnutia a vypnutia.

Ohrievač sa automaticky zapne, keď je váš nápoj príliš studený. Následne sa vypne, keď dosiahne ideálnu teplotu. To všetko zvládne bez vášho zásahu.

 

kvalitný elektrický ohrievač hrnčekov

UNIVERZÁLNY DESIGN

Univerzálny dizajn špeciálneho elektrického ohrievača hrnčekov očarí skutočne každého milovníka teplých nápojov ako sú káva, čaj, či mlieko.

Je veľmi nenápadný, s elegantným a univerzálnym dizajnom, ktorý zapadne do akéhokoľvek priestoru, na akýkoľvek pracovný stôl, či konferenčný stolík vo vašej obývačke.

 

IDEÁLNA VEĽKOSŤ PRE VŠETKY OBLÚBENÉ HRNČEKY

Praktický ohrievač hrnčekov je navrhnutý tak, aby bol vhodný pre rôzne veľkosti a typy hrnčekov. Či ste milovník kávy, čaju alebo mlieka, tento ohrievač vám poskytne vynikajúcu teplotu každého dúška vášho obľúbeného nápoja.

 

ORIGINÁLNY DARČEK

Využite príležitosť venovať takýto originálny darček svojim blízkym i sami sebe.

S unikátnym špeciálnym elektrickým ohrievačom na kávu, čaj a mlieko dosiahnete vždy perfektnú teplotu svojho obľúbeného nápoja.

Navyše ohrievač disponuje univerzálnym dizajnom, takže bude ideálnym darčekom do každého interiéru.

 

elektrický ohrievač hrnčekov

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • elektrický ohrievač hrnčekov
  • napájanie: 230 V
  • automatická funkcia zapnutia a vypnutia

 

NÁŠ TIP

 

PRAKTICKÝ ELEKTRICKÝ ZAPAĽOVAČ S FLEXIBILNOU HLAVICOU

 

flexibilný nabíjateľný elektrický zapaľovač

 

Spoznajte jedinečný elektrický zapaľovač, ktorý vás nikdy nesklame. Grilovačka, kempovanie či vytvorenie romantickej atmosféry vo vašej obývačke bude vďaka nemu hračka.

 

 

ŠPECIÁLNA ŠPIRÁLA NA OHREV DO AUTA

 

špirála na ohrev v aute

 

Bez ohľadu na to, kde ste alebo aké je počasie, či ako dlho trvá vaša cesta, táto špeciálna špirála na ohrev v aute uchová kávu, čaj a iné nápoje vždy teplé. Zohrieva a udržiava teplotu na dlhé hodiny.

 

  

ŠPECIÁLNY TERMO HRNČEK DO AUTA

 

termo hrnček do auta

 

Spríjemnite si vašu cestu špeciálnym hrnčekom do auta. Vďaka nemu znížite rýchlosť chladenia tekutiny. Ak cestujete celé hodiny, nemajte obavy, do pár minút vám zohreje nápoj a vy si ho tak môžete vychutnávať počas celej cesty autom.

 

 

LENIVÝ HRNČEK - SAMOMIEŠAJÚCI HRNČEK 

lenivý hrnček - samomiešajúci hrnček

Spoznajte tento praktický samomiešajúci - lenivý hrnček, ktorý je určený pre všetkých ľudí, ktorí milujú komfort a pohodlie. Tento skvelý pomocník vám v okamihu dôkladne zamieša váš obľúbený nápoj. Či už sa jedná o kávu, čaj, alebo nejaký drink, hrnček na povel urobí všetku prácu za vás a vy si už len vychutnáte tú príjemnú chuť a sladké nič nerobenie.

  

 

VYNIKAJÚCE DÚCHADLO NA OHEŇ

 

dúchadlo na gril na oheň

 

Spoznajte praktické dúchadlo na oheň, ktoré vám uľahčí a spríjemní vaše grilovanie. Jednoducho, rýchlo a spoľahlivo vám pomôže pri zapálení ohňa a rozžeravení uhlia.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: