Špeciálny adaptér na myš a klávesnicu do mobilu

Kód: DS74003097
€30,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

 

Vyskúšajte špeciálny adaptér na myš a klávesnicu do mobilu a získajte plnú kontrolu nad svojím smartfónom vďaka pohodlnému ovládaniu programov cez pripojenú klávesnicu a myš.

S podporou Bluetooth technológie je adaptér k mobilu kompatibilný s operačnými systémami Android a iO. To znamená, že sa pripája bezdrôtovo a jednoducho k vašim zariadeniam.

Unikátny dizajn a kompaktné rozmery adaptéra na pripojenie klávesnice a myši zaručujú jeho pohodlné prenášanie a používanie na cestách. Elegantný dizajn dodáva vášmu smartfónu štýlový nádych.

S podporou väčšiny FPS hier vám poskytne presné a rýchle ovládanie. Jednoduché pripojenie a ovládanie, spolu s možnosťou prispôsobenia tlačidiel pomocou aplikácie ShootingPlus, robia z tohto adaptéra na myš a klávesnicu do mobilu ideálneho spoločníka pre prácu i zábavu.

Nech už ste doma, v kancelárii alebo na cestách, tento adaptér na pripojenie myši a klávesnice vám poskytne neobmedzené možnosti ovládania a zvýši vaše pohodlie pri práci so smartfónom.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

KVALITNÝ ADAPTÉR NA MYŠ A KLÁVESNICU DO MOBILU

Potrebujete si zvýšiť pohodlie pri práci so smartfónom? Pre jednoduchšiu manipuláciu so súbormi v smartfóne, či tablete začnite používať tento kvalitný adaptér na myš a klávesnicu do mobilu.

nebudete musieť stále držať telefón v ruke, čo vám umožní plne sa sústrediť na hru alebo prácu.

adaptér 

ROZŠIRTE SVOJE MOŽNOSTI OVLÁDANIA

Unikátny adaptér na pripojenie myši a klávesnice je vybavený Bluetooth technológiou, čo znamená, že sa ľahko a bezdrôtovo pripája k vašim zariadeniam.

Už nemusíte byť obmedzení na malú obrazovku smartfónu, pretože teraz môžete využiť plnohodnotnú klávesnicu a myš. Táto kombinácia vám umožní rýchle a presné ovládanie, či už hráte hry, píšete správy alebo pracujete na dokumentoch.

 

PRIPOJENIE BEZ OBMEDZENÍ

Jedinečný adapter na myš a klávesnicu do mobilu podporuje nielen zariadenia so systémom Android, ale aj iPhone. To z neho robí univerzálny nástroj pre všetkých majiteľov smartfónov.

Bez ohľadu na to, aký operačný systém používate, budete mať prístup k širokému výberu hier a aplikácií, ktoré môžete teraz ovládať s ľahkosťou pomocou klávesnice a myši.

 

PODPORA PRE VÄČŠINU FPS HIER

Jednou z hlavných výhod tohto adaptéra je jeho podpora pre väčšinu FPS hier. Budete si môcť užívať presné a rýchle ovládanie, ktoré vám poskytne klávesnica a myš. Zlepšíte svoje herné schopnosti a dosiahnete nové výkony v obľúbených hrách.

 adaptér na myš

JEDNODUCHÉ PRIPOJENIE A OVLÁDANIE

Pre pripojenie klávesnice a myši pomocou adaptéra je potrebné nasledovať jednoduché kroky. Stačí pripojiť mobilné zariadenie cez Bluetooth k adaptéru na myš a klávesnicu a následne pripojiť klávesnicu a myš.

Ak používate iOS, pre herný režim je potrebné stlačiť CTRL + 2 po pripojení klávesnice k adaptéru - podporuje verziu iOS 11.0 a novšiu.

Ak používate systém Android, pre herný režim je potrebné stlačiť CTRL + 1 po pripojení klávesnice.

Presné nastavenia a priradenie tlačidiel si môžete upraviť pomocou aplikácie "ShootingPlus", ktorú si môžete stiahnuť a nainštalovať.

 

ELEGANTNÝ A KOMPAKTNÝ DIZAJN

Špeciálny adapter na myš a klávesnicu do mobilu sa môže pochváliť nielen svojimi výkonnými funkciami, ale aj elegantným a kompaktným dizajnom. Jeho štýlový vzhľad je vkusný a moderný, čo z neho robí dokonalý doplnok k vášmu smartfónu.

 

JEDNODUCHÉ PRENÁŠANIE

Kompaktné rozmery a ľahká konštrukcia adaptéru na pripojenie myši a klávesnice umožňujú jeho jednoduché prenášanie a používanie kdekoľvek. Adaptér sa dokonalo prispôsobí vašim potrebám a zároveň dodáva štýlový nádych do vášho digitálneho života.

  • doma
  • v kancelárii
  • na cestách

 ipega

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • adaptér na pripojenie myši a klávesnice
  • kompatibilný s operačnými systémami Android a iO
  • s podporou Bluetooth technológie
  • s podporou väčšiny FPS hier

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: