Spoľahlivé protišmykové návleky

Kód: DS34679588 DS87832492 Zvoľte variant
€12,99 / ks
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant

 

Vyskúšajte spoľahlivé protišmykové návleky a budete sa môcť pohybovať po vonku bez problémov aj v nepriaznivom počasí. Vyhnite sa nepríjemnému pošmyknutiu a zraneniu. Toto je sen mnohých ľudí.

Obutie špeciálnych protišmykových návlekov na topánky je skutočne veľmi jednoduché. Zvládnete to v priebehu okamihu.

Navyše je veľkosť týchto protišmykových návlekov taká, že budú vhodné pre mnohé, ženy, mužov i pre staršie deti. Návleky sú dodávané v 2 veľkostiach, a to 35 – 39 40 – 44.

Doprajte si bezpečnú chôdzu v každom počasí. Nezáleží na tom, či je sneh, ľad, blato, piesok na ceste, alebo mokrý trávou zarastený chodník. Stačí si navliecť protišmykové návleky a môžete sa smelo vybrať na prechádzku. Zdravý vzduch je prospešný pre každého.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

VYNIKAJÚCE PROTIŠMYKOVÉ NÁVLEKY

Obávate sa nepríjemného pádu na snehu, na ľade, alebo na inom šmykľavom podklade? Už sa viac nemusíte báť. Stačí, ak použijete vynikajúce protišmykové návleky a získate potrebnú stabilitu. Môžete si byť istí, že sa vám bude kráčať omnoho lepšie.

 

protismykove-navleky

 

PRIRODZENÁ CHÔDZA

Protišmykové návleky, tzv. mačky na topánky vám umožnia, aj v tých najhorších poveternostných podmienkach kráčať stále odvážne. Vaša chôdza zostane i v zlom počasí stále prirodzená.

 

JEDNODUCHÉ OBUTIE

Tieto praktické protišmykové návleky na obuv nemusíte mať stále navlečené na topánkach. Ich obutie je tak jednoduché, že to zvládnete v okamihu, keď narazíte na nebezpečný terén. Takáto situácia môže nastať napríklad aj počas turistiky do hôr, keď začne pršať.

Protišmykové návleky jednoducho obujete tak, že ich navlečiete na obuv, ktorú máte práve obutú.

 

ZABRAŇUJE POŠMYKNUTIU

Zabudnite na strach z pádu. Keď si nasadíte profesionálne protišmykové návleky na topánky, budete sa môcť po vonku pohybovať úplne bezpečne. Špeciálne malé hroty, ktoré sú umiestnené v prednej časti, zabraňujú pošmyknutiu. Získate potrebnú stabilitu.

 

spolahlive-protismykove-navleky

 

NA BEŽNÝ TYP OBUVI

Vynikajúce, praktické a spoľahlivé protišmykové mačky na topánky sa dajú nasadiť na bežný typ obuvi. Dokonalo sa prispôsobia tvaru plných topánok, botasiek, zateplených zimných topánok a podobne.

 

UNIVERZÁLNE

Tieto úžasné protišmykové návleky sú univerzálne pre mužov, ženy i staršie deti.

Sú dodávané v 2 veľkostiach:

  • veľkosť 35 – 39
  • veľkosť 40 – 44

 

BEZPEČIE V KAŽDOM POČASÍ

Bezpečie, resp. bezpečnú chôdzu v každom počasí si budete môcť užiť odteraz aj vy. Unikátne protišmykové návleky na topánky proti ľadu, snehu, do blata, mokrej trávy, či dokonca aj do piesku. Nepríjemné pošmyknutie vám už viac nehrozí.

 

jedinecne-protismykove-navleky

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • protišmykové návleky
  • veľkosť 35 – 39
  • veľkosť 40 – 44

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: