Protišmyková svietiaca páska na schody

Kód: DS96330438
€14,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Predíďte nebezpečným úrazom a zvýšte bezpečnosť vo svojej domácnosti. Prinášame Vám unikátne a efektívne riešenie - protišmyková svietiaca páska na schody aj podlahu. Od teraz sa nemusíte báť, že sa pošmyknete a škaredo sa zraníte.

Vďaka špeciálnej protišmykovej gume a jedinečnému designu dokonale drží na svojom mieste a zabraňuje pošmyknutiu aj na drevených schodoch a klzkej podlahe. Veľkou výhodou je, že je univerzálna a môžete ju využívať kdekoľvek.

Vďaka nej sa môžete bezpečne pohybovať a nemusíte sa obávať úrazov ani v noci. Má luminiscenčný pás, ktorý je skvele viditeľný aj v tme. Najkvalitnejšie materiály a špeciálna technológia výroby sú zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


NÁŠ TIP

Tu ponúkame výhodné 2-balenie protišmykovej svietiacej pásky na schody, s ktorým ušetríte.

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

NAJEFEKTÍVNEJŠIE RIEŠENIE PROTI POŠMYKNUTIU

Máte klzkú podlahu? Chcete predísť nebezpečnému pádu zo schodov? S tým Vám pomôže táto jedinečná páska proti pošmyknutiu. Dodá vám potrebnú oporu a stabilitu aj na klzkých povrchoch. Pokiaľ máte doma deti alebo sa staráte o staršiu a menej pohybovo schopnú osobu, tak protišmykové pásky oceníte ešte oveľa viac.

 

praktická protišmyková svietiaca páska na schody

ZABEZPEČTE VAŠE SCHODISKO

Najviac úrazov v domácnostiach sa udeje práve na schodiskách. Pády nielenže bolia, ale môžete sa aj vážne zraniť. Pred pádmi Vás pomôže ochrániť táto protišmyková páska. Nalepte ju na kraj schodiska. Pri chôdzi pomáha chrániť pred pošmyknutím a následným pádom.

 

VHODNÉ NA AKÚKOĽVEK PODLAHU 

Páska je mimoriadne šetrná a nepoškodzuje žiadny povrch. Či už sa jedná o drevenú podlahu, laminát, linoleum alebo kachličky, spoľahlivo Vás bude chrániť pred pošmyknutím.

 

AKO SA PROTIŠMYKOVÉ PÁSKY POUŽÍVAJÚ?

Použitie je nesmierne jednoduché a zvládne ho každý. Očistite podkladový povrch, na ktorý budete pásku lepiť. Vďaka samolepiacemu systému je inštalácia tejto pásky veľmi jednoduchá. Zmerajte a odstrihnite potrebný kus pásky a nalepte na požadované miesto. Odporúčame lepiť len na suché, čisté a hladké povrchy. 

 

jedinečná protišmyková svietiaca páska na schody

 

JEDINEČNÝ DESIGN A NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Pri výrobe protišmykových pások boli použité najkvalitnejšie materiály, ktoré zabezpečia maximálnu životnosť. Vďaka protišmykovým materiálom výnimočnej kvality je páska mimoriadne účinná. Materiál je príjemný na dotyk a chodí sa po ňom komfortne. Všetky tieto vlastnosti robia z tejto pásky prémiový produkt za výhodnú cenu.

Skvelým bonusom tejto protišmykovej pásky na schody je luminiscencia. To znamená, že páska bude upozorňovať na vyvýšené miesta na podlahe aj v noci, a to vďaka tomu, že bude svietiť. 

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmer: 200 x 5 x 0,2 cm
  • Protišmyková hrubá vrstva
  • Inštalácia formou nalepenia
  • Pre domáce použitie - interiéry
  • Luminiscenčný pás

 

NÁŠ TIP

DOKONALÁ OCHRANA NA DVERE PROTI PRIEVANU

 

ochrana proti prievanu - obojstranné tesnenie pod dvere

 

Unikátna ochrana proti prievanu vám poskytne dokonalú izoláciu pred prievanom, únikmi tepla, hmyzom,  hlukom či zápachom. Je to perfektné riešenie, ktoré vám pomôže izolovať váš domov počas ktorejkoľvek sezóny.

 

 

UNIKÁTNE PROTIŠMYKOVÉ PODLOŽKY POD KOBEREC 

protišmykové podložky pod koberec

Rozlúčte sa so šmýkajucími kobercami a zvýšte bezpečnosť vo svojej domácnosti. Prinášame Vám unikátne a efektívne riešenie protišmykové podložky pod koberec. Od teraz sa nemusíte báť, že zakopnete o koberec, alebo že sa na ňom pošmyknete.

 

 

PROTIŠMYKOVÁ PODLOŽKA DO KÚPEĽNE

 

protišmyková podložka do kúpeľne

 

Predíďte nebezpečným úrazom a zvýšte bezpečnosť vo svojej domácnosti. Prinášame Vám unikátne a efektívne riešenie - protišmyková podložka do sprchy a vane. Od teraz sa nemusíte báť, že sa pošmyknete a škaredo sa zraníte.

 

 

VYNIKAJÚCI PAMÄŤOVÝ KOBEREC DO KÚPEĽNE

 

koberec s pamäťovou penou

 

Vyskúšajte tento jedinečný koberec do kúpeľne a predíďte pádom, či pošmyknutiu sa v kúpeľni.

 

 

PRAKTICKÉ BRANO NA DVERE

 

brano na dvere

 

Vyskúšajte špeciálne brano na dvere a už nikdy nebudete mať problém s otvorenými dverami. Tie sa vám pomocou tohto jedinečného zatvárača dverí pohodlne zatvoria úplne samé.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: