Unikátna záhradná meteostanica

Kód: DS95631505
€24,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
 

Nainštalujte si unikátnu záhradnú meteostanicu a okamžite zistíte momentálnu tepotu vzduchu, smer a intenzitu vetra a množstvo zrážok. Presné informácie o stave počasia vám uľahčia starostlivosť o vaše rastlinky.

Jedinečná meteorologická stanica do záhrady je ideálnym spôsobom, ako zoznámiť deti s niektorými fyzikálnymi a meteorologickými javmi. Takéto učenie hrou bude určite pre ne veľmi atraktívne.

Vynikajúca záhradná meteostanica disponuje kvalitným teplomerom, ktorý dokáže merať teplotu od – 40 °C až do + 50 °C, praktickým anemometrom na ukazovanie sily vetra a má aj špeciálnu lopatku smeru vetra.

Veľmi významným doplnkom je aj odmerka na meranie množstva zrážok. Pohodlne zistíte, koľko zrážok spadlo v daždivom i v suchom období. Dokonalo tak prispôsobíte i polievanie rastlín v záhrade.

Špeciálna meteostanica je unikátnym funkčným dekoračným doplnkom do vašej záhrady, ktorý sa ľahko inštaluje a poskytne vám potrebné informácie i radosť.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

VYNIKAJÚCA ZÁHRADNÁ METEOSTANICA

Chceli by ste mať lepší prehľad o momentálnom počasí? Teplota vzduchu, množstvo zrážok za určité obdobie a sila vetra sú dôležitými ukazovateľmi aj pre správnu starostlivosť o rastliny vo vašej záhrade.

Vďaka záhradnej meteorologickej stanici si všetky potrebné údaje zistíte veľmi rýchlo a jednoducho. Ponúkne vám možnosť merania teploty, množstva zrážok a zistenia rýchlosti a smeru vetra vďaka značeniam N-SEVER, S-JUH, E-VÝCHOD, W-ZÁPAD.

Unikátna meteostanica je nielen účelná, ale krásne zapadne do vašej záhrady alebo pozemku.

 

 meteostanica-zahradna

FYZIKA A METEOROLÓGIA HROU

Učenie hrou je jedným z najlepších spôsobov, ako zaujať deti a naučiť ich niečo nové.

Táto jedinečná záhradná meteostanica poskytne deťom možnosť zoznámiť sa s niektorými fyzikálnymi a meteorologickými javmi. Sami si vyskúšajú meranie teploty vzduchu, meranie množstva kvapaliny, čiže zrážok a zaznamenávať smer a intenzitu vetra.

 

S TEPLOMEROM S PRAKTICKÝM ANEMOMETROM

Spoľahlivá záhradná meteorologická stanica disponuje kvalitným teplomerom, ktorý dokáže merať teplotu od – 40 °C až do + 50 °C.

Jej súčasťou je aj praktický anemometer, čo je prístroj na meranie rýchlosti vetra. Špeciálna lopatka smeru vetra ukazuje smer vetraveterník ukazuje rýchlosť vetra. Podľa rýchlosti otáčania veterníka okolo svojej osi jednoducho zistíte, aká je momentálna intenzita vetra.

 

MERANIE MNOŽSTVA ZRÁŽOK

Súčasťou záhradnej meteostanice je aj odmerka na meranie množstva zrážok. Je to skutočne veľmi dôležitá pomôcka najmä v letnom období, kedy je všeobecne zrážok veľmi málo, ale sa vyskytujú časné, a krátke prehánky. Presne zistíte, aké množstvo zrážok spadlo.

 

 meteostanica

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Inštalácia meteostanice do záhrady je skutočne veľmi jednoduchá – zapichnete ju do záhonu alebo do kvetináča.

Vašu meteostanicu:

  • zapichnete do pôdy podľa svetových strán – aby ste mohli správne zistiť smer vetra
  • je nutné ju umiestniť do pôdy mimo priame slnečné žiarenie – teplota vzduchu sa meria v tieni
  • je nutné ju umiestniť mimo konáre stromov – kvôli správnemu meraniu

 

PODMANIVÝ DIZAJN - ŠPECIÁLNY DOPLNOK KAŽDEJ ZÁHRADKY

Unikátna meteostanica je špeciálnym funkčným dekoračným doplnkom do vašej záhrady. Svojim podmanivým dizajnom očarí každého návštevníka a vám bude spríjemňovať chvíle vonku.

 

VYSOKO KVALITNÉ MATERIÁLY

Vynikajúca záhradná meteorologická stanica je vyrobená z vysoko kvalitného plastu odolného voči korózii a rôznym poveternostným podmienkam.

Určite vám bude slúžiť v záhradke veľmi dlho.

 jedinecna-meteostanica

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • rozmery stanice: 140 cm x 22 cm +/- 5 %
  • materiál: plast
  • rozsah merania teploty : - 40 °C až + 50 °C
  • odolné voči poveternostným vplyvom: áno

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: