Domáca meteostanica s budíkom, projektorom a hodinami

Kód: DS81723389 DS64031854 Zvoľte variant
Akcia Tip
€20,99 / ks €22,99 / ks od €20,99 / ks
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant
 

 

Spoznajte túto kvalitnú a cenovo dostupnú meteostanicu, s multifunkčným využitím, ktorá navyše obsahuje výkonný budík, teplomer, vlhkomer, hodiny a projektor času.

Meteostanica obsahuje kvalitný farebný LCD displej s ukazovateľom času, teploty, vlhkosti a ďalšie funkcie.

Špeciálny projektor vytvorí na vašej stene alebo strope kvalitné nástenné hodiny.  Projektor je možné natočiť o 180 stupňov a detailne zobrazí čas kdekoľvek v spálni, obývačke či detskej izbe.  

Hodinky a budík s projekciou, vlhkomerom a teplomerom s meteostanicou sú napájané prostredníctvom batérie alebo kábla a to zo siete alebo USB portu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pomôžte si počasie s týmto luxusným multifunkčným budíkom s projektorom v kombinácii s meteostanicou, ktorý si obľúbia všetci členovia domácnosti. Vďaka tejto meteostanici budete vždy v  obraze nie len ohľadom času, ale aj teploty, počasia a vlhkosti vzduchu. Vďaka kvalitnej projekcii na stenu alebo strop sa už nemusíte naťahovať za hodinkami či mobilom. Táto projekcia je štýlová a jedinečným doplnkom do každej domácnosti.

 

MULTIFUNKČNÝ HODINY S PROJEKTOROM

Multifunkčné hodiny s projektorom zobrazujú čas v dvoch formátoch (12 / 24H). Na kvalitnom podsvietenom LCD displeji je prehľadne zobrazený aj kalendár  (MM / DD), deň v týždni, teplota  (C / F) a vlhkosť, farebný LED podsvietený displej s indikátorom počasia, ktorý ukazuje nadchádzajúci vývoj počasia. Na farebnom LCD displeji vám dá perfektný prehľad o čase, teplote a vlhkosti.  Čas sa navyše vďaka vstavanému projektoru zobrazí kdekoľvek na stene. LED osvetlenie je dobre čitateľné, ale neruší.

 

domace-meteostanica s budíkom

 

BUDÍK S FUNKCIOU PREDĹŽENIA

V neposlednom rade má meteostanice zabudovanú aj funkciu budíka. Kvalitný budík s projektorom obsahuje funkciu odloženého budenia. Je vybavený malým stojanom, vďaka ktorému ho môžete nechať stáť na poličke

 

KVALITNÉ METEOSTANICE PRE SPOĽAHLIVÉ MERANIA

Nenechajte sa zaskočiť počasím a kúpte si túto meteostanicu. Budete mať detailný prehľad o nameraných hodnotách, ale také o počasí.  oznejte túto múdru meteostanicu, vďaka ktorej budete mať vždy dokonalý prehľad o kvalite ovzdušia v byte, aktuálnu teplotu i vlhkosti. Prístroj zaznamenáva najnižšiu a najvyššiu namerané hodnoty a ukladá ich pre neskoršiu kontrolu.

Domáce meteostanice je vybavená funkciou merania vnútornej teploty v rozmedzí 0 až 50 ° C. Meranie teploty si môžete zvoliť v ° C alebo F. Meranie vlhkosti prebieha v rozmedzí 20 až 90%.

 

VEĽKÝ PODSVIETENÝ DISPLEJ

Prehľadný, veľký displej s LED podsvietením výrazne uľahčí manipuláciu s prístrojom a čítanie dát. Mimo informácií o počasí vám ponúkne tiež hodiny s aktuálnym dátumom a kalendárom, údaje o počasí, teplote a vlhkosti.

 

meteostanica--s--budikom

ROTAČNÉ PROJEKTOR PRE DOKONALÉ ZOBRAZENIE ČASU

Vďaka kvalitnej projekciu na stenu alebo strop sa už nemusíte naťahovať za hodinkami či mobilom. Hodinky vidíte od stavila. Taká projekcie je štýlovým a jedinečným doplnkom do každej domácnosti. Rotačné projektor premieta veľké a jasné čísla na steny alebo strop , takže môžete jednoducho vidieť čas iba jediným pohľadom. Projektor má 180 ° C nastaviteľný uhol. Digitálny budík s projekciou je ideálne riešenie do spálne či detskej izby.

 

VLASTNOSTI PRODUKTU

3,7 "LCD obrazovka
Rozsah vlhkosti: 20% až 99%.
Teplotný rozsah: -9,9 ℃ až 60 ℃
Projekčná vzdialenosť hodín 1-5 metrov.
Budík podporuje režim odloženie.
K dispozícii sú dva režimy času: 12 hodín a 24 hodín <
Digitálny teplomer sa zobrazuje v stupňoch Celzia alebo Fahrenheita.
S maximálnymi / minimálnymi teplotnými a vlhkostnými záznamy.
Farebná digitálna obrazovka zobrazuje čas, dátum, teplotu, vlhkosť, počasie a kalendár.
premietne presný čas a projekčné uhol je nastaviteľný na 180 stupňov.
Napájanie: 2x AAA batérie (nie je súčasťou balenia) alebo môže byť napájaná USB káblom.


 

NÁŠ TIP

Vyskúšajte aj inteligentnú bluetooth LED žiarovku, ktorú si 100% zamilujete.

Vychutnajte si nočnú oblohu kedykoľvek v pohodlí domova. Projektor nočnej oblohy, ktorý rozžiari každú izbu.

Majte svoj mesiac stále doma. Mesačné lampa je skvelým doplnkom do každej izby. Prehráva všetky fázy mesiaca.


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: