Unikátny depilátor pre bezbolestnú depiláciu - dvojbalenie

Kód: DE28250327
Akcia Tip
€13,99 / ks
Skladom (>5 ks)

TERAZ AKCIA: Ku kúpe získavate darček 2x malý depilátor vhodný na detailnú depiláciu ÚPLNE ZADARMO.

Spoznajte najúčinnejšiu a bezbolestnú depiláciu Vášho tela a tváre. Táto unikátna depilácia dôkladne a účinne odstráni aj tie najmenšie chĺpky s dokonalou presnosťou. Po depilácii zanecháva vašu pokožku hebkú a zamedzí ďalšiemu rastu chĺpkov po niekoľko týždňov.  

Zabudnite na pinzety, vosky, trhanie a iné nemoderné metódy. Bezbolestná depilácia vás zbaví chĺpkov rýchlo, bezbolestne a bez vyrážok. Depilácia ešte nebola jednoduchšia.  

Tajomstvo spočíva v použití tisícov špeciálnych depilačných kryštálikov, vďaka ktorým depilátor dôkladne a citlivo odstráni všetky chĺpky. Môžete ho použiť na nohy, predlaktia, ruky, tvár aj intímne partie.  

Ku kúpe získavate darček malý depilátor vhodný na detailnú depiláciu úplne zadarmo.  


 

DOPRAVA ZADARMO
Tu nájdete výhodné štvorbalenie bezbolestnej depilácie ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO. 


Tu nájdete výhodné balenie "Epilátor na tvár a telo + Balenie bezbolestných depilátorov", ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO.

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY DEPILÁTOR  SMOOOOTH LEGS PRE BEZBOLESTNÚ DEPILÁCIU  

Každá žena sa stará o svoju krásu a depilácia je bežnou súčasťou tejto starostlivosti.  Ak pre Vás znamená slovo depilácia utrpenie, bolesť a vyrážku, potom na to zabudnite. Bezbolestná depilácie je metóda gélových kryštálov, ktorá Vám zaručí bezbolestné a príjemné odstránenie chĺpkov a to bez vyrážok. Pre krásu sa už nemusí trpieť.  

  • žiadne chemikálie, voskovanie, elektrolýza, bolestivé šklbanie, holenie alebo nákladné laserové ošetrenie  
  • odstraňuje nežiaduce chĺpky a zároveň odumretú kožu - fantastické  
  • bezpečné, jednoduché a bezbolestné  
  • chĺpky rastú späť pomalšie a sú jemnejšie s každým použitím  
  • rýchle a jednoduché použitie na akomkoľvek mieste  

 

 unikatna-depilacia

 

BEZ BOLESTI, UTRPENIA A VYRÁŽOK 

Zabudnite na bolestivé vytrhávanie chĺpkov, depilačné pásiky či holenie po ktorom máte množstvo vyrážok. S týmto pomocníkom bude depilácia rýchla, jednoduchá a úplne bez bolesti a vyrážky. Či už sa jedná o depiláciu hornej pery alebo odstránenie chĺpkov na tvári, poradíte si s tým hravo.    

 

 TAJOMSTVO UKRYTÉ V DEPILAČNÝCH KRYŠTÁLIKOCH  

Tajomstvom dokonalej depilácie sú tisíce ostrých kryštálikov ktoré sú nemilosrdné k chĺpkom na tele, ale zároveň jemné k vašej pokožke. Nemusíte sa báť poranenia. Kryštáliky odstránia iba nežiaduce chlpy a odumretú starú pokožku. Vďaka tomu zanechá vašu pokožku jemnú, hladkú a zdravšiu.  

 

DVE RÔZNE VEĽKOSTI DEPILÁTOROV

Veľký depilátor je určený na veľké plochy ako sú ruky, nohy, slabiny a iné. Pribalili sme k nemu špeciálny malý depilátor, ktorý spoľahlivo odstráni chĺpky na ťažko prístupných miestach, na tvári, obočí a všade, kde to je potrebné. Či už sa jedná o depiláciu hornej pery či odstránenie chĺpkov na tvári, poradíte si s tým hravo.  

 

 bezbolestna-depilacia

MNOHONÁSOBNÉ POUŽITIE  

Najkvalitnejšie materiály sú zárukou funkčnosti a dlhej životnosti produktu. Špeciálne depilačné kryštáliky majú dlhú životnosť , preto vydržia množstvo depilácii. Balenie obsahuje až 3 špeciálne plochy s kryštálikmi, preto vám bude depilátor slúžiť po dlhú dobu. Navyše, je to čisto prírodný spôsob depilácie.  

 

UŠETRÍTE ČAS A PENIAZE   

Spoznajte konečne cenovo dostupný nástroj na depiláciu, ktorý nahradí niekoľko profesionálnych a drahých zariadení. Profesionálnu depiláciu si doprajete kedykoľvek v pohodlí domova. Navyše depilácie bude rýchla a bezbolestná. Ušetríte čas aj vaše peniaze.  

 

 depilacia

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA  

• Rozmery veľké depilačné plochy: 11 x 8 cm
• Rozmery malé depilačné plochy: 7 x 3,5 cm
• Farba: ružová
• Balenie obsahuje:
1 x Veľká depilačná plocha
1 x Malá depilačná plocha
3 x Náhradný diel pre veľkú depilačnú plochu
3 x Náhradný diel pre malú depilačnú plochu  

 


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: