Depilačná pružina pre dokonalú depilácia tváre

Kód: DS97562091
€9,48 –16 % €7,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Špeciálna depilačná pružina je určená pre efektívnu epiláciu tváre, hornej pery, brady, krku. Spoznajte najefektívnejší a najbezpečnejší spôsob odstránenia nevzhľadných chĺpkov jednoducho, rýchlo a bezbolestne. 

Hlavnou výhodou je, že taká epilácia nespôsobuje žiadne podráždenie pokožky ani nežiaduce vyrážky. Pravidelným opakovaním sa môžete zbaviť chĺpkov na trvalo. 

Tento systém odstraňovania chĺpkov je špeciálne navrhnutý tak, že mechanickým pohybom pružiny vytrhnete chĺpok i s korienkom a zároveň narušíte štruktúru koreňa vlasu. Nový chĺpok narastie už tenší a slabší.


 

DOPRAVA ZADARMO
Tu nájdete výhodné štvorbalenie bezbolestnej depilácie ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO. 


Tu nájdete výhodné balenie epilátor na tvár a telo + Balenie bezbolestných depilátorov, ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO.

Detailné informácie

Podrobný popis

DEPILAČNÁ PRUŽINA PRE DOKONALÚ DEPILÁCIU

Depilačné pružina je revolučný nástroj pri odstraňovaní jemných chĺpkov na tvary, na hornej pere, brade, krku. Depilačné pružina je vhodná pre všetky druhy pleti ako 100% prírodná, bezpečná a bezbolestná depilácia. Žiadne bolestivé šklbanie, žiadna chemikálie ani podráždenie pokožky.  

 

 depilacna-pruzina

 

EFEKTÍVNY DESIGN  

Depilačné pružina je vyrobená z hypoalergénne lekárskej a ultra silnej ocele, ktorá mimoriadne účinne odstraňuje nežiaduce chĺpky. Zároveň je šetrná a jemná k vašej pokožke. Kompaktný dizajn umožňuje používať pružiny kdekoľvek, aj na cestách.  

 

ŠPECIÁLNE PRE CITLIVÚ POKOŽKU  

Po vytrhávaní pinzetou, páskmi alebo holení žiletkou je vaša pokožka podráždená a s vyrážkou? Spoznajte najšetrnejší spôsob epilácie, ktorý nedráždi vašu pokožku. Epilácia s touto pružinou je účinná a tiež jemná k vašej pokožke.  

 

ŽIADNE BOLESTIVÉ ŠKĹBANIE, ŽIADNE CHEMIKÁLIE  

Depilačné pružina funguje bez vosku, lasera alebo elektrického prúdu. Žiadne bolestivé šklbanie alebo chemikálie. Táto inovatívna technológia nahrádza drahú metódu elektrolýzy, voskové procedúry alebo laserovej depilácie.  

 

 depilacna-pruzina-na-depilaciu-tvare

 

MÔŽETE SA ZBAVIŤ CHĹPKOV NA TRVALO  

Pravidelným používaním sa redukuje hrubosť chĺpkov. Vaše chĺpky dorastú jemnejšie a mäkšie, čím sa znižuje potreba odstraňovať chĺpky tak často. Pri dlhodobom používaní sa môžete stať, že sa ich zbavíte natrvalo.  

 

PORADÍ SI S EXTRA JEMNÝMI CHĹPKAMI  

Výhodou depilačné pružiny oproti iným metódam je, že dôkladne odstraňuje aj veľmi jemné chĺpky. Vďaka špeciálnemu dizajnu zachytí a jemne vytrhne akýkoľvek chĺpok.  

  

AKO SA PRUŽINA POUŽÍVA  

Uchopte držadlá a položte pružinu na miesto s chĺpkami. Točte držadlom dovnútra, proti smeru hodinových ručičiek. Môžete rolovať chvíľu na jednu a na druhú stranu. Otáčajte rukoväť dovnútra aj von v neustálym pohybom.  


 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: