Výkonný LED svetelný panel na čítanie kníh

Kód: DS17793793
€14,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Objavte jedinečný spôsob, ako čítať svoju obľúbenú knihu kdekoľvek a kedykoľvek. LED svetelný panel na čítanie kníh vám umožní pohodlné čítanie aj v tých najhorších svetelných podmienkach.

Už nikdy vás nebudú trápiť unavené a začervenané oči vplyvom nesprávneho osvetlenia. Doprajte si komfortné a bezpečné čítanie.

LED svetelný panel na čítanie kníh je geniálnou pomôckou, ktorá sa vyznačuje elegantným dizajnom a jednoduchým používaním. Táto vychytávka vám poslúži aj ako záložka.

Stane sa neoceniteľným spoločníkom na cestách. Vďaka nízkej hmotnosti si LED svetelný panel môžete vziať skutočne kamkoľvek. Dovolenka tak naberie celkom nový rozmer.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÉ NOČNÉ SVETLO NA ČÍTANIE

Patríte k vášnivým čitateľom kníh? Určite poznáte situáciu, keď sa večer konečne zastavíte a siahnete po vašej obľúbenej knihe. Úniku z reality však bráni tma či príliš málo svetla.

A tak s cieľom nerušiť nikoho v domácnosti namáhate svoje oči, len aby ste dokončili aspoň jednu kapitolu. V takýchto prípadoch je LED svetelný panel na čítanie tou najlepšou voľbou. 

  • Chráni pred únavou očí
  • Neoslepuje čitateľa
  • Osvetľuje požadovanú stránku knihy
  • Jednoduché použitie
  • Prenosný a ľahký dizajn
  • Kvalitné a odolné plexisklo

 svetelný-panel

 

AKO FUNGUJE LED SVETLO NA ČÍTANIE KNÍH?

Celé tajomstvo spočíva v LED diódach a plexiskle. Svetlo je rovnomerne rozptýlené po celej ploche, vďaka čomu vás pri čítaní nebude oslepovať. LED svetelný panel patrí k úplne novým spôsobom využitia svetla na čítanie.

 

UŽ ŽIADNE STOLNÉ LAMPY

Dajte zbohom nepraktickej stolnej lampe, ktorá má obmedzené využitie. LED svetlo na čítanie kníh je bezdrôtové, čo vám umožní čítanie v posteli, na gauči alebo hoci aj v aute či vo vlaku.

 panel

 

NA KTOREJ STRANE STE SKONČILI?

Poznáte ten pocit, keď po dlhšom čase otvoríte knihu a neviete, kde ste skončili? Záložka sa niekam zázračne vytratila a tak hľadáte tú správnu stranu takpovediac naslepo. 

S LED svetelným panelom na čítanie sa vám to už nestane. Po vypnutí ho pokojne môžete nechať v knihe a použiť ho ako záložku.

 

DOKONALÉ ROZMERY

LED svetelný panel na čítanie má optimálne rozmery, aby poskytol pohodlný zdroj svetla pri čítaní kníh štandardných veľkostí. To znamená, že pokryje celý text.

 

PREČO POTREBUJETE LED SVETELNÝ PANEL NA ČÍTANIE?

Nadmerné zaťaženie očí pri dlhom čítaní môže viesť k ich únave. Tú môžete pociťovať ako bolesť či pálenie, ktoré sprevádza zvýšené slzenie. Častým javom býva aj začervenanie.

Riziko únavy očí stúpa vtedy, ak pri čítaní nepoužívate žiadne svetlo, alebo je osvetlenie nedostatočné. LED svetlo na čítanie kníh efektívne chráni vaše oči pred námahou.

 možnosti-led

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Rozmery: 150 x 170 x 15 mm
  • Napájanie: 3 x AAA batérie
  • Materiál: ABS

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: