Aerator do vína s nálevníkom

Kód: DS12287834
Akcia Tip
€17,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Nechajte vyniknúť lahodnú chuť a impozantnú vôňu vína pomocou tejto dekantačnej pomôcky - prevzdušňovač na víno aerator. Behom okamihu dokonale prevzdušní víno, ktoré bude chutnejšie, lahodnejšie, menej kyslé s príjemnou vôňou a plnosťou chuti.

Milovníci vína vedia, že pre dosiahnutie maximálnej chuti musí víno najprv zoxidovať. Tento efekt dosiahnete v okamihu pomocou tohto unikátneho prevzdušňovača vína. Vďaka nemu bude víno chutiť úžasne už po prvom dúšku. Proces prevzdušnenia používajú aj skúsení someliéri. 

Vysoko kvalitný dekantér je vyrobený z odolného materiálu, má dlhodobú životnosť a nadčasový štýl. Špeciálny ergonomický tvar zabraňuje odkvapkávaniu a prípadným fľakom.

Spoznajte tento najlepší aerátor vína vo svojej triede, ktorý pomáha vínu "dýchať", a tak napodobňuje proces starnutia a vytvára hladké, chutné víno v okamihu. Vaše víno bude razom o triedu lepšie.

  • Výrazne zlepšíte arómu, štruktúra a chuť vášho vína jednoduchým nalievaním do pohára
  • Zabraňuje kvapkanie a škvrnám počas a po nalievanie vína
  • Elegantný, moderný a štýlový
  • Ergonomický dizajn, jednoduché použitie a ešte jednoduchšie čistenie
  • Ideálne v domácnosti ale aj pre vinárne a reštaurácie
  • O triedu lepšie víno za pár sekúnd

 

Vyskúšajte tiež exkluzívny  elektrický otvárač na víno s orezávačom pre  rýchle, pohodlné a najjednoduchšie otváranie akejkoľvek fľaše za 7 sekúnd.

Pozrite sa tiež na ďalšie produkty určené pre milovníkov vína.

Detailné informácie

Podrobný popis

OXIDÁCIA - TAJNÁ PRÍSADA DLHO ZREJÚCICH KVALITNÝCH VÍN

Víno, ktoré je uložené v drevených sudoch po dlhú dobu je kontrolovaným spôsobom prevzdušňované a dochádza k jeho oxidácii. Takto dozreté víno má výnimočnú kvalitu, plnú chuť a výdatnú vôňu. To z neho robí ten najkvalitnejší nápoj. Oxidáciu využívajú aj skúsený sommeliéri.

S touto pomôckou dokonale napodobníte v okamihu proces oxidácie a dovolíte vínu rozvinúť jeho skvelú chuť a vôňu.

 

 provzdusnovac-vin

 

OKAMŽITE PREVZDUŠNITE SVOJE VÍNO K DOKONALOSTI

Náš aerátor na prevzdušňovanie pomáha vínu "dýchať". Sýtenie vína pomocou rýchleho prevzdušnovača vína napodobňuje proces starnutia, ktorý vytvára hladké, chutné víno v okamihu. Zdvojnásobte hodnotu svojho vína jednoduchým nalievaním do pohára .

 

AKO PREVZDUŠŇOVAČ VÍNA FUNGUJE

Táto dekantačná pomôcka má veľkú prevzdušňovaciu komoru a systém pre prívod vzduchu, ktorý využíva Bernoulliho efekt pre napustenie vína optimálnym množstvom kyslíka.

Víno preteká špeciálne tvarovaným lievikom. Pri pretekaní vzniká podtlak, ktorý nasáva vzduch. Vzduch je následne miešaný s vínom počas celého pretekania cez lievik. Víno vyteká do pohára riadne prevzdušnené, čo prispieva k jeho oxidácii.

 

HODÍ SA NA VŠETKY FĽAŠE

Silikónová zátka je špeciálne tvarovaná tak, aby spoľahlivo zapadla do akejkoľvek fľaše. Úzke či širšie hrdlo nie je žiadny problém.

 aerator-s-nalevnikom

 

NALIEVANIE VÍNA BEZ NEPORIADKU

Gumová zátka je zúžená a rebrovaná tak, aby vytvorila nepriepustné tesnenie na akúkoľvek fľašu vína. Nálevník je ryhovaný a ergonomicky naklonený pre ľahké nalievanie bez rozliatia. Tento prevzdušňovač tak chráni váš obrus, nábytok aj koberce pred škvrnami

 

AKO SA PREVZDUŠŇVAČ POUŽÍVA

Prevzdušňovač jednoducho nasadíte na otvorenú fľašu a môžete začať nalievať. Víno sa okamžite prevzdušní. Po použití stačí aerator umyť pod teplou vodou. Čistenie je nesmierne jednoduché a rýchle.

 

AJ LACNÉ VÍNO CHUTÍ LEPŠIE

Prevzdušnené a zoxidované víno odkryje 100% svojho potenciálu chuti a vône. Zmierni sa kyslosť, podčiarkne sa jeho plnosť. Takto upravené víno chutí o triedu lepšie. Aj lacné víno sa razom premení na kvalitne Chardonnay.

 

 

PERFEKTNÝ DARČEK PRE MILOVNÍKOV VÍNA

Jeho elegantný dizajn dodá vášmu pitiu vína úroveň vylepšenia a je ideálnym darčekom pre milovníkov vína. Prevzdušňovače vína sú pre všetkých milovníkov vína nevyhnutnosťou.


 

NÁŠ TIP

ELEKTRICKÝ OTVÁRAČ - VÝVRTKA NA VÍNO 

 

otvarak 

 

Vyskúšajte tiež exkluzívny  elektrický otvárač na víno s orezávačom pre rýchle, pohodlné a najjednoduchšie otváranie akejkoľvek fľaše za 7 sekúnd.


 

DIGITÁLNY TEPLOMER NA VÍNO, PRE RÝCHLE A PRESNÉ URČENIE TEPLOTY VÍNA

 

Víno si skutočne vychutnáte len pri správnej teplote. Pomocou tohto unikátneho teplomera na víno zmeriate behom chvíle teplotu vína. Navyše Vám poradí, na akú teplotu má byť Vaše víno vychladené.

 

digitalny-teplomer

 


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: