Nabíjačky k GPS

JEDNODUCHÉ NABÍJAČKY

Ak hľadáte spoľahlivú a kvalitnú nabíjačku GPS pre svoje navigačné zariadenie, ste na správnom mieste. Náš eshop ponúka širokú škálu GPS nabíjačiek, ktoré sú kompatibilné s rôznymi značkami a modelmi.

Či už ste na výlete, alebo jednoducho používate svoje GPS zariadenie každý deň, spoľahlivá nabíjačka je kľúčová pre zabezpečenie toho, aby vaše zariadenie bolo vždy napájané a pripravené na použitie. S našou ponukou nabíjačiek GPS sa už nikdy nebudete musieť obávať, že sa vám na cestách vybije batéria.


 

Najpredávanejšie

roztrojka
 
€12,99
bluetooth fm transmitter
Bluetooth fm transmitter do auta
Skladom (>5 ks)
DS34796663
 
€19,97
2 položiek celkom

Cena

1220
11220
bluetooth fm transmitter
Akcia Tip
€19,97

    Spoznajte tento prémiový a cenovo dostupný bluetooth fm transmitter s multifunkčným využitím, ktorý funguje na prehrávanie hudby, počúvania rádia, ako...

DS34796663
roztrojka
Akcia Tip
€12,99

  Kvalitná roztrojka do zapaľovača s USB zásuvkou na zapojenie až 4 spotrebičov naraz. Špičkový dizajn s flexibilnou rotáciou umožňuje pohodlný prístup a komfortné...

DS85675410

Naše nabíjačky GPS sú navrhnuté tak, aby poskytovali rýchle a účinné nabíjanie, takže sa môžete bez zdržania vrátiť k navigácii. Sú tiež skonštruované s ohľadom na odolnosť, takže sa môžete spoľahnúť, že vydržia mnoho ďalších ciest.

Ponúkame nabíjačky GPS v rôznych štýloch a veľkostiach, takže si môžete vybrať dokonalú nabíjačku, ktorá vyhovuje vášmu zariadeniu a vašim potrebám. Máme pre každého niečo - od kompaktných a prenosných nabíjačiek až po nabíjačky s veľkou záťažou, ktoré sú ideálne na dlhé cesty.