Meracie prístroje

PROFESIONÁLNE TESTERY

Ak ste automobilový nadšenec, viete, aké dôležité je mať vo svojom vozidle spoľahlivú brzdovú kvapalinu. Brzdová kvapalina je zodpovedná za prenos sily, ktorú pôsobíte na brzdový pedál, na brzdové doštičky a v konečnom dôsledku za zastavenie vášho vozidla. Časom však môže dôjsť k znečisteniu brzdovej kvapaliny, čo vedie k zníženiu výkonu bŕzd a dokonca k ich poruche.

Preto je veľmi dôležité pravidelne kontrolovať brzdovú kvapalinu, aby ste sa uistili, že je v dobrom stave. A na to potrebujete spoľahlivý tester brzdovej kvapaliny.


 

Najpredávanejšie

ELM 327
Praktická autodiagnostika - OBD kábel
Skladom (>5 ks)
DS60554146
 
€20,99
tester brzdovej kvapaliny spolahlivy
Spoľahlivý tester brzdovej kvapaliny
Skladom (>5 ks)
DS71589022
 
€13,99
2 položiek celkom

Cena

1321
11321
ELM 327
€20,99

  Spoznajte praktický OBD kábel, ktorý vám umožní získať presnú diagnostiku vášho auta a mať kontrolu nad jeho stavom. OBD II USB diagnostický kábel s protokolom ELM 327 v 1.4a...

DS60554146
tester brzdovej kvapaliny spolahlivy
€13,99

Vyskúšajte spoľahlivý tester brzdovej kvapaliny a užijete si bezpečnejšiu jazdu vo vašom vozidle. Je to veľmi rýchle, jednoduché a pohodlné. Unikátny tester brzdovej...

DS71589022

V našom eshope ponúkame široký výber vysokokvalitných testerov brzdovej kvapaliny, ktoré sú navrhnuté tak, aby vám pomohli udržať brzdový systém vášho vozidla v najlepšom stave. Naše testery sa ľahko používajú a poskytujú presné údaje, takže ich výsledkom môžete dôverovať.

Či už ste profesionálny mechanik alebo domáci majster, naše testery brzdovej kvapaliny sú dokonalým nástrojom na udržiavanie bŕzd v skvelej kondícii. Nakupujte teda našu ponuku ešte dnes a získajte pokoj, ktorý prináša vedomie, že vaše vozidlo je vybavené spoľahlivou brzdovou kvapalinou.