Alkohol testery

ŠIROKÝ SORTIMENT SOND NA ALKOHOL

Pri nákupe alkoholových sond je dôležité mať spoľahlivý a dôveryhodný zdroj. Náš internetový obchod ponúka široký sortiment sond na alkohol, ktoré vyhovujú vašim špecifickým potrebám.

Či už ste orgán činný v trestnom konaní, ktorý hľadá profesionálne vybavenie, alebo jednotlivec, ktorý hľadá osobnú dychovú skúšku, máme možnosti, ktoré sú presné a cenovo dostupné.

Náš výber zahŕňa prenosné, ručné zariadenia, ktoré sa ľahko používajú a poskytujú rýchle výsledky. Ponúkame aj pokročilejšie modely s ďalšími funkciami, ako je pripojenie Bluetooth a integrácia so smartfónom.


 

Najpredávanejšie

spolehlivy pomocnik alkohol tester
 
€15,99
1 položiek celkom

Cena

1516
11516
spolehlivy pomocnik alkohol tester
Akcia Tip
€15,99

    Prinášame Vám moderný elektronický detektor alkoholu s digitálnym displejom pre zistenie hladiny alkoholu v krvi dychovou skúškou. Maximálne presný, ľahko ovládateľný a...

DS24015259

Všetky naše alkoholové sondy sú prísne testované, aby sa zabezpečila presnosť a konzistentnosť. Uvedomujeme si, že tieto zariadenia môžu mať vážne dôsledky, a preto berieme ich výkon a spoľahlivosť veľmi vážne.

V našom internetovom obchode kladieme dôraz na spokojnosť zákazníkov a snažíme sa poskytovať pozitívne skúsenosti s nakupovaním. Prezrite si našu ponuku alkoholových sond ešte dnes a objavte kvalitu a cenovú dostupnosť, ktorú ponúkame.