Popruhy na sťahovanie

PRAKTICKÉ POPRUHY

Sťahovanie môže byť náročná úloha, najmä ak potrebujete prepraviť ťažký nábytok. So správnymi nástrojmi sa však tento proces dá zvládnuť oveľa ľahšie. Práve tu prichádzajú na rad sťahovacie popruhy. Ak hľadáte profesionálnu súpravu na sťahovanie nábytku alebo profesionálne sťahovacie popruhy, ste na správnom mieste.

Náš internetový obchod ponúka široký výber sťahovacích popruhov, ktoré sú navrhnuté tak, aby vám čo najviac uľahčili sťahovanie. Či už sa sťahujete po ulici alebo cez celú krajinu, naše popruhy sú vyrobené tak, aby zvládli aj ten najťažší náklad. Naše profesionálne popruhy na sťahovanie sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaručujú, že vydržia opotrebovanie pri sťahovaní.


 

Najpredávanejšie

profesionalna sada na stahovanie nabytku
 
€17,99
unikatne popruhy
Profesionálne popruhy na sťahovanie
Skladom (>5 ks)
DS85564369
 
€26,99
2 položiek celkom

Cena

1727
11727
profesionalna sada na stahovanie nabytku
€17,99

  Spoznajte túto unikátnu sadu na sťahovanie, vďaka ktorej bude každé prenášanie ťažkých predmetov pohodlné, jednoduché a bezpečné. Sada využíva kolieska a špeciálnu...

DS59299882
unikatne popruhy
€26,99

Spoznajte tieto unikátne popruhy na sťahovanie, vďaka ktorým bude každé prenášanie ťažkých predmetov pohodlné, jednoduché a bezpečné. Popruhy využívajú pákový efekt,...

DS85564369

Jednou z najlepších vecí na používaní sťahovacích popruhov je, že vám umožňujú zdvíhať a prenášať ťažké predmety bez nadmerného zaťaženia chrbta. To môže pomôcť znížiť riziko zranenia a urobiť proces sťahovania oveľa pohodlnejším. S našou profesionálnou súpravou na sťahovanie nábytku budete mať všetko, čo potrebujete na bezpečné a efektívne sťahovanie veľkých predmetov.

Náš výber popruhov na sťahovanie zahŕňa rôzne štýly a vyhotovenia, ktoré vyhovujú vašim špecifickým potrebám. Či už hľadáte niečo, čo sa ľahko používa, alebo potrebujete ťažký popruh, ktorý zvládne veľkú váhu, máme pre vás riešenie. Ponúkame popruhy, ktoré sú nastaviteľné, polstrované a vyrobené z odolných materiálov, aby sme zabezpečili, že za svoje peniaze dostanete výrobok najvyššej kvality.