Držiaky na mobil

PRAKTICKÉ DRŽIAKY NA MOBIL

Vítajte v našom internetovom obchode, kde nájdete najlepší výber držiakov na mobilné telefóny, aby vaše zariadenie bolo na cestách v bezpečí. Či už dochádzate do práce, chodíte do posilňovne alebo cestujete po svete, máme pre vás dokonalý držiak, ktorý splní vaše potreby.

Naše držiaky na mobilné telefóny sú navrhnuté tak, aby pasovali na všetky typy smartfónov, od najnovších modelov iPhone a Samsung až po staršie modely a všetko medzi nimi. Ponúkame širokú škálu štýlov a dizajnov, ktoré vyhovujú každému vkusu a preferenciám, od elegantných a minimalistických dizajnov až po farebné a zábavné možnosti.


 

Najpredávanejšie

jedinecny drziak telefonu s klipom
 
€13,99
drziak mobilu na bycikel
Kvalitný držiak na mobil na bicykel
Skladom (>5 ks)
DS21427910
 
€14,99
2 položiek celkom

Cena

1315
11315
drziak mobilu na bycikel
Akcia Tip
€14,99

Jedinečný držiak mobilu na bicykel je unikátna pomôcka pre všetkých cyklistov. Bezpečne a účinne pripevníte svoj mobil na riadidlá a budete ho mať stále po ruke a na očiach....

DS21427910
jedinecny drziak telefonu s klipom
€13,99

Jedinečný flexibilný držiak mobilu je unikátna pomôcka pre všetkých, ktorí radi pozerajú videá, surfujú na internete či sú na sociálnych sieťach.  Bezpečne a účinne...

DS74556640

Naše držiaky sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov vrátane odolných plastov a pevných kovov, vďaka čomu vydržia každodenné opotrebovanie. Okrem toho sa ľahko inštalujú a používajú vďaka nastaviteľným úchytom a svorkám, ktoré udržia telefón na mieste, keď ste na cestách.

Okrem nášho výberu štandardných držiakov ponúkame aj rad špecializovaných držiakov na špecifické aktivity, ako je napríklad jazda na bicykli, beh a šoférovanie. Tieto držiaky sú navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť a poskytujú bezpečnú a stabilnú platformu pre váš telefón, aby ste sa mohli sústrediť na svoju činnosť.