DVOJBALENIE - Prvotriedne tekuté tvrdené sklo na ochranu displeja

Kód: DA53983293
€18,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Objavte jedinečný spôsob, ako účinne ochrániť displej svojho smartfónu pred škrabancami či iným poškodením. Pomôže vám s tým tekuté tvrdené sklo, ktoré je vďaka svojim vlastnostiam neprekonateľné.

Tajomstvo tekutého tvrdeného skla sa ukrýva v nanotechnológii. Vďaka nej poskytuje obrazovke ochranu nielen pred mechanickým poškodením, ale aj pred nečistotami či vodou.

Tekuté tvrdené sklo sa perfektne hodí na displej smartfónu, tabletu či hodiniek, pričom zachová jeho schopnosť reagovať na dotyk. Dokáže výrazne predĺžiť životnosť vášho zariadenia.

Aplikácia tekutého tvrdeného skla je mimoriadne jednoduchá a pohodlná. Nemusíte vyhľadávať odborníka, zvládnete to pokojne aj v domácich podmienkach.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

UNIKÁTNE TEKUTÉ TVRDENÉ SKLO NA DISPLEJ

Najzraniteľnejšia časť inteligentného zariadenia je nepochybne jeho dotyková obrazovka. Či už ide o smartfón, tablet alebo hodinky, stav displeja je častokrát dôvodom ich výmeny za nové.

Existuje však praktické riešenie, a to tekuté tvrdené sklo. S jeho pomocou môžete podporiť odolnosť obrazovky voči poškodeniu a znateľne tak predĺžiť životnosť zariadenia.

 • Chráni displej pred škrabancami, prasklinami, nečistotami a vodou
 • Nemá vplyv na funkčnosť dotykovej obrazovky
 • Je vhodné na všetky zariadenia
 • Jednoduchá aplikácia

prvotriedne tekuté tvrdené sklo na ochranu obrazovky

ZÁZRAK MENOM NANOTECHNOLÓGIA

Zaujíma vás, ako funguje tekuté tvrdené sklo? Odpoveď sa ukrýva v špecialnej technológii, ktorá na zvýšenie odolnosti materiálu využíva nanočastice. Ide o malé častice so špeciálnymi fyzikálnymi a chemickými vlastnosťami, ktoré sú prispôsobené pre konkrétny účel. V tomto prípade je to efektívna ochrana dotykovej obrazovky.

 

NEVIDITEĽNÝ OCHRANCA

Získajte dokonalého neviditeľného ochrancu svojho smartfónu. Jeho účinnosť oceníte v práci, pri športe i oddychu. Ostrý predmet vo vrecku, prašné či vlhké prostredie, dokonca ani pád na tvrdý povrch už viac nemusí mať deštrukčné následky pre displej vášho zariadenia.

 

ZAKRIVENÉ OKRAJE? ŽIADNY PROBLÉM.

Medzi neoceniteľné výhody tohto tvrdeného skla patrí jeho konzistencia. Keďže je tekuté, dostane sa skutočne všade. Rôzne zakrivenia a zaoblenia obrazovky tak nepredstavujú žiadnu prekážku. Spoľahlivo pokryje celú časť.

jedinečné tekuté tvrdené sklo na ochranu obrazovky

BEZ VPLYVU NA FUNKČNOSŤ

Úlohou tekutého tvrdeného skla je chrániť displej či obrazovku zariadenia, a to bez akéhokoľvek vplyvu na ich funkčnosť a citlivosť. Displej bude aj naďalej reagovať na dotyk tak, ako predtým.

 

NIELEN PRE SMARTFÓN

Zabezpečte účinnú ochranu všetkých svojich zariadení. Obrazovka tabletu, hodiniek, fotoaparátu či počítača si zaslúži rovnakú starostlivosť ako obrazovka mobilného telefónu.

 

AKO APLIKOVAŤ TEKUTÉ TVRDENÉ SKLO?

Postup je skutočne veľmi jednoduchý.

 • Vyčistite obrazovku vlhkou utierkou.
 • Osušte ju suchou utierkou.
 • Naneste tekuté tvrdené sklo (cca 5 - 6 kvapiek) rovnomerne na obrazovku. Pre rovnomernú aplikáciu použite suchú handričku.
 • Počkajte 5 minút a opakujte krok 3.
 • Následne počkajte 5 až 10 minút.
 • Utrite obrazovku suchou handričkou
 • Zariadenie je pripravené na použitie.
 • Aplikáciu zopakujte po 6 alebo 12 mesiacoch v závislosti od intenzity používania.

unikátne tekuté tvrdené sklo na ochranu obrazovky

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Odolnosť voči vode: áno
 • Použitie: univerzálne (všetky druhy zariadení s displejom)

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: