Perfektná bezdrôtová rýchlonabíjačka na mobilné telefóny

Kód: DS56272049
€14,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

S perfektnou bezdrôtovou rýchlonabíjačkou na mobilné telefóny dostanete moderné zariadenie s inovatívnou technológiou Quick Charging. Vďaka nej si užijete nabíjanie vášho telefónu a iných smart zariadení rýchlejšie než kedykoľvek predtým.

Jednoduché a pohodlné nabíjanie bez zbytočných káblov. Využite širokú kompatibilitu pre smart zariadenia a získajte maximálny výkon až 20 W.

S praktickými ochrannými funkciami môžete byť pokojní, pretože o bezpečnosť vašich zariadení bude postarané.

Elegantný dizajn a kompaktné rozmery robia z našej originálnej bezdrôtovej rýchlonabíjačky ideálny darček pre každého, kto ocení spojenie funkcionality s moderným štýlom.

Skráťte čas nabíjania svojho mobilného telefónu bezdrôtová nabíjačka je to najlepšie, čo môžete poskytnúť vašim smart zariadeniam.


 

NÁŠ TIP

Pozrite sa tiež na ďalšie vychytávky k PC a mobilom.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

VÝNIMOČNÁ BEZDRÔTOVÁ RÝCHLONABÍJAČKA NA MOBILNÉ TELEFÓNY

Vyberte si výnimočnú rýchlosť vďaka špeciálnej bezdrôtovej rýchlonabíjačke. Inovatívna technológia Quick Charging umožňuje nabíjanie vašich smart zariadení oveľa rýchlejšie než s bežnými káblovými nabíjačkami.

  • nabíjanie smart zariadenia s maximálnym komfortom a rýchlosťou
  • inovatívna technológia Quick Charging
  • pre bezdrôtové nabíjanie rôznych smart zariadení
  • maximálny výkon až 20 W
  • elegantný a kompaktný dizajnom
  • ideálny darček pre každého – v každom veku

 

Skvelá bezdrôtová rýchlonabíjačka

 

INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA QUICK CHARGING

Vďaka pokročilej technológii Quick Charging získate maximálny výkon nabíjania až do 20 W. S touto bezdrôtovou rýchlonabíjačkou budete mať vaše mobilné telefóny plne nabité v zlomku času. Určite oceníte takýto praktický šetrič času.

 

JEDNODUCHÉ A POHODLNÉ NABÍJANIE

Potrebuje každý člen v domácnosti iný kábel na nabitie mobilného telefónu? Už sa viac nemusíte trápiť so záplavou káblov. Stačí vám len jeden kábel na nabitie rýchlonabíjačky.

Potom už len jednoducho položte svoje mobilné telefóny na túto úžasnú rýchlonabíjačku a nechajte technológiu postarať sa o rýchle a bezproblémové nabíjanie vašich zariadení. Je to skutočne jednoduché a pohodlné.

 

ŠIROKÉ VYUŽITIE PRE SMART ZARIADENIA

Táto bezdrôtová rýchlonabíjačka nie je určená len pre telefóny. Môžete ju využiť pre bezdrôtové nabíjanie rôznych kompatibilných smart zariadení, či už sú to kompatibilné slúchadlá, smart hodinky alebo iné gadgets.

 

Ultra_ľahká_bezdrôtová_rýchlonabíjačka-removebg-preview

 

S PRAKTICKÝMI OCHRANNÝMI FUNKCIAMI

Bezpečnosť je pre nás vždy prioritou. Jedinečná rýchlonabíjačka je vybavená praktickými ochrannými funkciami, ktoré chránia vaše zariadenia pred prehriatím, prepätím a inými možnými rizikami.

 

KOMPAKTNÁ VEĽKOSŤ - ELEGANTNÝ DIZAJN

S elegantným a kompaktným dizajnom sa táto originálna bezdrôtová nabíjačka hodí do každého prostredia. Perfektné rozmery a tvar kruhu s priemerom 100 mm a výškou 6,5 mm zabezpečia, že nebude nikdy rušiť harmóniu vášho pracovného alebo relaxačného priestoru.

 

DARČEK PRE KAŽDÉHO

Najlepší darček je ten, ktorý je užitočný a štýlový zároveň. Výnimočná bezdrôtová rýchlonabíjačka je ideálnym darčekom pre každého, kto si váži pohodlie a moderné technológie. Aj vaši teenageri sa potešia z takéhoto luxusného darčeka.

 

Skvelá rýchlonabíjačka

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Vstup ( micro USB ): DC5V / 2 A, 9 V / 2 A
  • Výstup ( wireless ): 5 W, 7,5 W alebo 10 W
  • Rozmery: priemer 100 mm, výška 6,5 mm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: