UV sterilizačný box na mobily, rúška, respirátory a drobné predmety

Kód: DS76214036
€26,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Spoznajte tento výkonný UV sterilizačný box na mobily, rúška, respirátory a drobné predmety. Vďaka vysokému výkonu a špeciálnemu designu dokonale dezinfikuje akékoľvek predmety. Môžete ho používať na mobil, hodinky, kľúče, okuliare, šperky, cumlíky, kefky a iné predmety.

Pomocou UV – C žiarenia zabíja 99,9% baktérií a vírusov. Pri dezinfekcii nepoužíva teplo ani chemikálie, a tak je maximálne bezpečné pre Vás aj vaše predmety.

Vďaka materiálom najvyššej kvality a špeciálnemu designu je toto zariadenie mimoriadne účinné, rýchle a výkonné. Používa sa nesmierne jednoducho a pohodlne.

UV sterilizačný box má kompaktné rozmery a nízku hmotnosť, preto si ho môžete vziať kdekoľvek so sebou. Všetky tieto vlastnosti robia z tohto zariadenia prémiový produkt vo svojej cenovej kategórii.

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY UV DEZINFEKČNÝ BOX

Táto jedinečná UV dezinfekcia disponuje silnou UV-C lampou, ktorá dokáže rýchlo a efektívne neutralizovať mikroorganizmy, baktérie a vírusy. UV-C svetlo sa môže dostať k mikroorganizmom, ktoré sa skrývajú v štrbinách, kam sa bežná dezinfekcia nedostane. Toto malé no výkonné zariadenie sa používa mimoriadne komfortne. Plne uzavretý dizajn, nebude prepúšťať ultrafialové svetlo. Dezinfekcia je takto mimoriadne rýchla, bezpečná a účinná.

 

 sterilizacny-box-na-drobne-predmety

 

MAXIMÁLNE BEZPEČNÁ DEZINFEKCIA VAŠICH ZARIADENÍ

Toto jedinečné zariadenie je pohodlný a bezpečný spôsob sterilizácie vaších mobilov a iných drobností. Nemusíte sa báť, že sa vaše zariadenie nejako poškodí. Pri dokonalej dezinfekcii nie je potrebné žiadne teplo, tekutiny a chemikálie, ktoré by mohli poškodiť vaše zariadenie. Vysoká účinnosť UV svetla dokonale sterilizuje a je úplne bezpečná k vaším predmetom.

 

ČO SA SKRÝVA ZA TAJOMSTVOM ÚSPECHU

Ultrafialový sterilizátor používa na sterilizáciu UV svetlo. UV svetlo čistí perfektne aj v inak ťažko prístupných oblastiach, zneškodní až 99,9% baktérií. UV žiarenie, ktoré v spektre C porušuje bunkové štruktúry organizmov, u ktorých dochádza k poškodeniu a zničeniu živých mikroorganizmov, baktérií, plesní a vírusov vrátane korona vírusov.

 

VHODNÉ PRE AKÝKOĽVEK MOBIL

Sterilizačný box je užitočná pomôcka pre každého. Váš mobil zbaví akýchkoľvek baktérií a vírusov. Je kompatibilný pre všetky mobilné zariadenia do 6,5 palca ako je iPhone, Samsung, Nexus, LG, Motorola, Sony, HTC, Huawei, Honor a iné.

 

 sterilizacny-box-na-mobily

 

VYDEZINFIKUJTE AKÝKOĽVEK PREDMET

Toto zariadenie má multifunkčné využitie. Okrem mobilných telefónov v ňom môžete dokonale dezinfikovať aj rôzne malé predmety ako sú kľúče, okuliare, ovládače, hodinky, hračky, cumlíky, šperky, slúchadlá, mp3 prehrávače, zubné kefky a rôzne iné predmety.

 

VYSTERILIZUJTE SI RÚŠKO, ČI RESPIRÁTOR

Ponáhľate sa a nemáte čas si vyprať a vyžehliť rúško? Je vaše obľúbené a nemáte iné po ruke? Vysterilizujte si ho. Je to mimoriadne rýchle, efektívne a účinné riešenie.

 

DOKONALE PRENOSNÝ

Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti je toto zariadenie dokonale prenosné a môžete si ho vziať kdekoľvek na cesty. Napájať ho môžete pomocou USB kábla, cez PC, notebook, powerbanku alebo po pripojení cez adaptér aj zo siete.

 

 UV-sterilizacny-box-na-mobil

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIALY PRE MAXIMÁLNU FUNKČNOSŤ

Pri výrobe tohto zariadenia boli použité najkvalitnejšie materiály pre maximálnu funkčnosť produktu. Spolu s patentovanou technológiou sú zárukou maximálneho sterilizačného výkonu a životnosti produktu.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Napätie: DC5V
  • Vstupný prúd: 1-2A
  • Dezinfekčný výkon: 5W
  • Aromaterapeutické funkcie: 1W
  • Výkon: 9W
  • UV vlnová dĺžka: 253,7 nm
  • Veľkosť produktu: 218 mm * 122 mm * 23 mm
  • Hmotnosť produktu: 300 g
  • 1x Sterilizačná krabička pre telefóny a iné drobnosti
  • 1x USB kábel

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: