Jedinečné lampióny šťastia - mix 10 ks +DOPRAVA ZADARMO

Kód: DS37507839
€20,99 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
 

Výhodné balenie obsahuje 10 ks lampiónov šťastia - mix farieb ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO

 

Prinášame Vám jedinečné lampióny šťastia pre najkrajšie okamihy na vašej oslave alebo vo váš výnimočný deň.

Sú obľúbené najmä kvôli nezabudnuteľnému pocitu z vypúšťania balóna, ktorý sa následne vznesie a nádherne letí plný voľnosti a ľahkosti.

Veľa ľudí verí, že s tým ako lampión stúpa k nebu, odnáša so sebou ich ťažkosti, problémy, smolu a negatívne pocity. Čím vyššie balón vyletí  prinesie im viac lásky, šťastia, zdravia, bohatstva a väčšej životnej sily. Na lampión prianí môžete napísať aj vaše želania alebo priania iným.

Sú vyrobené z vysoko kvalitného papierového materiálu s prísnym dôrazom na bezpečnosť použitia. Lampión je vytvorený z materiálov, ktoré sú rýchlo rozložiteľné v prírode.


 

DOPRAVA ZDARMA

Vyskúšajte aj súčasný hit vodné lampióny šťastia výhodné balenie s DOPRAVOU ZADARMO.

Detailné informácie

Podrobný popis

ČO SÚ LAMPIÓNY ŠŤASTIA?

Lampióny šťastia sú vlastne malé teplovzdušné balóny, rôznych tvarov, farieb a prevedení, ktoré dokážu zanechať obrovský dojem. Môžete ich poznať aj ako lampióny prianí, lietajúce lampióny alebo lietajúce prianie. Sú obľúbené najmä kvôli nezabudnuteľnému pocitu z vypúšťania balóna, ktorý sa následne vznesie a nádherne letí plný voľnosti a ľahkosti.

 

 lampiony-vypustanie

 

AKÉ JE ICH POSOLSTVO?

Veľa ľudí verí, že s tým ako lampión stúpa k nebu, odnáša so sebou ich ťažkosti, problémy, smolu a negatívne pocity. Čím vyššie balón vyletí  prinesie im viac lásky, šťastia, zdravia, bohatstva a väčšej životnej sily. Na lampión prianí môžete napísať aj vaše želania alebo priania iným. Čím vyššie lampión vyletí tým skôr môžu byť vaše sny naplnené.

 

NA AKÉ PRÍLEŽITOSTI SÚ VHODNÉ LAMPIÓNY ŠŤASTIA?

Lampióny šťastia môžete využiť všade tam, kde je príležitosť niekomu popriať. Sú tiež alternatívou klasických papierových "blahoželaní."

Sú ideálne pre:

  • svadbu
  • oslavu výročia
  • Silvester
  • oslavu narodenín
  • promócie
  • oslavu svätého Valentína
  • firemné večierky
  • rôzne párty
  • poslúžia k poslaniu listu Ježiškovi
  • ako odkaz vašim blízkym, ktorí už nie sú medzi nami

 

 lampiony-stastia

 

MATERIÁLY NAJVYŠSEJ KVALITY

Čínske lucerny sú vyrobené z vysoko kvalitného papierového materiálu s prísnym dôrazom na bezpečnosť použitia. Vďaka materiálom a špeciálnej technológii výroby zaručujú najvyššiu možnú mieru spoľahlivosti a bezpečnosti.

 

JEDINEČNÝ DESIGN

Oválny tvar, vynikajúci papierový materiál a jedinečné remeselné spracovanie dokonale interpretujú estetiku ktorá sa hodí pre vaše výnimočné príležitosti. Či už sa jedná o svadbu, narodeninové oslavy, želania a akékoľvek ďalšie oslavy tieto lampióny vám prinesú nezabudnuteľné chvíle plné príjemných emócií.

 

ŠETRNÉ K PRÍRODE

Lampión je vytvorený z materiálov, ktoré sú rýchlo rozložiteľné v prírode. Z tohto dôvodu nie sú tieto lampióny prílišnou environmentálnou záťažou.

 

 farebne-lampiony-stastia

 

AKO SA LIETAJÚCI LAMPIÓN ŠŤASTIA POUŽÍVA

Lietajúce želanie vyberte z obalu. K vypusteniu lietajúceho lampiónu sú potrebné dve osoby. Jedna osoba drží lampión tak, aby sa jeho papierové steny nedotýkali horáka a nedošlo k ich prepáleniu. Druhá osoba opatrne zapaľuje horák. Potom počkáme, až sa balón zaplní horúcim vzduchom a dostatočne nafúkne, následne možno už vypustiť - takmer všade, ale s maximálnou opatrnosťou. Horák vydrží horieť 3-20 minút.

Rozmer: 30 x 60 x 100 cm

*Pri manipulácii dodržujte všetky pravidlá pre  vašu bezpečnosť a bezpečnosť iných osôb a majetku.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: