Vodné lampióny šťastia - 10 ks mix farieb

Kód: 35837
Akcia Tip
€25,99 / ks
Nedostupné
Položka bola vypredaná…

 

Výhodné balenie obsahuje 10 ks vodných lampiónov šťastia - mix farieb ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO.

 

Prinášame Vám jedinečné vodné lampióny šťastia pre najkrajšie okamihy na vašej oslave alebo vo váš výnimočný deň.

Sú obľúbené najmä kvôli nezabudnuteľnému pocitu z vypúšťania lampiónu, ktorý sa nádherne vznáša na hladine vody a s voľnosťou a ľahkosťou pláva preč.

Veľa ľudí verí, že s tým ako lampión pláva preč po rieke, odnáša so sebou ich ťažkosti, problémy, smolu a negatívne pocity. Čím ďalej odpláva  prinesie im viac lásky, šťastia, zdravia, bohatstva a väčšej životnej sily. Na lampión prianí môžete napísať aj vaše želania alebo priania iným. 

Sú vyrobené z vysoko kvalitného papierového materiálu s prísnym dôrazom na bezpečnosť použitia. Lampión je vytvorený z materiálov, ktoré sú rýchlo rozložiteľné v prírode.


 

DOPRAVA ZADARMO


Tu nájdete výhodné balenie 15 ks lampiónov šťastia - mix farieb ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

ČO SÚ VODNÉ LAMPIÓNY ŠŤASTIA?

Vodné lampióny šťastia sú vlastne malé papierové loďky rôznych tvarov, farieb a prevedení, ktoré dokážu zanechať obrovský dojem. Sú obľúbené najmä kvôli nezabudnuteľnému pocitu z vypúšťania lampiónu, ktorý sa vznáša po prúde rieky plný voľnosti a ľahkosti.

 

vodny-lampion

 

AKÉ JE ICH POSOLSTVO?

Vodné lampíony šťastia sú skvelou alternatívou klasických lietajúcich lampiónov šťastia. Sú obzvlášť vhodné v oblastiach kde nieje možné vypúšťať lietajúce lampióny ako ich bezpečnejšia verzia.

Veľa ľudí verí, že s tým ako lampión pláva preč po rieke, odnáša so sebou ich ťažkosti, problémy, smolu a negatívne pocity. Čím ďalej odpláva  prinesie im viac lásky, šťastia, zdravia, bohatstva a väčšej životnej sily. Na lampión prianí môžete napísať aj vaše želania alebo priania iným. 

 

NA AKÉ PRÍLEŽITOSTI SÚ VHODNÉ LAMPIÓNY ŠŤASTIA?

Lampióny šťastia môžete využiť všade tam, kde je príležitosť niekomu popriať. Sú tiež alternatívou klasických papierových "blahoželaní."

Sú ideálne pre:

  • svadbu
  • oslavu výročia
  • Silvester
  • oslavu narodenín
  • promócie
  • oslavu svätého Valentína
  • firemné večierky
  • rôzne párty
  • poslúžia k poslaniu listu Ježiškovi
  • ako odkaz vašim blízkym, ktorí už nie sú medzi nami

 

 vodne-lampiony

 

MATERIÁLY NAJVYŠSEJ KVALITY

Vodné lucerny sú vyrobené z vysoko kvalitného papierového materiálu s prísnym dôrazom na bezpečnosť použitia. Vďaka materiálom a špeciálnej technológii výroby zaručujú najvyššiu možnú mieru spoľahlivosti a bezpečnosti.

 

 JEDINEČNÝ DESIGN

Jedinečný tvar lotosu, vynikajúci papierový materiál a jedinečné remeselné spracovanie dokonale interpretujú estetiku ktorá sa hodí pre vaše výnimočné príležitosti. Či už sa jedná o svadbu, narodeninové oslavy, želania a akékoľvek ďalšie oslavy tieto lampióny vám prinesú nezabudnuteľné chvíle plné príjemných emócií.

 

ŠETRNÉ K PRÍRODE

Lampión je vytvorený z materiálov, ktoré sú rýchlo rozložiteľné v prírode. Z tohto dôvodu nie sú tieto lampióny prílišnou environmentálnou záťažou.

 

 vodne-lampiony-stastia

 

AKO SA VODNÝ LAMPIÓN ŠŤASTIA POUŽÍVA

Vodný lampión vyberte z obalu. Roztvorte lampión prianí a vložte sviečku. Zapáľte sviečku a opatrne položte na vodu. Následne bude lampión unášať voda pomaly preč.

*Pri manipulácii dodržujte všetky pravidlá pre  vašu bezpečnosť a bezpečnosť iných osôb a majetku.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: