Kúzelné indukčné autíčko s magickou fixkou

Kód: DS99790551
€17,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Objavte fantastický spôsob, ako zabaviť vaše deti a zároveň rozvíjať ich predstavivosť, kreativitu, motoriku a logické myslenie. Indukčné autíčko zaručene poteší nielen deti, ale aj dospelých.

Vytvorte jedinečnú autodráhu pomocou fixky a užívajte si bláznivú jazdu autíčka, ktoré ju bude verne nasledovať. Výhodou je, že každá autodráha, ktorú nakreslíte, bude originálna a nenapodobiteľná.

Tajomstvo indukčného autíčka sa ukrýva v senzoroch, ktoré zabezpečujú jeho bezchybnú činnosť. Keďže sa po nakreslenej čiare pohybuje bez vašej pomoci, nie sú potrebné žiadne diaľkové ovládače

Fantastické indukčné autíčko je vhodné pre deti už od 3 rokov, takže môžu trénovať svoje schopnosti od útleho veku. 


 

NÁŠ TIP

Vyberte dokonalý darček pre Vaše deti z našej širokej ponuky hračiek.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

JEDINEČNÉ INDUKČNÉ AUTÍČKO S FIXKOU

Hľadáte vhodný darček pre vaše dieťa? Chcete, aby sa zabavilo a zároveň rozvinulo svoje schopnosti? Ideálnou voľbou je toto indukčné autíčko s fixkou. Vaše dieťa ho zaručene označí za najlepšiu hračku na svete.

  • Jazdí po nakreslenej línii
  • Pomáha dieťaťu získať užitočné zručnosti
  • Rozvíja tvorivé a logické myslenie
  • Podporuje tréning motoriky
  • Disponuje kvalitnými senzormi
  • Je vhodné pre deti od 3 rokov

 

Úžasné autíčko s magickou fixkouPERSONALIZOVANÁ AUTODRÁHA

Doprajte svojmu dieťaťu jedinečný pocit z vytvorenia vlastnej autodráhy. Indukčné autíčko spoľahlivo kopíruje tvar cesty, z čoho bude mať vaše dieťa obrovskú radosť. 

 

PREDVÍDANIE

Formou zábavnej hry sa vaše dieťa naučí predvídať a riešiť vzniknuté situácie. Ak napríklad indukčné autíčko zíde z cesty, musí zistiť príčinu, odstrániť ju a v budúcnosti sa jej vyhnúť. Táto činnosť je skvelým základom pre jeho zdravý vývoj.

 

LOGIKA A KREATIVITA

Kreslenie dráhy pre indukčné autíčko prispieva aj k rozvoju kreativity a logického myslenia. Dieťa môže vymýšľať zaujímavé tvary ciest, robiť rôzne zákruty a aktívne zisťovať, či bude jeho dráha funkčná.

Jedinečné indukčné autíčko s magickou fixkou

MOTORIKA

Spoľahnite sa aj na správny rozvoj motorických schopností svojho dieťaťa. Kreslenie a spájanie línií rozvíja hrubú a jemnú motoriku, grafomotoriku, aj motoriku očných pohybov

 

AKO FUNGUJE INDUKČNÉ AUTÍČKO

Indukčné autíčko funguje pomocou kvalitných infračervených senzorov, ktoré snímajú rozdiely medzi povrchom trate a jej okolím. Preto je dôležité, aby bola trať tmavá a podklad svetlý.

 

OD 3 ROKOV

Potešte svoje dieťa týmto originálnym darčekom. Indukčné autíčko s fixkou je vhodné pre deti od 3 rokov a určite ho oceníte aj vy a vaši priatelia, keď ich pozvete na návštevu. O zábavu bude postarané.Úžasné indukčné autíčko s magickou fixkou

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Vek: 3+
  • Napájanie: 4 x LR44G (AG13) batérie
  • Materiál: plast
  • Balenie: 1 x autíčko, 1 x fixka

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: