Kvalitná solárna lampa

Kód: DS32978780
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Objavte kúzlo jedinečnej solárnej lampy, ktorá vám poskytne osvetlenie presne tam, kde potrebujete. Bude vás sprevádzať pred vstupom do domu, garáže, suterénu, v záhrade či na dvore a stane sa neodmysliteľnou súčasťou vášho exteriéru.

Spoľahnite sa na solárnu lampu za každého počasia. Jednou z jej geniálnych vlastností je totiž vodotesnosť, takže vás nesklame ani počas nočnej búrky. 

Solárna lampa je vďaka solárnemu panelu absolútne bezúdržbová, ekologická a ekonomická. Okrem toho ušetríte aj svoj vzácny čas, ktorý by ste strávili hľadaním zdroja energie, pretože táto lampa žiadny ďalší zdroj nepotrebuje.

Vynikajúcu funkčnosť zaisťujú dva senzory, ktoré reagujú na pohyb a zmenu intenzity okolitého svetla, čo znamená, že už nikdy nebudete musieť kráčať v tme.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÁ SOLÁRNA LAMPA

Už vás unavuje neustále hľadanie baterky, ktorá sa pred vami skrýva vždy, keď ju najviac potrebujete? Prichádzate domov v nočných hodinách s plnými rukami nákupných tašiek a rozmýšľate, ako čo najrýchlejšie vybrať svoj mobilný telefón z vrecka, aby ste si posvietili na zámok dverí? 

Podobné situácie sú na dennom poriadku každého z nás. Fenomenálnym riešením je solárna lampa, ktorá vás prekvapí svojou praktickosťou.

 • Je vhodná do akéhokoľvek prostredia
 • Je vodotesná (IP65)
 • Funguje na solárnu energiu a nepotrebuje žiadny iný zdroj 
 • Disponuje pohybovým a súmrakovým senzorom
 • Jednoduchá montáž a bezúdržbová prevádzka

 

 lampa-solarna-jedinecna

SOLÁRNA LAMPA MÁ NAOZAJ ŠIROKÉ VYUŽITIE

Spoznajte maximálny komfort pri vchádzaní do domu, suterénu či garáže. Solárna lampa vám poskytne bezpečie aj v tmavých zákutiach vášho dvora a záhrady. Bude vždy pripravená posvietiť vám na cestu.

 

SPOĽAHLIVÁ V KAŽDOM POČASÍ

Solárna lampa sa nezľakne ani tej najsilnejšej búrky, hmly, snehu, ani mrazov. Vďaka vodeodolnosti IP65 vás verne privíta pri nočnom príchode z práce, aby ste sa mohli bezpečne presunúť z garáže do domu.

 

SOLÁRNA LAMPA A JEJ TAJOMSTVO

Solárna lampa využíva na svoju prevádzku solárny panel, čo znamená, že nepotrebuje ďalší zdroj energie. Počas dňa sa nabije, aby v noci mohla svedomito plniť svoju úlohu. To z nej robí absolútne bezúdržbové zariadenie, ktoré šetrí životné prostredie, aj vašu peniaze.

 

 solarna-lampa

 

SPOĽAHLIVOSŤ SA SKRÝVA V TECHNOLÓGII

O bezchybné fungovanie solárnej lampy sa starajú hneď 2 kvalitné senzory. 

 • Pohybový senzor aktivuje lampu, keď vo svojom okolí zachytí pohyb.
 • Súmrakový senzor má za úlohu zariadiť, aby sa solárna lampa aktivovala až po tom, ako sa začne stmievať. 

Skvelá spolupráca týchto dvoch senzorov prináša istotu, že lampa nebude zbytočne svietiť počas dňa.

 

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

Keďže solárna lampa nie je závislá od ďalšieho zdroja energie, môžete ju pripevniť skutočne kamkoľvek. Pomocou skrutiek ju jednoducho pripevníte na stenu domu, dreveného altánku, alebo na plot.

 

 lampa-solarna

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Svetelný zdroj: LED
 • Vodotesnosť: IP65
 • Dosah senzora pohybu: 5 m
 • Rozmery: 15,5 x 13,5 cm

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: