Prémiová solárna lampa do záhrady – na stenu

Kód: DS98428039
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Získajte s prémiovou solárnou lampou do záhrady efektívne a praktické osvetlenie pre váš exteriér. Táto unikátna  solárna pouličná lampa na stenu obsahuje až 181 LED diód, ktoré poskytujú jasné a intenzívne osvetlenie.

Špecialitou je, že vďaka nastaviteľnému uhlu náklonu pre solárny panel aj pre bočné a spodné svetlá (120°, 160°, 180°) a senzorom pohybu a súmraku môžete prispôsobiť osvetlenie vašim potrebám.

Unikátnu solárnu lampu do záhrady, na stenu, či na balkón je možné ovládať diaľkovým ovládačom a vybrať si zo 4 prevádzkových režimov.

S dosahom detektora pohybu 5 metrov a batériou kapacity 2400 mAh zabezpečuje spoľahlivý výkon až 6 - 8 hodín v jarných a letných mesiacoch a 8 - 10 hodín počas zimy.

Prémiové solárne pouličné osvetlenie je vodotesné s certifikáciou IP65, čo zaručuje jeho bezpečné použitie aj za nepriaznivých poveternostných podmienok. Je vyrobené z pevného ABS materiálu a dodáva sa s kompletným balíkom obsahujúcim lampu, diaľkový ovládač a montážnu súpravu.

Osvetlite si exteriér domu, chalupy, či vašej záhradky.


 

NÁŠ TIP

Pozrite si náše LED svetlo s pohybovým senzorom

Pozrite si aj naše ďalšie produkty a príslušenstvo do záhrady.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÁ SOLÁRNA LAMPA DO ZÁHRADY – NA STENU

Hľadáte efektívne a praktické riešenie pre osvetlenie svojej záhrady a domu? Predstavujeme vám praktickú solárnu lampu 181 LED s vonkajším panelom. Je skvelým spôsobom, ako využiť slnečnú energiu a vytvoriť príjemnú atmosféru vo vašom exteriéri.

 fantastická solárna lampa do záhrady

BEZPLATNÉ POUŽÍVANIE

Unikátna solárna lampa využíva slnečný panel a integrovanú batériu na získanie energie, čo znamená, že nemusíte platiť za dodatočný zdroj energie ani za prevádzku. Je to bezúdržbové a ekonomické riešenie, ktoré vám ušetrí peniaze na energii.

 

NASTAVITEĽNÝ UHOL NÁKLONU + SENZOR POHYBU A SÚMRAKU

S trojicou svietidiel a solárnym panelom, ktoré majú nastaviteľné uhly sklonu 120 °,160°, či 180° v závislosti od konkrétneho svetla, máte možnosť prispôsobiť osvetlenie podľa vašich potrieb.

Lampu možno nastaviť na rôzne uhly sklonu pre solárny panel aj pre bočné a spodné svetlá.

Navyše je lampa vybavená pohybovým a súmrakovým senzorom, čo znamená, že sa automaticky rozsvieti po zotmení a pri zaznamenaní pohybu v jej blízkosti.

 

DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE + 4 PREVÁDZKOVÉ REŽIMY

Pohodlné ovládanie jedinečnej solárnej pouličnej lampy na stenu je možné pomocou diaľkového ovládača. S tlačidlami pre zapnutie a vypnutie máte k dispozícii 3 režimy osvetlenia. Môžete si vybrať medzi režimami:

 • 1 – lampa sa rozsvieti na 100 % po zaznamenaní pohybu na 20 sekúnd
 • 2 - lampa svieti na 30 % a následne na 100 % po detekcii pohybu 20 sekúnd
 • 3 - lampa svieti nepretržite na 60 % maximálneho výkonu

 unikátna solárna lampa do záhrady

 

VYNIKAJÚCA VODEODOLNOSŤ

Už sa viac nemusíte báť nepriaznivých poveternostných podmienok. Špeciálna solárna lampa do záhrady, na stenu, či na balkón je vodotesná s certifikáciou IP65. Zaručuje, že ju môžete bezpečne používať aj pri daždi alebo vlhkom počasí. Nech je počasie akékoľvek, vaša záhrada bude stále osvetlená.

 

VYSOKÝ VÝKON LED DIÓDAMI

So 181 super výkonnými LED diódami môžete očakávať jasné a intenzívne osvetlenie. Kvalitné výkonné LED diódy, ktorými disponuje toto solárne pouličné osvetlenie do záhrad, dodávajú dostatočný svetelný výkon pre vašu záhradu, aby sa stala príjemným a bezpečným prostredím.

 

UNIKÁTNE PARAMETRE

Čierna farba a pevný ABS materiál robia z tejto vynikajúcej solárnej lampy na stenu elegantný a odolný kúsok pre vašu záhradu.

S dosahom detektora pohybu 5 metrov a kapacitou batérie 2400 mAh môžete očakávať spoľahlivý výkon počas jarných a letných mesiacov až 6 - 8 hodín, a počas zimy až 8 - 10 hodín.

V balení solárnej lampy 181 LED s vonkajším panelom samozrejme dostanete kompletný balík obsahujúci lampu, diaľkový ovládač a montážnu súpravu. Nemusíte nič dokupovať, všetko je pripravené pre jednoduchú inštaláciu a okamžité použitie priamo v balíku.

 

fascinujúca solárna lampa do záhrady – na stenu 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • čierna farba
 • materiál: ABS
 • počet LED: 181
 • vodotesnosť: IP6 5
 • dosah detektora pohybu: 5 m
 • batéria: 2400 mAh
 • pracovná doba: jar, leto : 6 - 8 h; zima: 8 - 10 hod
 • výkon LED: 9 W
 • nastaviteľný uhol sklonu solárneho panelu: hore / dole: 120 stupňov, do strán: 160 stupňov
 • nastavenie uhla sklonu bočných svetiel: hore/dole: 160 stupňov, do strán: 180 stupňov
 • nastavenie uhla sklonu spodného svietidla: hore / dole: 180 stupňov, do strán: 160 stupňov
 • celková výška panelu: 9 cm
 • rozmery panelu: 9 x 15 cm
 • rozmery lampy (šírka/ výška): 20 x 29 x 10 cm
 • hmotnosť: 0,465 kg
 • hmotnosť v balení: 0,600 kg

Balenie obsahuje:

 • lampa
 • diaľkový ovládač
 • montážna súprava

 

NÁŠ TIP

ŠPECIÁLNA SVETELNÁ REŤAZ

svetelná reťaz

Podmanivá svetelná reťaz atraktívnym spôsobom vyrieši osvetlenie v interiéri i v exteriéri. Je jedinečným dekoračným prvkom pre rôzne špeciálne i každodenné príležitosti.

 

 

PÔSOBIVÁ SOLÁRNA GIRLANDA

 

solárna girlanda

Spoznajte očarujúcu solárnu girlandu, ktorá vám jednoducho a efektívne vytvorí nový a dokonalý vzhľad vašej záhrady alebo terasy a zároveň zabezpečí nádherné, účinné a energeticky efektívne osvetlenie vonkajších priestorov.

 

 

SOLÁRNA ZÁHRADNÁ LAMPA

 

solárna záhradná lampa

Kvalitné vonkajšie osvetlenie vám pomôže vylepšiť váš exteriér na maximum. Vďaka tejto záhradnej lampe dokážete osvetliť záhrady, verandy, balkóny, priestory pred garážou či domom a iné exteriery.

 

 

PODMANIVÉ PLÁVAJÚCE LED SVETLO DO BAZÉNA

 

plávajúce LED svetlo do bazéna

Vyskúšajte očarujúce plávajúce LED svetlo do bazéna a vykúzlite si aj u vás doma fantastickú atmosféru. Hodí sa do každého typu bazéna a určite vám spraví radosť pri pohľade na bazén i počas kúpania.

 

 

ORIGINÁLNE OSVETLENIE NA SLNEČNÍK

 

osvetlenie na slnečník

 

Spoznajte unikátne osvetlenie na slnečník, ktoré vám umožní užívať si vaše vonkajšie pohodlie aj po zotmení. Doprajte si príjemné večery vonku s dokonalým osvetlením slnečníka.

 


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: