Kvalitný alarm s detektorom pohybu

Kód: DS45236513
€24,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

 

Kvalitný alarm s detektorom pohybu vám spoľahlivo ohlási akýkoľvek pohyb alebo neželanú návštevu vo vašom interiéri. Vďaka výkonnému širokouhlému snímaču dokáže hravo identifikovať pohyb a následne naň upozorní signál sirény o sile 105 dB.

Alarm s detektorom pohybu je určený do domácností, obchodov, skladov, kancelárií, garáží, a iných interiérov.

Inštalácia je veľmi jednoduchá, rýchla a hravo ju zvládne každý.  Vďaka najkvalitnejším materiálom, vysokej životnosti, maximálnej bezpečnosti, dokonalému prevedeniu a jednoduchosti používaniu sa jedná o prémiový produkt za výbornú cenu. 

Vďaka modernému dizajnu zariadenie hravo umiestnite kdekoľvek v interiéri.

Spoznajte kvalitný alarm s detektorom pohybu s maximálnym výkonom a s predĺženou výdržou batérie.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ALARM S DETEKTOROM POHYBU

Alarm s detektorom pohybu je ideálna pomôcka do domácností, garáží, obchodov, kancelárií, skladov a iných priestorov, ktoré potrebujete ochrániť pred neželanými návštevníkmi. Zariadenie umiestnené v blízkosti vchodu spoľahlivo detekuje pohyb a neželaného návštevníka odplaší silnou zvukovou sirénou o sile až 105 dB.

 

kvalitny-alarm-s-detektorom-pohybu

 

BEZDRÔTOVÁ, ĽAHKÁ A RÝCHLA INŠTALÁCIA

Tento monitorovací systém sa jednoducho používa a nainštalujete si ho pohodlne a jednoducho. Senzory je možné namontovať na steny, stĺpiky plotu, alebo na akýkoľvek iný povrch. Vďaka napájaniu z batérií zariadenie nie je závislé od elektriny.

 

SPOĽAHLIVÁ FUNKČNOSŤ

Keď je aktivovaný alarm, rozsvieti sa zelená LED a užívateľ má 15 sekúnd na to, aby opustil zónu alarmu. Po uplynutí 5 sekúnd od okamihu detekcie pohybu sa vo vzdialenosti 10-15 m od snímača aktivuje signál sirény o sile 105 dB. Alarm je možné vypnúť aj pomocou priložených diaľkových ovládačov.

 

KDE VŠADE ALARM SO SNÍMAČ POHYBU VYUŽIJETE

Alarm s detektorom pohybu je vhodný kdekoľvek do interiéru. Môžete ho využiť v obchodoch, domácnostiach, kancelárie, garáže, servisné strediská, sklady, nákupné centrá a kdekoľvek, kde potrebujete. 

 

 alarm-s-detektorom-pohybu

SPOĽAHLIVÝ SENZOR POHYBU

Vysoký pracovný dosah a uhol snímania zabezpečia, že snímač vás spoľahlivo upozorní, ako náhle vstúpi niekto do priestoru. Môže si všimnúť otvorenie dverí, vystrašiť nežiaducich votrelcov alebo dokonca vedieť, kedy vaše deti vstúpili do zakázaných priestorov.

 

KVALITNÉ MATERIÁLY A MODERNÝ DIZAJN

Pri výrobe tohto zariadenia boli použité najkvalitnejšie materiály a patentovaná technológia výroby, čo je zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Vďaka modernému dizajnu sa zariadenie hodí do akýchkoľvek priestorov.

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Veľmi vysoká odolnosť proti hluku a nízky počet falošných poplachov.
  • Na použitie doma, v garáži, na dvore.
  • Prenosné zariadenie s batériou, môžete si ho rýchlo vziať kamkoľvek chcete.
  • Má dva diaľkové ovládače s 3 x Ag13 1,5V batériami na zapnutie / vypnutie alarmu.
  • Veľmi vysoká hlasitosť zariadenia, až 105dB!
  • Senzor zaznamená najmenší pohyb v rozsahu 110 stupňov.
  • Je napájaný štyrmi 1,5V AA batériami.
  • Vďaka pripevnenému držiaku s pohyblivou hlavicou je možné senzor zavesiť na stenu v akomkoľvek uhle.
  • Senzor sníma pohyb v rozsahu 110 stupňov.
  • Dosah: približne 8 metrov.

 

NÁŠ TIP

 

VÝKONNÁ SOLÁRNA Wi-Fi KAMERA

 

vonkajšia wi-fi kamera - solárna

 

Excelentná vonkajšia Wi-Fi kamera vám pomôže spoľahlivo ochrániť váš dom, firmu, sklad či garáž. Vďaka solárnemu napájaniu ju nainštalujete kdekoľvek. Prepojenie pomocou Wi-Fi vám umožní mať aktuálny prehľad v reálnom čase. Vďaka pohybovému senzoru vás spoľahlivo upozorní aj na nechcených návštevníkov priamo na váš telefón.

 

 

ORIGINÁLNA KAMERA V ŽIAROVKE

 

kamera v žiarovke

 

Spoznajte túto spoľahlivú kameru v žiarovke a váš domov bude stále v bezpečí. Behom okamihu získate prehľad o dianí v monitorovanej miestnosti, či už vo vašom dome, byte, alebo v kancelárii, sklade, či vo vašej predajni.

 

 

PRAKTICKÁ ZARÁŽKA POD DVERE S ALARMOM 

 

zarážka pod dvere s alarmom

 

Spoznajte pocit maximálneho bezpečia. Zarážka dverí s alarmom predstavuje ideálny spôsob, ako zabezpečiť svoj majetok pred nepovolanými osobami.

 

 

PRAKTICKÝ ALARM NA OKNO A DVERE

 

alarm na okno a dvere

 

Vyskúšajte spoľahlivý alarm na okno a dvere a v okamihu si dokonalo ochránite váš domov. Je ideálny dokonca aj na zabezpečenie skriniek, či zásuviekIhneď vás upozorní pri nechcenom otvorení dverí, okien a skriniek hlasným zvukom z alarmu.

 

 

VYNIKAJÚCI SET ALARM

 

set alarm

 

Spoznajte spoľahlivý alarm set, ktorý sa postará o bezpečnosť vašich priestorov doma alebo v kancelári. Má moderný vzhľad, estetické spracovanie a malé rozmery.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: