Kvalitný holiaci strojček na bradu

Kód: DS29091492
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Získajte dokonalé oholenie a starostlivosť o váš vzhľad so špičkovým holiacim strojčekom. S jeho precíznymi pohyblivými čepeľami a moderným dizajnom dosiahnete výnimočne hladké a bezchybné oholenie bez námahy.

Tento výkonný holiaci strojček je vybavený špeciálnym zastrihávačom bokombrád a fúzov, ktorý vám umožňuje ich presné tvarovanie podľa vašich predstáv.

S napätím 230 V a frekvenciou 50 Hz zaručuje stabilný a spoľahlivý výkon. Jeho výkon 3 W je dostatočný na rýchle a efektívne oholenie.

Napájanie kombinuje batériu a sieťový pripojovací kábel, čo znamená, že ho môžete používať nezávisle od zdroja prúdu. Jeho vstavaná batéria s kapacitou 600 mA Ni-mH je skvelým riešením pre cestovanie, vydrží približne 30 minút nepretržitého používania.

Bezpečnostný uzáver je ďalším dôležitým prvkom, ktorý zaistí, že váš strojček je vždy dobre chránený a bezpečne uložený.

V balení spolu s vynikajúcim holiacim strojčekom získate aj kefku na čistenie hlavy strojčeka, ktorá vám umožní ľahké odstránenie vlasov a nečistôt.

S jednoduchým ovládaním vám holiaci strojček poskytuje plnú kontrolu nad vašou bradou a fúzami.

Buďte vždy štýlový a sebavedomý s najkvalitnejším holiacim strojčekom na trhu.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ÚŽASNÝ HOLIACI STROJČEK NA BRADU

Chceli by ste stále vyzerať elegantne a upravene? Hľadáte vhodný a rýchly spôsob, ako si upraviť svoje fúzy, bokombrady, či oholiť tvár? Úžasný holiaci strojček na bradu je tu práve pre vás a je tou najlepšou voľbou.

 • Rýchle oholenie
 • Kvalitné a pohodlné holenie
 • Zastrihávanie fúzov a bokombrád

 

 kvalitny-holiaci-strojcek

MODERNÝ DIZAJN A ERGONOMICKÝ TVAR

Vynikajúci holiaci strojček je výnimočný produkt, ktorý kombinuje moderný dizajn s ergonomickým tvarom. Jeho elegantný vzhľad je len začiatkom, pretože tento strojček poskytuje hladké a precízne oholenie.

 

TRIO POHYBLIVÝCH ČEPELÍ

Dokonalé oholenie vašej tváre dosiahnete vďaka tomuto jedinečnému holiacemu strojčeku behom pár minút. Špeciálnym triom pohyblivým rotujúcich čepelí, ktoré sa úžasne prispôsobia kontúram vašej tváre, docielite tie najlepšie výsledky v holení.

 

ZASTRIHÁVAČ PRE STAROSTLIVOSŤ O BRADU A FÚZY

Týmto kvalitným holiacim strojčekom budete mať všetko, čo potrebujete na starostlivosť o vašu bradu a fúzy. Do tohto strojčeka výrobcovia zahrnuli aj praktický zastrihávač bokombrady a fúzov. Stačí zastrihávač vysunúť a môžete si vaše fúzy, ako aj bokombrady pohodlne a rýchlo zastrihnúť.

Teraz môžete jednoducho upravovať svoj vzhľad podľa svojich predstáv a udržiavať si štýlový vzhľad bez námahy.

 

 kvalitny-holiaci-strojcek-na-bradu

VÝKONNÁ BATÉRIA

Špeciálny holiaci strojček je vybavený výkonnou vstavanou batériou s kapacitou 600 mA Ni-mH, ktorá poskytuje dlhú životnosť a výkonnosť. S dobou nabíjania 8 hodín získate dostatočnú energiu na 30 minút nepretržitého používania.

Môžete si byť istí, že váš strojček vám bude slúžiť spoľahlivo:

 • doma
 • na cestách

 

PRAKTICKÉ PRÍSLUŠENSTVO

Všetko, čo potrebujete na udržanie vášho holiaceho strojčeka v optimálnom stave, je zahrnuté v balení.

K dispozícii máte kefku na čistenie hlavy strojčeka, ktorá vám umožní jednoduché a rýchle odstránenie vlasov a nečistôt.

Okrem toho tento vynikajuci holiaci strojček disponuje praktickým bezpečnostným uzáverom, aby ste si mohli byť istí, že váš strojček je vždy dobre chránený a bezpečne uložený.

 

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE

Holiaci strojček je nielen výkonný, ale aj jednoduchý na používanie. Jeho intuitívne ovládanie vám umožňuje rýchlo a ľahko docieliť dokonalé oholenie podľa vášho štýlu. S týmto strojčekom budete mať plnú kontrolu nad vašou bradou a fúzami.

 

 holiaci-strojcek

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Holiaci strojček s príslušenstvom obsahuje:
  • zastrihávač fúzov a bokombrád
  • kefku na čistenie hlavy
  • bezpečnostný uzáver
 • Napätie: 230 V
 • Frekvencia: 50 Hz
 • Výkon: 3 W
 • Napájanie: batéria-sieť
 • Vstavaná batéria: 600 mA Ni-mH
 • Doba nabíjania batérie: 8 h
 • Doba chodu holiaceho strojčeka pri plnom nabití: približne 30 minút

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: