Plazmová guľa - plasma ball

Kód: DS75382059
Akcia Tip
€20,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Predstavujeme vám jedinečnú, štýlovú a kvalitnú plazmovú guľu s ktorou si užijete množstvo zábavy. Táto guľa dokáže vytvoriť verné elektrické výboje a malé blesky.

Elektrické výboje pútajú pozornosť už viac ako storočie. Od teraz si môžete dopriať súkromnú elektro-magickú show kedykoľvek. Túto jedinečnú a dychberúcu elektrickú show si doslova zamilujete.

VAROVANIE: guľa je nesmierne návyková až tak, že z nej nebudete vedieť strhnúť zrak a púta pozornosť každého v miestnosti. Skoro každého fascinujú, elektrické výboje žiariace ako blesky. Tento nezabudnuteľný pohľad robí z tejto gule najštýlovejší doplnok do každej pracovne, detskej izby, obývačky, skrátka všade.

Používanie gule je maximálne bezpečné a bezbolestné. Nehrozí Vám absolútne žiadne riziko.


NÁŠ TIP: Vyskúšajte tiež projektor nočnej oblohy.

Detailné informácie

Podrobný popis

JEDINEČNÁ DEKORÁCIA DO AKEJKOĽVEK MIESTNOSTI

Je dokázaný fakt, že táto guľa doslova púta pozornosť. Práve to ju predurčuje ako jedinečný doplnok do každej izby. Či ju budete používať v pracovni, detskej izbe, či obývačke táto plazma ball Vám pomôže navodiť príjemnú a jedinečnú atmosféru.

 

 plazmova koule unikatni

 

SVETELNÁ SHOW KTORÁ NEOMRZÍ

Plazma je štvrtý stav hmoty vedľa pevných látkach, tekutinách a plynoch. Vedcov fascinuje najmä fakt, že nikto nevie ako sa plazma bude správať. Práve to využíva táto plazmová guľa. Výboje sú jedinečné a náhodné. Preto Vás pozeranie na túto guľu neomrzí.

 

NA AKÚKOĽVEK PÁRTY 

Sledujte ako sa s meniacou hudbou menia aj magické plazmové výboje. Zvyzualizujte svoj hudobný zážitok. S touto skvelou guľou okoreníte každú párty.

 

ELEKTRINA AKO NA DLANI

Plazmová guľa je špeciálne upravená tak, aby ste sa jej mohli dotýkať a svojimi dotykmi stimulovať plazmatické výboje. Vychutnajte si nesmierne vzrušujúci pocit, ako guľa verne kopíruje vaše dotyky prstov.

 

plazmova gula 

 

AKO PLAZMOVÁ GUĽA FUNGUJE 

Ušľachtilý plyn zachytený v tejto gule je excitovaný elektrinou a vytvára plazmové vlákna medzi stredom gule a ochranným sklom. Dotykom gule sa koncentrujú a zintenzívňujú elektrizujúce plyny na krásne ľahké jedinečné blesky, ktoré môžete ovládať pohybom ruky po povrchu skla.

Dizajn plazmových gúľ, ktorý vytvoril elektrický priekopník Nikola Tesla, v 80. rokoch 20. storočia nahradil úplne nový, aktualizovaný dizajn, ktorý je napájaný z USB.

 

PLAZMOVÁ SILA NAPÁJANÁ CEZ USB

Plazmová guľa je napájaná USB portom. Preto je ideálna pre napájanie pomocou Vášho PC, powerbanky alebo s adaptérom ju môžete napájať aj cez klasickú zástrčku. 

Jednoducho ju zapojte, zapnite a nechajte iskry lietať.

 plazmova-gula-darcek

MAXIMÁLNE BEZPEČNÁ 

Často dostávame otázku, či dotyk s touto guľou bolí a či je to bezpečné. Táto guľa je vyrobená s maximálnym dôrazom na bezpečnosť. Nemôže sa vám nič stať a dotyk vôbec nebolí.

Plazmová guľa je takmer tichá. Ak si položíte na ňu ucho v tichej miestnosti, môžete počuť šepotavé zvuky, ako sa plazmatické vlákna vybíjajú a vibrujú sklenenú guľu.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: