Sada objektívov na mobil

Kód: DS40158029
Akcia Tip
€13,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Využite potenciál vášho telefónu na maximum a urobte z vášho mobilu profesionálnu zrkadlovku. Jedinečná sada miniobjektivou pre kreatívne fotografovanie mobilom a tabletom pozdvihne vaše fotky na novú úroveň. S touto sadov objektívov budú Vaše fotky o triedu lepšie.

Objektív Fisheye vám ponúka široký hemisféricky obraz, vďaka ktorému sa zamilujete do fotografie. Makro objektív umožní vidieť svet okolo seba bližšie než kedykoľvek predtým. Širokouhlý objektív vám pomôže dostať do záberu oveľa viac, napríklad celú skupinu ľudí, budov a krajiny.

Vychutnajte si dokonalé detaily, originálny vzhľad, prekvapivú kompozíciu a jedinečné efekty, ktoré vám ponúkajú tieto objektívy na mobil. Užite si fantastické fotografie.

Profesionálne objektívy s vysokým rozlíšením a pokročilým optickým sklom vám vždy poskytnú jasné a dokonalé zábery. Špeciálne šošovky pomôžu znížiť oslnenie, odraz a vaše fotografie budú stále dokonalé.

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNA SADA MINIOBJEKTÍVOV PRE VÁŠ TELEFÓN

Jedinečná sada miniobjektívou pre kreatívne fotografovanie mobilom a tabletom pozdvihne vaše fotky na novú úroveň. Možnosti fotoaparátov mobilov, okrem honby za megapixelmi toho už moc neponúkajú a tak pre každého, kto chce dokonalé a originálne fotografie sú stvorené tieto špeciálne objektívy.

Dokážu vašim fotografiam vdýchnuť originálny vzhľad, prekvapivú kompozíciu fotografovanej scény a dokonca najjemnejšie detaily snímaných objektov.

Súprava objektívov s rôznymi funkciami vám nielen umožnia fotografovať krásne a originálne fotografie, ale môžete si ich zbaliť kdekoľvek so sebou.

     
  • Jedinečné a originálne fotografie 
  • Vhodná pre všetky mobily a tablety
  • Ľahko prenosná a skladná
  • Sada 3 objektívov s rôznymi funkciami 

 

sada-miniobjektivov-originalne-fotky

 

 

AKÉ FUNKCIE MAJÚ JEDNOTLIVÉ OBJEKTÍVY?

So širokouhlým objektívom výrazne zväčšíte šírku fotografovanej scény a dokážete tak na fotografiu dostať obsiahlejšiu scénu bez nutnosti vzdiaľovať sa od fotografovaných postáv a predmetov

Objektív s efektom rybieho oka dokáže jedinečným spôsobom deformovať fotografovanú scénu a ozvláštniť obsah a dojem z výslednej fotografie.

Makro objektív dokáže zaostriť na najmenšie detaily fotografovaného predmetu a tak napríklad pri fotografovaní získate hlbší pohľad do najmenších podrobností.

 

JEDNODUCHÉ A RÝCHLE POUŽITIE

Inštalácia a použitie je nesmierne jednoduché a rýchle. Behom okamihu jednoducho pripevnite šošovku k telefónu. Iba zaskrutkujte súpravu šošoviek na klip a klip následne pripevníte na telefón. S mäkkou gumovou sponou klip nepoškodí ani nepoškriabe mobilné zariadenia.

 

 unikatna-sada-miniobjektivov

 

 

VEZMITE SI ICH VŠADE NA CESTY

Ak pôjdete na dovolenku, výlet, či do prírody nezabudnite si pribaliť túto skladnú sadu zo sebou. Určite nebudete ľutovať. Naplno si vychutnajte jedinečné fotografie všade, kde chcete.

 

NAJKVALITNEJŠIE MATERIÁLY

Profesionálny objektív s vysokým rozlíšením a pokročilým optickým sklom vám vždy poskytne jasné a dokonalé zábery. Špeciálne šošovky pomôžu znížiť oslnenie, odraz a vaše fotografie budú stále dokonalé.

Na rozdiel od lacnejších objektívov je súprava šošoviek navrhnutá z najkvalitnejších materiálov spolu s prémiovými optickými šošovkami, takže môžete fotografovať s úžasnou čistotou a detailmi, pričom si budete istí, že sú dokonalé. Už žiadne rozmazanie, žiadne zlé lámanie svetla, či nekvalitné fotografie.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: