Skladací stolík na notebook

Kód: DS44387003
Akcia Tip
€30,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
 

Unikátny multifunkčný stolík na notebook s jedenástimi polohami nastavenia je nesmierne pohodlný, praktický a zároveň šetrí vaše zdravie aj notebook. Pevný stolík na notebook alebo na raňajky vyrobený z ultra pevného plastu s možnosťou nastavenia výšky nožičiek. Stolík má vetracie otvory, aby nedochádzalo k jeho prehrievaniu.

Podložku je  môžete ľubovoľne naklápať tak, aby ste vo svojom zornom poli mali perfektný výhľad na displej i na klávesnicu. V prípade, že stolík nepoužívate, môžete ho zložiť a jednoducho preniesť.

Multifunkčný prenosný stolček, nepostrádateľný partner pre študentov, pracovníkov, pasažierov vlaku, autobusu alebo lietadla, dokonalý doplnok pre váš notebook.

Profesionálny stolík pod notebook poskytuje 100% pracovný komfort vďaka nastaviteľnej výške a uhlu sklonu dosky. To vám dovolí pracovať a učiť sa vo veľmi pohodlnej polohe, čo sa prejaví aj efektívnejšou prácou. Stolček má opierku, takže vám notebook nemôže zo stolíka sklznúť.

Pozrite si aj ďalšie  vychytávky k PC a mobilom

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY STOLÍK NA NOTEBOOK - PRAKTICKOSŤ, KTORÚ SI ZAMILUJETE 

Stolík je vyrobený z pevného kvalitného plastu. Stolík je pevný, ľahko čistiteľný, veľmi elegantný a príjemný na dotyk. 

Praktický dizajn má špeciálny tvar pre prirodzený odvod tepla, ktorý zaistí dobré chladenie Vášho notebooku. Okrem praktickosti je stolík veľmi elegantný, štýlový a funkčný.

  • Kvalitne spracovaný stolík na všetky notebooky
  • Pevná a odolná konštrukcia
  • Na rozdiel od menších stolíkov sa tento skvele hodí aj pre veľké notebooky
  • rozmery: 42 cm x 26 cm
  • polohovateľné aretačné tlačidlo o 360 °
  • zostavenie do viac ako desiatich polôh vhodné pre laptop, knihy, nebo ako raňajkový stolík 

 

ae68cde82fdcaa52db5e3b 

   

MULTIFUNKČNOSŤ A VARIABILNOSŤ KTORÁ UCHVÁTI

Výška nôh sa dá dvíhať a spúšťať, aby stôl lepšie vyhovoval vašim potrebám. Uhol úložného stola pre prenosné počítače má rôzne nastavenia, vďaka čomu získate pohodlnejší prístup a lepší výhľad na obrazovku.

 

IDEÁLNE PRE VAŠE ZDRAVIE 

Postavenie rúk pri práci s PC je dôležité pre vaše zdravie. Nesprávna pozícia v posteli môže ovplyvniť vaše svaly chrbta, krčnej chrbtice, rúk a spôsobiť nepríjemné pocity na zápästiach, alebo spôsobiť karpálny tunel. Vďaka svojmu ergonomickému dizajnu stolík eliminuje nežiadúce vplyvy na vaše zdravie pri práci v posteli.

 

ŠETRÍ VÁŠ NOTEBOOK

Položenie notebooku na prikrývku môže brániť vetracím otvorom v prúdení vzduchu, čo zvyšuje teplotu zariadenia. Takto sa zbytočne prehrieva, opotrebováva, čo môže viesť k trvalému poškodeniu a zníženiu jeho životnosti.

 a7889e8caf7b68f065f9e3

 

NASTAVITEĽNÁ VEĽKOSŤ

Stolík môžete okrem postele používať aj v sede, alebo aj ako podložku na stôl. Nastaviteľná časť vám umožní zdvihnúť počítač do požadovanej polohy, aká vám vyhovuje. Zarážky na spodku zaistí, že Váš notebook nespadne.

 

 
 
MULTIFUNKČNÉ VYUŽITIE

Stolík môžete využiť aj pre čítanie kníh, časopisov, písanie, ale aj ako raňajkový stolík.

Tento pokročilý model sa dodáva s výškovo nastaviteľným nastavením a vetraným dizajnom, ktorý podporuje správne prúdenie vzduchu a minimalizuje prehrievanie.

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

 • Rozmery: 42 cm x 26 cm
 • polohovateľné aretačné tlačidlo o 360 °
 • zostavenie do viac ako 11tich polôh
 • vhodné pre laptop, knihy, alebo ako raňajkový stolík
  odvetrávanie

  

NÁŠ TIP

Vyskúšajte aj drevený stolík na tablet do postele.

Zaujímať Vás môže tiež skvelý držiak na mobil pre ľahkú prácu a sledovanie videí, bez toho, aby ste mobil držali v ruke.

Pozrite si aj ďalšie vychytávky k PC a mobilom.


   

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: