Flexibilný skladací stolík na notebook

Kód: DS49144070
Akcia Tip
€26,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 

Unikátny multifunkčný stolík na notebook s možnosťou nastavenia výšky nožičiek a sklonu je nesmierne pohodlný, praktický a zároveň šetrí vaše zdravie aj notebook. Pevný stolík na notebook alebo na raňajky vyrobený z prakticky nezničiteľného bambusu s možnosťou nastavenia výšky nožičiek. Stolík má dobre riešený odvetrávací otvor pod notebookom, aby nedochádzalo k jeho prehrievaniu.

Doska je rozdelená na dve časti na väčšiu a menšiu. Väčšia je na notebook, ktorý môžete ľubovoľne naklápať tak, aby ste vo svojom zornom poli mali perfektný výhľad na displej i na klávesnicu. Praktický šuplík na drobnosti. V prípade, že stolík nepoužívate, nožičky zaklopíte a doska je vysoká iba 5 cm.

Multifunkčný prenosný stolček, nepostrádateľný partner pre študentov, pracovníkov, pasažierov vlaku, autobusu alebo lietadla, dokonalý doplnok pre váš notebook.

Profesionálny stolík pod notebook poskytuje 100% pracovný komfort vďaka nastaviteľnej výške a uhlu sklonu dosky. To vám dovolí pracovať a učiť sa vo veľmi pohodlnej polohe, čo sa prejaví aj efektívnejšou prácou. Stolček má opierku, takže vám notebook nemôže zo stolíka sklznúť.

Pozrite si aj ďalšie  vychytávky k PC a mobilom

 

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNY DREVENÝ STOLÍK NA NOTEBOOK - PRAKTICKOSŤ, KTORÚ SI ZAMILUJETE 

Stolík je vyrobený z prírodného materiálu - dreva. Stolík je pevný, ľahko čistiteľný, veľmi elegantný a príjemný na dotyk. 

Praktický dizajn má špeciálny tvar pre prirodzený odvod tepla, ktorý zaistí dobré chladenie Vášho notebooku. Okrem praktickosti je stolík veľmi elegantný, štýlový a funkčný.

  • Kvalitne spracovaný stolík na väčšie notebooky
  • Celodrevené prevedenie
  • Na rozdiel od menších stolíkov sa tento skvele hodí aj pre veľké notebooky
  • Vstavaná zásuvka na drobnosti
  • Otvory umožňujú notebooku "dýchať"
  • Ľahko skládací a prenosný
  • Rozmery dosky / stolíka: 50 x 30 cm
  • Výška stolíka na nohách: 29 cm
  • Päť stupňov naklopenie dosky

 

stolík-na-notebbok    

 

MULTIFUNKČNOSŤ A VARIABILNOSŤ KTORÁ UCHVÁTI

Výška nôh sa dá dvíhať a spúšťať, aby stôl lepšie vyhovoval vašim potrebám. Uhol úložného stola pre prenosné počítače má celkom 5 nastavení, vďaka čomu získate pohodlnejší prístup a lepší výhľad na obrazovku.

 

PRAKTICKÁ POLIČKA NA ULOŽENIE POTREBNÝCH VECÍ

Stolík na notebook má zabudovanú praktickú zásuvku na pohodlné odloženie malých predmetov, ako USB, mobil, pero, papier a iné. Takto ich môžete mať kedykoľvek po ruke a nie rozhádzané kade tade po posteli.

 

 stolek-na-notebook-a-hrnek

 

IDEÁLNE PRE VAŠE ZDRAVIE 

Postavenie rúk pri práci s PC je dôležité pre vaše zdravie. Nesprávna pozícia v posteli môže ovplyvniť vaše svaly chrbta, krčnej chrbtice, rúk a spôsobiť nepríjemné pocity na zápästiach, alebo spôsobiť karpálny tunel. Vďaka svojmu ergonomickému dizajnu stolík eliminuje nežiadúce vplyvy na vaše zdravie pri práci v posteli.

 

ŠETRÍ VÁŠ NOTEBOOK

Položenie notebooku na prikrývku môže brániť vetracím otvorom v prúdení vzduchu, čo zvyšuje teplotu zariadenia. Takto sa zbytočne prehrieva, opotrebováva, čo môže viesť k trvalému poškodeniu a zníženiu jeho životnosti.

 

NASTAVITEĽNÁ VEĽKOSŤ

Stolík môžete okrem postele používať aj v sede, alebo aj ako podložku na stôl. Nastaviteľná časť vám umožní zdvihnúť počítač do požadovanej polohy, aká vám vyhovuje. Bočné podložky môžete používať na myš alebo ako úložný priestor napríklad na kávu. Zarážka na spodku zaistí, že Váš notebook nespadne.

 

 
stolík-na -kniha
 

 

MULTIFUNKČNÉ VYUŽITIE

Stolík môžete využiť aj pre čítanie kníh, časopisov, písanie, ale aj ako raňajkový stolík.

Tento pokročilý model sa dodáva s výškovo nastaviteľným nastavením a vetraným dizajnom, ktorý podporuje správne prúdenie vzduchu a minimalizuje prehrievanie.


  

NÁŠ TIP

Vyskúšajte aj drevený stolík na tablet do postele.

Zaujímať Vás môže tiež skvelý držiak na mobil pre ľahkú prácu a sledovanie videí, bez toho, aby ste mobil držali v ruke.

Pozrite si aj ďalšie vychytávky k PC a mobilom.


   

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: