ŠTVORBALENIE - Špeciálna utierka na opravu škrabancov na aute +DOPRAVA ZDARMA

Kód: DB43822651
€34,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Balenie obsahuje 4x utierku na opravu škrabancov

Vyskúšajte špeciálnu utierku na opravu škrabancovvaše auto bude ako nové. Behom okamihu sa zbavíte škrabancov či malých poškodení laku. Je to veľmi jednoduché, cenovo dostupné a hlavne vysoko efektívne riešenie.

Jedinečná handrička na opravu  laku využíva špeciálnu nanotechnológiu. Vďaka tomu sa dokážete zbaviť škrabancov na vašom aute len jednoduchým pretieraním poškodeného miesta.

Táto vynikajúca špeciálna utierka na škrabance je kompatibilná so všetkými typmi aut a so všetkými farbami. Ponúka ideálne riešenie pri drobných opravách a pri odstraňovaní škrabancov na autách.

Vďaka špeciálnym vlastnostiam môžete túto handričku použiť opakovane až 10 - 15 krát. Dá sa dobre uskladniť, takže vám bude stále k dispozícii.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

VYNIKAJÚCA UTIERKA NA OPRAVU ŠKRABANCOV NA AUTE

Potrebujete vykonať zopár menších úprav na vašom aute? Odstránením malých škrabancov a vykonaním drobných opráv viete docieliť omnoho krajší a novší vzhľad vášho auta. Postačí vám k tomu vynikajúca utierka na opravu škrabancov na aute.

Táto jedinečná handrička na auto a pár minút vášho času dokážu hotový zázrak. Je to skutočne jednoduché.

 

 utierka-na-opravu-skrabancov-na-aute

UNIKÁTNA NANOTECHNOLÓGIA

Vynikajúca a praktická utierka na opravu laku po škrabancoch využíva unikátnu nanotechnológiu. Je vyrobená z vláknitého polyesteru s nano metalickým práškom. V tejto špeciálnej handričke je teda zahrnutá vysoko kvalitná zmes abrazív, leštiacich prostriedkov, lakov, mazív a minerálnych olejov.

Pohodlne sa zbavíte rôznych škrabancov.

 

IDEÁLNA NA DROBNÉ OPRAVY A ŠKRABANCE

Ak sa chcete zbaviť menších škrabancov na aute, táto senzačná handrička na drobné opravy je zjavne najlepším riešením. Dokonalo odstránite škrabance od kľúčov, a prsteňov, ktoré sa často vyskytujú na dverách v okolí kľučky.

 

VÝBORNÁ KOMPATIBILITA

Jedinečná utierka na opravu škrabancov a na iné drobné opravy je univerzálna. Bez problémov ju môžete použiť na všetky typy áut.

Dokonalo sa prispôsobí aj všetkým farbám auta.

 

 utierka-na-opravu-skrabancov

VIACNÁSOBNE POUŽITEĽNÁ

Túto špeciálnu nano kovovú auto handričku proti poškriabaniu budete môcť použiť viacnásobne. Zachová si svoje vlastnosti dokonca aj pri 10. až 15. opakovanom použití.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Použitie unikátnej utierky na opravu škrabancov na aute je skutočne veľmi jednoduché.

  • stačí prejsť po jemne škrabnutom mieste tri až štyri krát a škrabance zmiznú.
  • hlbšie škrabance si budú vyžadovať trošku dlhšiu opravu.
  • po použití vrátite utierku do vrecka.

 

DOBRE USKLADNITEĽNÁ

Jedna handrička na umývanie, jedna abrazívna pasta, jedno leštidlo. Toto všetko a ešte mnohé iné príslušenstvo pohodlne nahradíte vysokokvalitnou utierkou na opravu škrabancov na aute a na iné drobné opravy. Využitím modernej nanotechnológie stačí malý kus tkaniny na mnohé drobné opravy.

Takýto malý kus handričky sa vynikajúco zmestí do každého kufríka s pracovným náradím, alebo aj do boxu s príručným náradím do auta.

 

 unikatna-utierka-na-opravu-skrabancov-na-aute

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • rozmery: 20 x 10 x 0,2 cm
  • hmotnosť: 25 g
  • kompatibilita: univerzálny pre všetky autá
  • materiál: nanovlákna polyester, vlna, nanokovový prášok, účinná látka, olejový vosk, emulgátor, rozjasňovač 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: