Spoľahlivý tester autobatérií

Kód: DS36973763
€40,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Získajte dôležité informácie o batérii vo vašom aute. Tento praktický tester autobatérií vám pomôže zistiť, či je vaša batéria v dobrej kondícii. Môžete tak predísť rôznym problémom s autom, prípadne ich rýchlejšie a jednoduchšie vyriešiť. 

Efektívna analýza údajov o batérii zahŕňa napätie, odpor, štartovací prúd, kapacitu či stav nabíjania. To všetko bez potreby odpojenia autobatérie. Pri testovaní batérie tak ušetríte drahocenný čas.

Testerom autobatérií môžete otestovať 6V, 12V a 24V batérie, takže sa stane neoceniteľným pomocníkom aj v prípade, že vlastníte motorku, štvorkolku, loď, nákladné auto alebo kosačku, či golfový vozík.

Nechajte sa prekvapiť úžasnými funkciami tohto testera. Okrem funkcií však oceníte aj jeho jednoduché používanie, kompaktnosť či prehľadný 1,8 palcový HD displej. Tester autobatérií sa stane nenahraditeľnou súčasťou vašej výbavy.


 

NÁŠ TIP

Pozrite si širokú ponuku doplnkov pre každého vodiča.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

PRAKTICKÝ TESTER AUTOBATÉRIÍ

Máte problémy pri štartovaní? Všimli ste si, že otáčky pri voľnobehu sú nestabilné? Alebo vám elektrické vybavenie v aute nefunguje tak ako by malo? Za týmito problémami môžete hľadať aj zlý stav autobatérie. Ten vám pomôže odhaliť kvalitný tester autobatérií

 • Vhodný na testovanie 6V, 12V a 24V batérií
 • Pre autá, motocykle, štvorkolky, lode, nákladné vozidlá, kosačky, golfové vozíky
 • Diagnostika celkového stavu batérie, nabitia, napätia, vnútorného odporu, štartovacej kapacity
 • Ochrana pred prepólovaním
 • Testovanie bez odpojenia autobatérie
 • 1,8 palcový HD displej
 • Jednoduché používanie

 

Praktický tester autobatérií

 

ČO SA MÔŽE STAŤ, AK JE AUTOBATÉRIA ZLÁ?

Slabá alebo chybná autobatéria môže narobiť viac škody než úžitku. Je najčastejším dôvodom, prečo nemôžete naštartovať, hapruje vám klíma, rádio či svetlá alebo máte problémy s diaľkovým odomykaním. 

V prípade, že máte modernejšie auto, ktoré disponuje start-stop systémom, môžete zaznamenať problémy s jeho funkčnosťou. 

 

DÔLEŽITÁ JE PREVENCIA

Vyhnite sa zbytočným komplikáciám a majte tester autobatérií vždy poruke. Nie je na škodu skontrolovať autobatériu pri každej príležitosti

Ak už máte otvorenú kapotu za účelom dolievania prevádzkových kvapalín, môžete rovno otestovať aj batériu, čo vám zaberie len pár minút navyše.

 

AKÉ BATÉRIE MÔŽETE OTESTOVAŤ?

Tester autobatérií využijete na kontrolu 6V, 12V a 24V batérií. To znamená, že sa vám zíde k autu, motorke, traktoru, dodávke, kamiónu, stavebným strojom, dokonca aj k lodi. Ani typ batérie vám nemusí robiť starosti, pretože spoľahlivo otestuje:

 • Klasickú olovenú batériu
 • AGM batériu
 • Gélovú batériu
 • EFB batériu

 

Tester autobatérií

INFORMÁCIE, KTORÉ SA DOZVIETE O VAŠEJ BATÉRII

Odhaľte tajomstvo vašej autobatérie. Tester vám poskytne všetky informácie, ktoré o nej potrebujete vedieť, ako napríklad stav nabitia, napätie, štartovaciu schopnosť pri nízkych teplotách, vnútorný odpor a nakoniec celkovú kondíciu batérie.  

 

ŠPIČKOVÉ VYBAVENIE

Tento tester autobatérií vás prekvapí nielen praktickosťou a výkonom, ale aj funkciou chrániacou pred prepólovaním. V prípade opačného zapojenia svoriek sa tak nemusíte báť o seba, batériu ani o tester. 

K jedinečným vlastnostiam testera patrí aj dobre čitateľný a prehľadný 1,8 palcový HD displej, ktorý zobrazuje presné výsledky analýzy.

 

JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE

Vyskúšajte tester autobatérií a zistite všetko, čo potrebujete vedieť. Jeho používanie nie je len jednoduché, ale aj pohodlné, pretože nemusíte nič demontovať či odpájať. Stačí ho len pripojiť k autobatérii pomocou svoriek a diagnostika sa môže začať.Výkonný tester autobatériíTECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

 • Pre batérie: 6V, 12V, 24V 
 • 100 - 2000 CCA
 • 2Ah-220Ah
 • Displej: 1,8
 • Rozlíšenie: HD

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: