Vysokokvalitný štiepací tŕň

Kód: DS64495428
€14,99 / ks
Skladom (>5 ks)

 

Príprava palivového dreva nikdy nebola jednoduchšia. Štiepací tŕň je synonymom pohodlného a rýchleho štiepania dreva, a to úplne bez námahy.

Doprajte si dokonalú atmosféru pomocou tichučko praskajúceho dreva v rodinnom krbe. Výnimočné chvíle vám spríjemní vrták na štiepanie dreva. Vďaka vysokokvalitnému materiálu, akým uhlíková oceľ nepochybne je, bude štiepanie dreva hračkou.

Pevnosť a odolnosť voči poškodeniu sa taktiež pripisuje materiálu, z ktorého je štiepací tŕň vyrobený. Môžete ním štiepať drevo akejkoľvek veľkosti a tvrdosti. Starú kálačku môžete zahodiť.

Použitie kužeľového vrtáka na štiepanie je mimoriadne jednoduché. Keďže je vhodný pre väčšinu vŕtačiek, pokojne ho môžete namontovať aj na tú vašu. A môžete sa pustiť do štiepania.


 

NÁŠ TIP

Pozrite si ďalšie praktické doplnky do záhrady ktoré využijete v každej záhrade a okolí domu.

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

JEDINEČNÝ VRTÁK NA ŠTIEPANIE DREVA

Premýšľate, ako si uľahčiť prípravu palivového dreva? Už vás unavuje namáhavé štiepanie, ktoré si vyžaduje extrémnu fyzickú aktivitu a silu? 

Vrták na štiepanie dreva je tou najlepšou voľbou, ak potrebujete ušetriť energiu a čas. S ním bude štiepanie dreva plynulé, rýchle, jednoduché a efektívne.

  • Je vyrobený z uhlíkovej ocele, takže je mimoriadne odolný
  • Vďaka kónickému tvaru ľahko preniká do dreva
  • Účinne znižuje trenie a šetrí čas
  • Je vhodný pre všetky druhy dreva
  • Je kompatibilný s väčšinou vŕtačiek
  • Jednoduché použitie

 

 unikatny-stiepaci-trn

ŠTIEPACÍ TŔŇ NAJVYŠŠEJ KVALITY

Spoznajte exkluzívny materiál, ktorý je garanciou pevnosti, tvrdosti, odolnosti voči opotrebeniu a dlhej životnosti. Týmito mechanickými vlastnosťami sa pýši uhlíková oceľ, ktorá je pre štiepací tŕň ideálnym materiálom.

 

REVOLUČNÝ TVAR PRE MAXIMÁLNU ÚČINNOSŤ

Objavte dokonalú ľahkosť pri štiepaní dreva. Kónický (kužeľovitý) tvar sa postará o neuveriteľne rýchle rozpoltenie. Vďaka závitom preniká do dreva veľmi ľahko, takže práca s ním bude maximálne efektívna

 

KUŽEĽOVITÝ TVAR A JEHO ĎALŠIE NEOCENITEĽNÉ VLASTNOSTI

Uľahčite si štiepanie dreva pomocou vrtáka, ktorý vďaka svojmu tvaru nielen šetrí čas, ale hlavne námahu. Vrták na štiepanie dreva má kužeľovitý tvar aj kvôli tomu, aby účinne znižoval trenie. Plynulé štiepenie napokon zvyšuje bezpečnosť pri práci.

 

 vysokokvalitny-stiepaci-trn

 

MEDZI DRUHMI DREVA NEROBÍ ROZDIELY

Dub, javor, alebo orech? Štiepací tŕň skutočne nepozná žiadne hranice. Je absolútne nekompromisný a poradí si so všetkými druhmi dreva. Vezme na seba všetku vašu námahu, aby ste svoju energiu mohli venovať príjemnejším aktivitám.

 

JE VHODNÝ AJ PRE VAŠU VŔTAČKU?

Vrták na štiepanie dreva je vyvinutý tak, aby bol použiteľný s väčšinou vŕtačiek. Vďaka svojej univerzálnosti sa stane vašim verným pomocníkom pri každom štiepaní.

 

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Použitie tohto vrtáka na štiepanie zvládnete, aj keď nevynikáte technickými zručnosťami. Stačí ho nasadiť na vŕtačku a vaša práca sa tým končí. O ostatné sa už postará silný a neskrotný štiepací tŕň, s ktorým bude radosť pracovať.

 

 stiepaci-trn

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Materiál: uhlíková oceľ
  • Závit: M12
  • Priemer: 30 mm
  • Dĺžka (so stopkou): 140 mm

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: