Zastrihávač chĺpkov v nose

Kód: DS71087986
Akcia Tip
€12,99 / ks
Skladom (>5 ks)
 
Tento jedinečný zastrihávač chĺpkov vyrobený z vysoko kvalitných materiálov s čepeľou z ostrej ocele dokáže efektívne a pohodlne odstrániť nežiaduce chĺpky z nosa, uší, obočia, brady a tváre. 
 

Dizajn s jedným tlačidlom sa ľahko používa a je vhodný pre mužov a ženy. Umožní vám kedykoľvek a kdekoľvek dokonale odstrániť nežiaduce ochlpenie. Čistenie zastrihávača je veľmi jednoduché a rýchle.  

Hlavnou výhodou je, že takéto  odstránenie chĺpkov nespôsobuje žiadne podráždenie pokožky ani nežiaduce vyrážky.  

Spoznajte najefektívnejší a najbezpečnejší spôsob odstránenia nevzhľadných chĺpkov jednoducho, rýchlo a bezbolestne.  


 

DOPRAVA ZADARMO
Tu nájdete výhodné štvorbalenie bezbolestnej depilácie ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO. 

Tu nájdete výhodné balenie epilátor na tvár a telo + Balenie bezbolestných depilátorov, ku ktorému získavate DOPRAVU ZADARMO.

Detailné informácie

Podrobný popis

VÝNIMOČNÝ ZASTRIHÁVAČ CHĹPKOV  

Produkt je určený na zastrihávanie chĺpkov v nose a ušiach. Vrchnú časť so zakrytými čepeľami si vložíte do nosa, ktorá pohodlne vystrihá všetky nevzhľadné a obťažujúce chĺpky. Strihač môžete spoľahlivo použiť na obočie, bradu, fúzy či iné drobné ochlpenie.  

Vďaka špeciálnej zastrihávacej hlave je zastrihávanie chĺpkov rýchle , pohodlné a účinné. Zastrihávač je navrhnutý pre čo najväčší komfort a dlhotrvajúci výsledok. Umožní Vám odstraňovať chĺpky kdekoľvek, bez škrabancov, ťahania alebo podráždenej pokožky.  

 

Zastrihávac  

 

DOKONALE OSTRÉ ČEPELE A SILNÝ MOTOR  

Oceľové brity sú brúsené špeciálnou technikou tak, aby si zachovali dokonalú ostrosť za každých podmienok. V kombinácii so silným motorom napájaným z batérií je tento zastrihávač prémiovým produktom vo svojej cenovej kategórii. Strihač je vybavený dvojitým okrajovým systémom odstredivých čepelí s ochranným 360 ° vnútorným otočným dizajnom, ktorý presne odstraňuje chĺpky bez bolestivého a nepríjemného ťahania. Je pohodlný a ľahko použiteľný.  

 

ERGONOMICKÝ TVAR  

Tento jedinečný strojček na chĺpky v nose je vytvorený s dôrazom na ergonómiu a tvar tak, aby zastrihávanie bolo maximálne pohodlné a komfortné. Strihač má luxusný a štýlový dizajn takže sa bude vynímať na každej polici. Vďaka upravenej spodnej časti dokáže zastrihávač stáť na polici sám bez potrebného ďalšieho stojanu.  

 

PORADÍ SI AJ S EXTRA JEMNÝMI CHĹPKAMI  

Výhodou tohto zastrihávača chĺpkov je, že dôkladne odstraňuje aj veľmi jemné chĺpky. Vďaka špeciálnemu dizajnu zastrihne akýkoľvek chĺpok, aj chĺpky dlhé len 0,5 mm.  

 

Zastrihávac-chĺpku  

 

BEZPEČNÉ A DÔKLADNÉ ODSTRÁNENIE CHĹPKOV  

Zastrihávač nosných chĺpkov má špičku v tvare kužeľa, ktorú je možné bezpečne vsunúť tak, aby sa ľahko dostala k chlpom vo vnútri uší, nosa či k obočiu. Zastihávač môže byť použitý vo viacerých smeroch a uhloch na dosiahnutie najlepšieho efektu bez rizika poškodenia kože.  

 

KVALITNÉ SPRACOVANIE A FUNKČNÉ DESIGN  

Strojček na chĺpky v nose je vyrobený z najkvalitnejších materiálov, čo zaručuje dlhú životnosť a funkčnosť produktu. Hlavica je vyrobená z hypoalergénnej lekárskej a ultra silnej ocele, ktorá mimoriadne účinne odstráni nežiaduce chĺpky. Pevné plastové telo zabezpečí pevnosť produktu aj pri horšom zaobchádzaní. Kompaktný dizajn umožňuje používať produkt kdekoľvek, aj na cestách.  

 

IDEÁLNY NA CESTOVANIE

Zastřihovač chĺpkov v nose je napájaný batériou. Práve preto si ho môžete vziať kdekoľvek na cesty. V batožine nezaberie veľa miesta a nemusíte sústavne riešiť otravné káble. S novým a výkonnejším motorom sa úspora energie zvýšila a betéria vydrží po mnoho použití.  


 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: