Akupresúrna kamienková podložka

Kód: DS20232747
Akcia Tip
€35,99 / ks
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

UNIKÁTNA AKUPRESÚRNA KAMIENKOVÁ PODLOŽKA

Akupresúrna kamienková podložka je zhotovená na poznatkoch z tradičnej čínskej medicíny. Jej základom sú špeciálne tvarované kamienky, ktoré presne pôsobia na jednotlivé reflexné miesta. Vďaka tejto technológii a obyčajnou chôdzou na podložke dochádza k celkovému ozdravnému efektu.
Reflexná masáž chodidiel je účinná, preventívna a liečebná metóda. Vďaka tejto podložke je dostupná úplne všetkým a čo viac, túto reflexnú masáž si môžete vykonávať kedykoľvek sami doma, alebo vo Vašej kancelárii. Masáž môžete vykonávať aj niekoľkokrát denne.

kamienková-podložka

Odstraňuje škodlivé toxíny a posilňuje imunitný systém
Zbavuje stresu, chronickej únavy, zápalov a bolestí
• Žiadne tabletky a chemické látky - čisto prírodné riešenie
• Úžasné výsledky bez vedľajších účinkov
Podstatné zníženie telesnej únavy, odstraňuje bolesti hlavy , kĺbov a chrbta
• Okamžite zaznamenáte pozitívny efekt, použitie je úplne bezpečné

 

NA AKÉ PROBLÉMY JE MASÁŽNA AKUPRESÚRNA PODLOŽKA URČENÁ?

Masážna akupresúrna podložka môže pomôcť pri detoxikácii, pri rôznych ochoreniach napríklad únava, bolesť hlavy, zlý krvný obeh, chronickej bolesti, slabý imunitný systém, zápcha, artritída, reuma, depresie, zápaly, opuchy a kožné ochorenia ako psoriáza, ekzém, seborea a iné ochorenia. Akupunktúrna reflexná masáž môže pomôcť aj pri dlhodobých chronických ochoreniach.

 

VHODNÁ AJ NA CHOROBY NÔH A PLOCHÉ NOHY

Reflexná masážna podložka pri pravidelnom používaní pomáha pri uvoľňovaní chodidla a zvyšovaniu hybnosti kĺbov priečnej klenby, na posilnenie svalov a kĺbov, okysličenie a odvádzanie odpadových látok. Takto prispieva a pomáha pri preťažení lýtkového svalu, vzniku pätovej ostrohy, plochých nôh či vbočeného palca kladivkových prstov. Vaše nohy budú zdravšie a bez únavy. 

 podlozka-kamienkova

ČO SA SKRÝVA ZA TAJOMSTVOM ÚSPECHU?

Podľa tradičnej čínskej medicíny chodidlá obsahujú až 60 aktívnych bodov s asi 72 000 nervových zakončení, ktoré priamo ovplyvňujú ďalšie orgány a chod celého organizmu. Akupunktúra sa v tradičnej čínskej medicíne praktizuje už tisíce rokov. Dnes je jednou z najuznávanejších doplnkových terapií na celom svete.

Akupunktúrne body na nohách môžu stimulovať celé telo a postupom času zlepšiť jeho fungovanie. Špeciálna kamienková podložka sa zameriava práve na tieto body, ktoré masíruje, prekrvuje a aktivuje a tak podporuje proces prirodzenej regenerácii celého tela.

 

AKO PODLOŽKA FUNGUJE

Podložka je založená na princípe reflexologie - uvoľňuje nazhromaždené toxické látky, ktoré zamedzujú prietoku energie telom. Pri používaní tlačí jednotlivé výstupky na akupresúrne body na chodidlách. Takto ich cielene prekrvuje, okysličuje a pôsobí regeneračne. Podporuje predovšetkým bunkový metabolizmus a zvyšuje sekréciu endokrinných žliaz. Zvyšuje vodivosť nervových impulzov a účinne blokuje prenos patologických impulzov do nervového centra, pričom aktivuje funkciu tkanív a orgánov. Podložka pôsobí pozitívne na celý organizmus a podporuje správnosť funkcií všetkých dôležitých orgánov. Okrem toho posilňuje svaly a kĺby nôh a tak zabraňuje vzniku plochých nôh.

 akupresurna-kamienkova-podlozka

JEDNODUCHÉ A ÚČINNÉ POUŽÍVANIE

Odporúčame bosými nohami našľapovať po koberčeku zhruba 10 -15 minút denne na premasírovanie reflexných bodov na chodidlách. Masážna podložka môže byť použitá mnohými spôsobmi. Nohy môžete masírovať v sede, pritlačením na "mapku" nôh, alebo ich môžete masírovať prechádzaním sa po tomto masážnom koberčeku. Akupresúrne body môžu byť citlivé, takže pri prvých masážach môžete cítiť napríklad mrazenie alebo dokonca aj bolesť.

UPOZORNENIE: Po akupresúre by mal každý vypiť veľké množstvo vody. Tým sa vyplavia odpadové látky z tela von.

 

ROZMERY

  • Dĺžka dosky (rozložené): 140 cm
  • Šírka dosky (rozložené): 35 cm

 

NÁŠ TIP

UNIKÁTNE AKUPRESÚRNE MASÁŽNE PAPUČE

akupresúrne masážne papuče

Unikátne masážne papuče sú vhodné pri problémoch s plochými nohami, pri zlej klenbe nohy, pri haluxoch, bolesti a častej únave nôh.

 

 

UNIKÁTNE MASÁŽNE MAGNETICKÉ VLOŽKY DO TOPÁNOK

masážne magnetické vložky do topánok

Doprajte si opäť radosť z pohybu, rozmaznávajte svoje nohy. Pomôžu vám s tým tieto jedinečné masážne vložky na ploché nohy.

 

 

GÉLOVÉ VLOŽKY DO TOPÁNOK  

gélové vložky do topánok

Spoznajte tieto unikátne gélové vložky postavené s technológiou extra účinného masážneho gélu, vďaka ktorému poskytujú celodennú absorpciu nárazov.

 

 

UNIKÁTNE GÉLOVÉ VLOŽKY DO TOPÁNOK NA PÄTY

vložky do topánok na ostrohy - chránič päty

Spoznajte tieto unikátne gélové chrániče na päty vhodné pri problémoch s ostrohou päty, bolesťou päty, otlakoch, suchej a popraskanej pokožke na pätách a iných problémoch.


 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: