Dámska sťahovacia bielizeň

KRÁSNA POSTAVA UŽ DNES

Vitajte v našom internetovom obchode, kde ponúkame široký sortiment dámskej sťahovacej bielizne a zoštíhľujúcich korzetov, ktoré vám pomôžu cítiť sa sebaisto a pohodlne vo svojej koži. Či už si chcete vylepšiť postavu, získať späť tvar pred tehotenstvom, alebo jednoducho chcete získať dodatočnú podporu, naša kolekcia vám pomôže.

Jedným z našich najobľúbenejších výrobkov je náš zoštíhľujúci sťahovací korzet po pôrode. Po pôrode sa u mnohých žien prejavia zmeny na tele a môžu mať problém získať späť svoju postavu spred tehotenstva. Náš korzet je špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval jemnú kompresiu a podporu, ktorá vám pomôže cítiť sa sebavedomejšie a pomôže v procese návratu do formy.


 

Najpredávanejšie

2 položiek celkom

Cena

2425
12425
zostihlujuci korzet
€24,99

  Chcete vyzerať sexi, štýlovo, chudšie a pevnejšie? Chcete mať chudšie brucho a sexi boky? Vyskúšajte tento skvelý sťahujúci korzet pre ženy, ktorý Vám...

DS53940813
zostihlujuci stahovaci korzet
€24,99

  Chcete vyzerať sexi, štýlovo, chudšie a pevnejšie? Chcete mať chudšie brucho a sexi boky? Vyskúšajte tento skvelý sťahujúci korzet pre ženy, ktorý Vám...

DS96102326

Náš popôrodný korzet je vyrobený z vysokokvalitných, priedušných materiálov, ktoré sú jemné k vašej pokožke. Je navrhnutý tak, aby bol diskrétny a pohodlný, takže ho môžete nosiť pod oblečením bez toho, aby o tom niekto vedel. Korzet ponúka cielenú kompresiu, ktorá vám pomôže sploštiť brucho, poskytne oporu chrbta a zvýrazní vaše prirodzené krivky.

Náš popôrodný zoštíhľujúci korzet vám nielen pomôže vyzerať a cítiť sa skvele, ale tiež podporuje zdravé hojenie po pôrode. Jemná kompresia pomáha podporiť vaše brušné svaly, ktoré môžu byť počas tehotenstva oslabené. Pomáha znižovať opuchy, zlepšuje krvný obeh a poskytuje jemnú oporu vášmu chrbtu a bokom.